Показано 6 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Натуральні яблучно-малинові цукерки
Закрити

Равлик Боб, 14 г

85,00 грн

Корисні, улюблені всіма яблука стали основою для приготування цих цукерок. Виробник використав українські, органічні фрукти, які містять велику кількість вітамінів і цінних речовин.

Склад: яблука 80%, малина 20%

Проданий
Сухе молоко/картон
Закрити

Dr.Igel, 125 г

33,00 грн

«Еко-Лавка» пропонує купити сухе молоко TM Dr. IgeL – натуральний молочний продукт, який виходить за технологією послідовного висушування коров’ячого молока. Сухе молоко – смачний карамельний продукт для приготування ароматних молочних каш, вітамінізованого дитячого харчування, молочних киселів і коктейлів, фірмових молочно-фруктових десертів, кондитерської випічки.

Сухе молоко – щедре джерело тваринних білків, жирів, вітамінів та макроелементів. Молочний порошок містить вітаміни C, A, D, E, PP-групи, B-групи, холін, кальцій, фосфор, натрій, калій, сірку, залізо, магній, кобальт. Продукти і напої з сухого молока заповнюють мінеральні запаси організму, нормалізують роботу органів ШКТ, зміцнюють кісткові і хрящові тканини опорно-рухового апарату людини.

Яблучно-вишневі страйпи
Закрити

Равлик Боб, 14 г

12,90 грн

Стигле яблуко і соковита вишня об’єдналися в натуральних цукерках від бренду “Равлик Боб”. Такий десерт можна всім без винятку: дітям, спортсменам, діабетикам або тим, хто сидить на дієті.

Склад: яблука 80%, вишня 20%

Яблучно-грушевий страйпи
Закрити

Равлик Боб, 14 г

12,90 грн

Класичний дует яблука і груші знайшов втілення в цукерках-страйпах від бренду “Равлик Боб”. Вони радують яскравим смаком. але ще більше радують своїм натуральним складом.

Склад: яблука 50%, груша 50%

Яблучно-грушево-чорничні страйпи
Закрити

Равлик Боб, 14 г

14,90 грн

Три натуральних компонента, три яскравих відтінки смаку і аромату і цілий набір вітамінів – це яблучно-грушево-чорничні страйпи від бренду “Равлик Боб”.

Склад: яблука 50%, груша 30%, чорниці 20%

Яблучно-полуничні страйпи
Закрити

Равлик Боб, 14 г

12,90 грн

Смак цих цукерок повертає в дитинство, в безтурботний літній день, наповнений сонцем. Стиглі яблука і ароматна полуниця в поєднанні один з одним створюють приголомшливу композицію.

Склад: яблука 80%, полуниця 20%