Отображаются все 3 результата

Фильтры
Показать 24 36 48
Полисол с клюквой
Закрыть

Полисол, 550 мл

87,00 грн

Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов'язаних з підвищеним навантаженням на організм. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Полісол складається з пророслих злаків. Як розмаїття смаків та варіацій вітамінного складу, полісол доповнюють ягодами, фруктами, іншими корисними інгредієнтами. Важливо відзначити, що полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і, при цьому, наповнити силою материнський організм.

Полисол с экстрактом пророщенных зерен
Закрыть

Полисол, 550 мл

77,00 грн

Полисол был разработан специально для беременных и кормящих женщин и состоял из зерен злаков. Концентрация в нем полезных веществ помогает природным образом поддержать организм женщины в здоровом состоянии и поделиться своим здоровьем с молодой зарождающейся жизнью. Полисол с экстрактом пророщенных зерен – это совершенно природный, здоровый и натуральный продукт, изготовленный из органического сырья. Проросшие зерна содержат «ударную» дозу витаминов, минеральных веществ, аминокислот. Важно отметить, что полисол – передовое натуральное средство для пополнения запасов витаминов группы В. Именно В-группа играет ключевую роль в правильной закладке, формировании и росте органов и систем плода.

Полісол з шипшиною
Закрыть

Полисол, 620 мл

75,00 грн

У магазині «Еко-Лавка» представлено кілька варіантів полісолу. Полісол з шипшиною — це гранично природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна в поєднанні з шипшиною містять подвійну силу вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів А, групи В, С, Е, РР. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов’язаних з підвищеним навантаженням на організм.