Вода UA негазована

13,50 грн

VODAUA, 1,5 л

Мережа магазинів «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати природну, негазовану столову воду від торгової марки «VODA UA». Продукція упакована в зручні пластикові пляшки, ємністю в 0,8 літра. Вода відмінно підходить для повсякденного вжитку і допоможе наситити Ваш організм збалансованим мінеральним комплексом.

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. PH 7,1-7.5. Не містить консервантів та антибіотиків.

Артикул: 5253 Категорія: Теги: ,
Опис

Опис

Мережа магазинів «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати природну, негазовану столову воду від торгової марки «VODA UA». Продукція упакована в зручні пластикові пляшки, ємністю в 0,8 літра. Вода відмінно підходить для повсякденного вжитку і допоможе наситити Ваш організм збалансованим мінеральним комплексом. Ця негазована вода з природного джерела відмінно освіжає та наповнює організм силою та енергією.

Походження

Природна столова вода добувається з джерела в екологічно чистій місцевості Кам’янського району Черкаської області, який розташований в самому серці України. Саме джерело знаходиться в досить глибокому яру, який оточений масивними лісистими пагорбами з унікальною екосистемою. Багатьом буде цікаво дізнатися, що археологи виявили в місцевості неподалік від джерела поселення стародавніх людей, яке приблизно датоване 11 тис. років до н.е.

Корисні якості

Згідно з результатами своїх досліджень, Інститут курортології України рекомендував розлив води з цього джерела, як природної мінеральної столової води. Цей факт підтверджується відповідним сертифікатом. Вода відрізняється наявністю багатьох необхідних людині мікро- і макроелементів. Які необхідні для правильного функціонування багатьох систем організму.

Природний вміст срібла робить цю воду незамінною для підтримки бактеріального і водно-мінерального балансу в людському організмі. Срібло є унікальним за своїми властивостями елементом і вкрай корисним для нашого здоров’я. Підвищує захисні функції організму та володіє антиоксидантним впливом. Завдяки цьому срібло запобігає шкідливій дії вільних радикалів. Антибактеріальний та противірусний вплив срібла допомагає захистити організм від різноманітних простудних захворювань.

Спробуйте негазовану столову воду від торгової марки «VODA UA» та вона зможе не тільки відмінно втамувати спрагу і освіжити, але і сприятливо вплинути на ваш організм.

Склад

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. PH 7,1-7.5. Не містить консервантів і антибіотиків.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Страна производитель

Вес/Масса

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вода UA негазована”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *