Вода UA негазована

22,00 грн

VODAUA, 400 мл

Мережа магазинів «Еко-Лавка» рекомендує Вам спробувати природну, негазовану столову воду з іонами срібла від торгової марки «VODA UA». Продукція упакована в зручні скляні пляшки, що більш є більш екологічно чистим варіантом для навколишнього середовища. Особливість цієї води – це іони срібла, які містяться в складі.

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. PH 7,1-7.5. Не містить консервантів і антибіотиків.

Артикул: 3192 Категорія: Тег:
Опис

Опис

Без води людині прожити дуже важко, практично неможливо. Це базовий елемент нашого раціону. Вживання якісної питної води допомагає уникнути багатьох проблем зі здоров’ям і дозволяє функціонувати нашому організму більш ефективно. Мережа магазинів «Еко-Лавка» рекомендує Вам спробувати природну, негазовану столову воду з іонами срібла від торгової марки «VODA UA». Продукція упакована в зручні скляні пляшки, що є більш екологічно чистим варіантом для навколишнього середовища. Особливість цієї води – це іони срібла, які містяться в складі.

Походження

Ця столова природна вода високої якості видобувається з джерела в екологічно чистій місцевості в Кам’янському районі Черкаської області, в мальовничому серці нашої країни. Природне джерело знаходиться в глибокій ущелині, навколо якого розкинулися масивні, вкриті лісом пагорби. Ця територія зберігає в собі унікальну екосистему. Археологічні дослідження в цій області виявили недалеко від джерела поселення давніх людей, яке приблизно датовано 11 тис.років до н.е.

Корисні якості

Регулярне вживання води для нас необхідно, адже ми на дві третини складаємося з цієї рідини. Більш природна та збалансована за своїм хімічним складом вода сприятливо впливає на нас. Вона рекомендована і сертифікована Інститутом курортології України. Збалансований вміст мінеральних речовин дозволяє включити її в свій повсякденний раціон харчування. Окремо варто звернути увагу на іони срібла, якими насичена ця вода. Вони сприятливо впливають на імунну систему і, завдяки своїм бактерицидним і дезинфікуючим властивостями, підвищують опірність організму до простудних та вірусних захворювань.

Спробуйте негазовану столову воду від торгової марки «VODA UA» і ви отримаєте повне насичення організму корисними речовинами.

Склад

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. PH 7,1-7.5. Не містить консервантів і антибіотиків.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Страна производитель

Вес/Масса

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вода UA негазована”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *