Показано 5 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

DeLaMark, 1.2 л

157,00 грн

Гель для прання Royal Powder Baby – бесфосфатний концентрований засіб для прання дитячого одягу, білизни, простирадл і пелюшок. Препарат виготовляється на основі органічних компонентів, з додаванням натуральних миючих речовин і парфумерних композицій. Гель абсолютно нешкідливий для шкіри дитини.

Гель виготовляється на основі демінералізованої води (до 70%), калійного мила (до 30%) і дистильованого гліцерину (до 3–5%). Препарат ефективно відпирає дитячі речі з усіх типів тканин – льону, бавовни, синтетичних і змішаних тканин. Гель підходить для автоматичного та ручного прання.

Dela Mark, 1.2 л

157,00 грн

Гель для прання Royal Powder Color – універсальний миючий засіб для делікатного прання кольорових речей. Препарат виготовляється на основі демінералізованої води і рослинного калійного мила, з додаванням натуральних органічних компонентів. При пранні гель зберігає насиченість кольору речей і не впливає на структуру тканин.

Гель містить калійне мило, неіоногенні поверхнево-активні речовини, оптичний відбілювач і парфумерну композицію. Міграції барвників з тканини запобігають спеціальні інгібітори. Гель активний в температурному діапазоні нагріву води 30–95 °C. Засіб підходить для ручного і автоматичного прання.

Засіб для прання рідкий "Універсальній"
Закрити

Dela Mark, 1.2 л

157,00 грн

Бесфосфатный гель для стирки Royal Powder Universal – универсальное жидкое средство, заменяющее стиральный порошок. Эффективно отстирывает загрязнения различной природы. Оставляет слегка ощутимый натуральный аромат свежести. Подходит для машинной стирки на коротких программах и для ручной стирки.

Dela Mark, 1.2 л

157,00 грн

Знайти безпечну для здоров’я побутову хімію — завдання не з легких. Але українська компанія «Де Ла Марк» полегшила пошук. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати гель для прання чорного білизни Royal Powder Black. Засіб уповільнює вицвітання тканин — і після 100-го прання ваші речі будуть зберігати свіжість. Крім того, вас більше не стане дратувати гострий хімічний запах — у цьому гелі його просто немає. Натуральний ароматизатор подарує вашим речам природний свіжий запах. Засіб підходить для машинного і ручного прання.

Dela Mark, 1.2 л

157,00 грн

Ви більше не будете страждати від побутової хімії, шкідливої для здоров’я. «Еко-Лавка» й український виробник «Де Ла Марк» пропонують вам здорову альтернативу — безфосфатний гель для прання білих речей Royal Powder White. Засіб зробить ваші речі ідеально чистими і позбавить вас від нав’язливих різких запахів. Завдяки парфумерної композиції речі матимуть свіжий, ледь уловимий природний запах. Засіб можна використовувати як для машинного прання, так і ручного, а також попереднього замочування.