Показано 9 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Закваска «Біокефір» від торгової марки GOOD FOOD – це відмінне джерело втамування голоду та спраги!

Кефір – один з найулюбленіших та добре знайомих напоїв, корисні властивості, якого давно доведені й добре відомі. «Біокефір» від ТМ GOOD FOOD володіє більш м’яким, ніж звичайний кефір смаком, має не дуже густу, приємну, питну консистенцію. Це корисний та смачний напій.

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Ніжно-бежева текстура, густа консистенція та аромат топленого в печі молока – це смак знайомий кожному з нас з дитинства. «Біоряженка» – це не тільки смачний та корисний продукт, але ще й відмінний засіб для відновлення білка, поживних речовин та рідини після інтенсивного тренування.

Він благотворно впливає на травлення, легко засвоюється й поліпшує імунну систему. Побалуйте себе смачною, домашньої ряжанкою.

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

На Кавказі Наріне здавна називають «напоєм довгожителів». І для цього є вагомі причини. Цей кисломолочний продукт сприяє зміцненню та підвищенню імунітету, служить відмінним детоксикатором (виводить з організму токсини й шлаки).

Наріне знімає симптоми інтоксикації, харчового та алкогольного отруєння. Закваска від GOOD FOOD забезпечує глибоке очищення кишечника та всього організму природним шляхом, створює ефект «другої печінки» та сприяє зміцненню імунітету.

GOODFOOD, 1 г

22,00 грн

Закваска «Фітнес йогурт», від торгової марки GOOD FOOD, це живий кисломолочний продукт, який прискорює обмін речовин в організмі та оздоровлює травну систему.

За рахунок цих чинників, йогурт природним шляхом активізує спалювання підшкірного жиру та жирів на внутрішніх органах. А завдяки нормалізації обмінних процесів та здоров’я в цілому, жир та зайва вага не повертаються.

Склад закваски «Фітнес йогурт» був розроблений так, щоб впливати як на загальне здоров’я, так й на основні ланки метаболізму, що призводять до зниження надмірної ваги.

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Йогурт «Біфідокомплекс» – ідеальний спосіб адаптувати шлунок малюка до нової їжі, а також, допомогти зростаючому організму легше засвоїти вітаміни й мікроелементи. Закваска складається тільки з тих біфідобактерій, які важливі та потрібні дитині на першому році життя. Їх властивості поліпшують травлення і підтримують мікрофлору шлунку в нормі, захищають кишківник від бактеріальних й грибкових інфекцій. Молоді мами часто стикаються з проблемою небажання дитини приймати нові продукти. Адже їх смак зовсім не схожий зі смаком молока матері. Закваска «Біфідокомплекс» допоможе впоратися з цією проблемою, адже вона добре стимулює апетит і має ніжний, абсолютно не кислий смак.

GOODFOOD, 1 г

22,00 грн

Багатьом відомо, що врегульована мікрофлора кишківника – запорука здоров'я і хорошого загального стану людини. Саме закваска «Іммуналіс» містить в собі ряд потрібних лакто і біфідобактерій, які зміцнюють імунітет, борються з рядом небажаних подразників і стимулюють захисні властивості організму. Цей продукт незамінний в дитячому раціоні, а також корисний вагітним та жінкам, які годують грудьми. Людям похилого віку вкрай необхідно підтримувати свій імунітет, тому що захисні властивості організму часто дають збої. Особливо важливим є систематичне вживання «Іммуналіса» в осінньо-зимовий період. Закваску рекомендується включати в раціон після медикаментозної терапії, особливо, після закінчення прийняття антибіотиків.

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Закваска «Good Food» зроблена спеціально для приготування домашнього і корисного йогурту, яким можна підтримувати здоров’я всіх членів родини. Готується продукт легко і швидко, містить багатий комплекс вітамінів і мінералів, а також біфідобактерії, які беруть участь у формуванні сприятливої мікрофлори кишечника і сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового такту. Кальцій, який в надлишку присутній в кожній кисломолочній продукції, буде дуже корисний дітям і людям похилого віку.

GOODFOOD, 1 г

22,00 грн

Закваска Симбіотик «Good Food» – це Ваш чудовий шанс повернути здоров’я і зміцнити імунітет. Біфідо- і лактобактерії ефективно впливають на мікрофлору кишечника, покращуючи всмоктування і перетравлення їжі, а разом з ним і загальне самопочуття, колір обличчя, стан нігтів і волосся. Адже від правильної роботи кишечника залежить здоров’я всього організму – з нього надходять мікроелементи, необхідні для функціонування органів і систем. Якщо робота ШКТ порушена, крім шлунково-кишкових проблем можна підхопити інші неприємні хвороби.

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Насичений корисними біфідобактеріями сир закваска – це незамінний продукт для всієї родини. Кальцій, фосфор, калій, магній і залізо, що входять до його складу, допоможуть дорослим зберегти судини і кістки у твердості, налагодять роботу серця. Вони також сприятливо позначаться на розвитку і рості дитини. Ніжний і м'який сирок чудово засвоюється навіть самим маленьким організмом. Він виготовлений у відповідності з показниками якості міжнародних стандартів, а його бактеріальна складова підібрана таким чином, щоб відповідати природній, здоровій мікрофлорі людини.