Вода UA газована

22,00 грн

VODAUA, 400 мл

Ми можемо викреслювати і замінювати в нашому раціоні безліч продуктів. Єдиний продукт, який ми не можемо замінити або виключити, та який ми вживає щодня – це вода. Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам спробувати природну, газовану столову воду з іонами срібла від торгової марки «VODA UA». Продукція надається в зручній скляній пляшці. Це підкреслює не тільки естетичну красу, а ще й допомагає піклуватись про навколишнє середовище.

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. Не містить консервантів та антибіотиків.

Артикул: 3193 Категорія: Тег:
Опис

Опис

Ми можемо викреслювати і замінювати в нашому раціоні безліч продуктів. Єдиний продукт, який ми не можемо замінити або виключити, та який ми вживаємо щодня – це вода. Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам спробувати природну, газовану столову воду з іонами срібла від торгової марки «VODA UA». Продукція надається в зручній скляній пляшці. Це підкреслює не тільки естетичну красу, а ще й допомагає піклуватись про навколишнє середовище.

Походження

Джерело цієї унікальної природної води розташоване в екологічно чистій місцевості в самому серці України – Кам’янському районі Черкаської області. Саме джерело оточене лісистими пагорбами з унікальною екосистемою і знаходиться в досить глибокій ущелині. У цих місцях, недалеко від джерела, археологи під час експедиції по дослідженню району, виявили поселення древніх людей, приблизно датоване 11 тис. років до н.е. Можна припустити, що вода дарувала життя в цій місцевості ще задовго до нашої цивілізації.

Корисні якості

Ця продукція рекомендована та сертифікована Інститутом курортології України в якості природної мінеральної столової води. Збалансований хімічний склад дозволяє вживати її щодня. Включивши цю воду в свій повсякденний раціон, Ви зможете отримати багато користі для свого організму.

Справа в тому, що ця вода природним чином насичена іонами срібла, що є унікальною для нас речовиною, адже вона володіє по-справжньому цілющими властивостями. Срібло, потрапляючи в організм в невеликих кількостях, здатне зупинити зростання практично всіх хвороботворних бактерій. Завдяки дезинфікуючим та антибактеріальним властивостям цей елемент в значній мірі зміцнює імунну систему та підвищує опірність організму до різних захворювань.

Склад

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. Не містить консервантів та антибіотиків.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

VODAUA

Страна производитель

Україна

Вес/Масса

400 мл

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вода UA газована”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *