Показано 9 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Проданий
Закваска «Біокефір»
Закрити

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Закваска «Біокефір» від торгової марки GOOD FOOD – це відмінне джерело втамування голоду та спраги!

Кефір – один з найулюбленіших та добре знайомих напоїв, корисні властивості, якого давно доведені й добре відомі. «Біокефір» від ТМ GOOD FOOD володіє більш м’яким, ніж звичайний кефір смаком, має не дуже густу, приємну, питну консистенцію. Це корисний та смачний напій.

Проданий
Закваска «Біоряженка»
Закрити

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Ніжно-бежева текстура, густа консистенція та аромат топленого в печі молока – це смак знайомий кожному з нас з дитинства. «Біоряженка» – це не тільки смачний та корисний продукт, але ще й відмінний засіб для відновлення білка, поживних речовин та рідини після інтенсивного тренування.

Він благотворно впливає на травлення, легко засвоюється й поліпшує імунну систему. Побалуйте себе смачною, домашньої ряжанкою.

Проданий
Закваска «Наріне»
Закрити

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

На Кавказі Наріне здавна називають «напоєм довгожителів». І для цього є вагомі причини. Цей кисломолочний продукт сприяє зміцненню та підвищенню імунітету, служить відмінним детоксикатором (виводить з організму токсини й шлаки).

Наріне знімає симптоми інтоксикації, харчового та алкогольного отруєння. Закваска від GOOD FOOD забезпечує глибоке очищення кишечника та всього організму природним шляхом, створює ефект «другої печінки» та сприяє зміцненню імунітету.

Проданий
Закваска «Фітнес Йогурт»
Закрити

GOODFOOD, 1 г

22,00 грн

Закваска «Фітнес йогурт», від торгової марки GOOD FOOD, це живий кисломолочний продукт, який прискорює обмін речовин в організмі та оздоровлює травну систему.

За рахунок цих чинників, йогурт природним шляхом активізує спалювання підшкірного жиру та жирів на внутрішніх органах. А завдяки нормалізації обмінних процесів та здоров’я в цілому, жир та зайва вага не повертаються.

Склад закваски «Фітнес йогурт» був розроблений так, щоб впливати як на загальне здоров’я, так й на основні ланки метаболізму, що призводять до зниження надмірної ваги.

Проданий
Закваска Біфідокомплекс
Закрити

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Йогурт «Біфідокомплекс» – ідеальний спосіб адаптувати шлунок малюка до нової їжі, а також, допомогти зростаючому організму легше засвоїти вітаміни й мікроелементи. Закваска складається тільки з тих біфідобактерій, які важливі та потрібні дитині на першому році життя. Їх властивості поліпшують травлення і підтримують мікрофлору шлунку в нормі, захищають кишківник від бактеріальних й грибкових інфекцій. Молоді мами часто стикаються з проблемою небажання дитини приймати нові продукти. Адже їх смак зовсім не схожий зі смаком молока матері. Закваска «Біфідокомплекс» допоможе впоратися з цією проблемою, адже вона добре стимулює апетит і має ніжний, абсолютно не кислий смак.

Проданий
Закваска Імуналіс
Закрити

GOODFOOD, 1 г

22,00 грн

Багатьом відомо, що врегульована мікрофлора кишківника – запорука здоров'я і хорошого загального стану людини. Саме закваска «Іммуналіс» містить в собі ряд потрібних лакто і біфідобактерій, які зміцнюють імунітет, борються з рядом небажаних подразників і стимулюють захисні властивості організму. Цей продукт незамінний в дитячому раціоні, а також корисний вагітним та жінкам, які годують грудьми. Людям похилого віку вкрай необхідно підтримувати свій імунітет, тому що захисні властивості організму часто дають збої. Особливо важливим є систематичне вживання «Іммуналіса» в осінньо-зимовий період. Закваску рекомендується включати в раціон після медикаментозної терапії, особливо, після закінчення прийняття антибіотиків.

Проданий
Закваска йогурт
Закрити

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Закваска «Good Food» зроблена спеціально для приготування домашнього і корисного йогурту, яким можна підтримувати здоров’я всіх членів родини. Готується продукт легко і швидко, містить багатий комплекс вітамінів і мінералів, а також біфідобактерії, які беруть участь у формуванні сприятливої мікрофлори кишечника і сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового такту. Кальцій, який в надлишку присутній в кожній кисломолочній продукції, буде дуже корисний дітям і людям похилого віку.

Проданий
Закваска симбіотик
Закрити

GOODFOOD, 1 г

22,00 грн

Закваска Симбіотик «Good Food» – це Ваш чудовий шанс повернути здоров’я і зміцнити імунітет. Біфідо- і лактобактерії ефективно впливають на мікрофлору кишечника, покращуючи всмоктування і перетравлення їжі, а разом з ним і загальне самопочуття, колір обличчя, стан нігтів і волосся. Адже від правильної роботи кишечника залежить здоров’я всього організму – з нього надходять мікроелементи, необхідні для функціонування органів і систем. Якщо робота ШКТ порушена, крім шлунково-кишкових проблем можна підхопити інші неприємні хвороби.

Проданий
Закваска сир
Закрити

GOODFOOD, 1 г

19,00 грн

Насичений корисними біфідобактеріями сир закваска – це незамінний продукт для всієї родини. Кальцій, фосфор, калій, магній і залізо, що входять до його складу, допоможуть дорослим зберегти судини і кістки у твердості, налагодять роботу серця. Вони також сприятливо позначаться на розвитку і рості дитини. Ніжний і м'який сирок чудово засвоюється навіть самим маленьким організмом. Він виготовлений у відповідності з показниками якості міжнародних стандартів, а його бактеріальна складова підібрана таким чином, щоб відповідати природній, здоровій мікрофлорі людини.