Показано 4 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

DeLaMark, 2 л

247,00 грн

З 2008 року “Де Ла Марк” активно працює над створенням ряду миючих гелеобразних концентратів, які не містять у своєму складі фосфати й відмінно видаляють забруднення. В асортименті “Де Ла Марк” є універсальні миючі засоби, а є й такі, що призначаються для конкретних завдань. Наприклад, за непросте з нього видалення плям шовк входить в список делікатних тканин. Щоб не пошкодити ніжні й гладенькі шовкові нитки, але при цьому, очистити тканину, необхідний відповідний засіб для прання. Миючий концентрований засіб від “Де Ла Марк” – це гелевидна безфосфатна нелужна речовина, спеціально створена для усунення плям з натуральних тканин: вовняних, бавовняних й шовкових тканин, а також, тканин з конопель та льону.

Dela Mark, 2 л

319,00 грн

Українська компанія «Де Ла Марк» подбала про створення безпечного засобу для прання дитячих речей. Концентрований безфосфатний гель підходить для щоденного використання і не містить шкідливих компонентів і різких ароматизаторів. Засіб можна використовувати для ручного і машинного прання. Для одного застосування вам знадобиться від 35 до 120 мл — залежно від жорсткості води і ступеня забруднення речей. В інтернет-магазині «Еко-Лавка» ви знайдете цей та інші безпечні засоби для прання білизни.

Dela Mark, 2 л

319,00 грн

Магазин «Еко-Лавка» представляє вітчизняного виробника безфосфатних засобів для догляду за будинком, речами й засобів особистої гігієни. Компанія “ДеЛаМарк” – це команда ентузіастів, яка протягом декількох років працювала над створенням і удосконаленням оптимальної формули миючого засобу для кольорових речей. Гель ефективно бореться із забрудненнями і, при цьому, є безпечним для людини і природи. Гель відмінно підходить для прання натуральних х/б, синтетичних і змішаних тканин. Його заливають в призначене для цього відділення пральної машини згідно з інструкцією, з огляду на жорсткість води, ступінь забруднення і обсяг завантаження машини.

Dela Mark, 2 л

319,00 грн

Цей універсальний засіб підійде для щоденного прання. Гель можна використовуватися для тканин різних типів і кольорів. Засіб легко впорається із забрудненнями навіть при низьких температурах і на коротких програмах. Ще одна приємна новина: вас більше не турбуватимуть різкі запахи побутової хімії — їх замінила парфумерна композиція, яка залишає злегка вловимий свіжий аромат. Для однієї процедури достатньо від 35 до 120 мл гелю — залежить від рівня жорсткості води і ступеня забруднення білизни.