Зерно ячменю

33,00 грн

ORGANIC COUNTRY, 400 г

Зерно ячменю Organic Country – це добірні ячмінні ядра з цілісною структурою, які проходять сертифікацію якості за нормами державного Стандарту UA-BIO-108.

Ячмінь – одна з кращих зернових для приготування лікувальних відварів і настойок. Ядра ячменю багаті вітамінами і мікроелементами. Серед них – вітаміни E, A, C, D, PP- і B-групи, залізо, кальцій, марганець, калій, цинк, мідь, стронцій, кремній, кобальт, йод, магній.

Відвари і настойки з ячменю особливо корисні дітям, людям з активним способом життя, літнім людям та клінічним пацієнтам, що проходять післяопераційну реабілітацію.

Артикул: 0048 Категорія: Тег:
Опис

Зерно ячменю Organic Country – це натуральні ячмінні ядра добірної якості. Органічний ячмінь вирощується в некислих зволожених грунтах без застосування хімічно активних пестицидів та стимуляторів штучного зростання. Продукт сертифікований за нормами державного Стандарту UA-BIO-108. Якість ячменю відповідає європейським Вимогам по переробці та виробництву харчових продуктів № 834/2007, 889/2008.

Зерно ячменю Organic Country – це відсортовані ячмінні ядра, що не вимагають додаткової обробки. Зерно велике, сухе, має цілісну структуру і натуральний ячмінний колір. Сировина проходить декілька ступенів нормативного контролю, в тому числі – контроль на заплесневілість і наліт. Після закінчення вимірів, продукт сертифікується відповідними документами.

Ячмінні зерна – відмінний продукт для пророщування, приготування лікувальних настоянок та відварів. Ячмінь являє собою унікальний вітамінно-мінеральний комплекс, який надає лікувальний ефект на всі системи людського організму.

Зерно містить вітаміни E, A, C, D, B- і PP-групи, мікроелементи – залізо, кальцій, марганець, калій, цинк, хром, мідь, стронцій, бром, кремній, кобальт, йод, магній, нікель. За хімічним складом відвари і настойки з ячменю особливо корисні дітям, літнім людям і пацієнтам клінік, що проходять післяопераційну реабілітацію.

Відвар з ячменю покращує роботу головного мозку, стимулює обмінні процеси організму, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи, сприяє росту в кишечнику корисних бактерій-мікроорганізмів. Ячмінна настоянка знімає запальні процеси в органах сечостатевої системи, зміцнює клітини печінки, попереджує коліти, інфаркти і інсульти.

Додаткова інформація
Вес/Масса

400 г

Производитель

Органик Лайф

Страна производитель

Україна

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Зерно ячменю”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *