Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Полісол з екстрактом пророщених зерен
Закрити

Полисол, 620 мл

79,00 грн

Полісол був розроблений спеціально для вагітних і годуючих жінок; він складається з пророслих зерен злаків. Концентрація в ньому корисних речовин допомагає природним чином підтримати організм жінки в здоровому стані та поділитися своїм здоров'ям з молодим життям, що зароджується. Полісол з екстрактом пророщених зерен – це абсолютно природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна містять «ударну» дозу вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Важливо відзначити, що полісол – передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Саме В-група відіграє ключову роль в правильній закладці, формуванні та зростанні органів і систем плоду.

Полісол з журавлиною
Закрити

Полисол, 620 мл

87,00 грн

Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов’язаних з підвищеним навантаженням на організм. Полісол – унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Полісол складається з пророслих злаків. Як розмаїття смаків та варіацій вітамінного складу, полісол доповнюють ягодами, фруктами, іншими корисними інгредієнтами. Важливо відзначити, що полісол – передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і, при цьому, наповнити силою материнський організм.

Полісол з шипшиною
Закрити

Полисол, 620 мл

75,00 грн

У магазині «Еко-Лавка» представлено кілька варіантів полісолу. Полісол з шипшиною – це гранично природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна в поєднанні з шипшиною містять подвійну силу вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Полісол – передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів А, групи В, С, Е, РР. Полісол – унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов'язаних з підвищеним навантаженням на організм.