Показано 2 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Котлета «Домашня» з рубленого мʼяса свинини
Закрити

Котлета «Домашня» з рубленого мʼяса свинини

Шедеврики, 260 г

89,00 грн

Купити котлету ТМ «Шедеврики» – це придбати до затишного сімейного столу справжнє домашнє блюдо. Котлети виготовляються з натурального свино-яловичого фаршу, з додаванням курячих яєць, цибулі та спецій. Виріб не містить консервантів, покращувачів смаку і харчових ароматизаторів.

Котлета домашня виготовляється не за конвеєрною, а за штучною технологічною схемою. Технологи відстежують всі стадії приготування продукту в «ручному» режимі. Це дозволяє максимально точно витримувати традиційну рецептуру приготування котлет.

Проданий
Мед у стільниках
Закрити

Мед у стільниках

Медовий шлях, 260 г

49,00 грн

Мед у стільниках – це натуральний природний нектар, запечатаний в стільники з бджолиного воску. Ласощ володіє тонким ароматом і терпко-пряним смаком. За поживністю, енергетичною цінностю та насиченістю мікроелементного складу, стільниковий мед перевершує будь-які фармацевтичні екстракти загальної дії.

Стільниковий мед містить більше 400 вітамінів, мікроелементів, корисних сполук і речовин. Серед них – вітаміни E, A, H, C, K, B-групи, PP-групи, залізо, калій, магній, мідь, фосфор, флавоноїди, азотисті сполуки, органічні кислоти та ефірні масла. Стільниковий мед стимулює процеси травлення, покращує біохімічний склад крові, очищує емаль зубів від нальоту.