Показано 14 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Проданий
Ананас кільця
Закрити

Winway, 100 г

47,00 грн

Яскраві, смачні та дуже цікаві. Все це – тропічні фрукти, різноманітність яких просто вражає уяву. Одним з найбільш популярних і смачних є, звичайно ж, ананас. Ми пропонуємо Вам спробувати ананас кільцями сушений, який спеціально виготовлений на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Цей натуральний продукт зберігає в собі не тільки дивовижний, яскравий смак свіжого фрукта, але ще і безліч корисних властивостей.

Склад: кільця ананаса сушеного, цукровий сироп.

Горіхова суміш "Вітамінна"
Закрити

Winway, 100 г

75,00 грн

Серед всіляких закусок, перекусів і снеків, які можна вибрати, щоб підкріпиться, сухофрукти та горіхи є одним з найкращих варіантів. Ці продукти не тільки корисні, але ще і дуже смачні. Ми рекомендуємо Вашій увазі натуральну горіхову суміш «Вітамінна», яка була спеціально виготовлена ​​на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка».

Склад: родзинки, кеш’ю сирий, мигдаль сирий у змінному пропорції.

Горіхова суміш "Гурман"
Закрити

Winway, 100 г

75,00 грн

Якщо Ви вирішите додати в свій повсякденний раціон різноманітні сухофрукти та горіхи, то Ви отримаєте не тільки силу-силенну приємних гастрономічних вражень, але ще безліч корисних речовин, які знаходяться в цих продуктах. Ми пропонуємо Вас спробувати натуральну і високоякісну горіхову суміш «Гурман», яка була спеціально виготовлена ​​на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Продукт складається з сушеної журавлини, смаженого фундука, смаженого кеш'ю та смаженого мигдалю.

Склад: журавлина сушена (в цукровому сиропі), фундук смажений, кеш'ю смажений, мигдаль смажений у змінному пропорції.

Диня канталупа
Закрити

Winway, 100 г

47,00 грн

Якщо Ви хочете додати в свій повсякденний раціон щось нове та цікаве, то Вам явно варто звернути увагу на сухофрукти. Адже це не тільки дуже зручне і смачно, але ще і дуже корисно. Ми рекомендуємо Вашій увазі сушену диню канталупа, яка була виготовлена ​​спеціально на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Цей фрукт має унікальну та дуже цікаву історію.

Склад: диня канталупа, цукровий сироп.

Журавлина сушена
Закрити

Winway, 100 г

39,00 грн

Незважаючи на велику кількість різних фруктів і ягід на полицях наших магазинів та супермаркетів, в нашій культурі деякі продукти залишаються незмінними та входять в наш раціон протягом дуже довгого часу. Одним з таких традиційних продуктів є журавлина. Ми з задоволенням рекомендуємо Вам спробувати сушену журавлину, яка була спеціально виготовлена ​​на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка».

Склад: журавлина сушена, цукровий сироп.

Інжир
Закрити

Winway, 100 г

39,00 грн

Сушіння фруктів та ягід є найбільш оптимальним і смачним способом зберегти ці чудові плоди. Але сухофрукти не обмежуються тільки курагою, родзинками і чорносливом. Ми пропонуємо Вам спробувати сушений інжир, який був спеціально виготовлений на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Це абсолютно натуральний продукт, який не містить в собі хімікатів і зайвих добавок.

Склад: інжир сушений.

Ківі сушений
Закрити

Winway, 100 г

40,00 грн

Фрукти і ягоди є відмінним джерелом корисних речовин, можуть зарядити енергією та підняти настрій. Але їх не завжди зручно брати з собою в дорогу або на роботу, а ось сухофрукти – це вже зовсім інша справа. Ми пропонуємо Вам спробувати натуральні сушені ківі, які були спеціально виготовлені на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Цей продукт максимально зберіг в собі корисні властивості цієї свіжої ягоди, і легко зможе порадувати Вас знайомим, яскравим смаком. До того ж цей сухофрукт є відмінним перекусом, і Ви зможете підкріпиться в будь-якому зручному місці.

Склад: ківі сушений, цукровий сироп.

Курага
Закрити

Winway, 100 г

Оцінено в 4.00 з 5
39,00 грн

Серед різноманітних, смачних, яскравих, корисних та незабутніх сухофруктів є таки, які вже давно завоювали у нас популярність та користуються великим попитом. Одним з таких сухофруктів є курага. Ми пропонуємо Вам побалувати себе висококласною та дуже смачною курагою, яка була спеціально виготовлена ​​на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка».

Склад: абрикос сушений.

Манго сушений
Закрити

Winway, 100 г

48,00 грн

Буває так, що дуже хочеться побалувати себе екзотичним і тропічним плодом, а їх не завжди буває легко та просто знайти. Ми пропонуємо Вам спробувати натуральний манго сушений, який виготовлений спеціально на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Цей продукт зберіг в собі смак і корисні якості свіжого манго. Це не тільки поживний та смачний перекус, але ще і витончений інгредієнт для приготування багатьох страв, особливо тайської кухні.

Склад: манго сушений, цукровий сироп.

Мандарин сушений
Закрити

Winway, 100 г

39,00 грн

Напевно, мало що може передати святкову атмосферу зимових свят та Нового Року як мандарин. Цей яскравий фрукт з сімейства цитрусових підкорив багатьох своїм чудовим, насиченим смаком. Але, найчастіше, цей фрукт доступний нам саме в зимовий період. Ми пропонуємо Вам спробувати мандарини сушені, які були виготовлені спеціально на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка».

Склад: мандарин сушений (кумкват), цукрова пудра.

Мікс кубики
Закрити

Winway, 100 г

33,00 грн

Знайти корисний, смачний, а головне зручний перекус, яким можна було б швидко підкріпиться в будь-якому місці, буває досить складно. Щоб не вживати не зовсім корисну їжу, наприклад, фастфуд, можна взяти з собою сухофрукти, які не тільки корисні, але ще й смачні. Ми пропонуємо Вам спробувати сухофрукти «Мікс кубики», які були спеціально виготовлені на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Цей продукт складається з висушених шматочків ананаса в цукровому сиропі.

Склад: кубики ананаса сушеного, цукровий сироп.

Папайя палички
Закрити

Winway, 100 г

40,00 грн

Тропічні та екзотичні фрукти можуть подарувати нам не тільки нові, незабутні кулінарні враження та порадувати своїм смаком, але ще й наситити наш організм безліччю корисних речовин. Свіжі тропічні фрукти нам не завжди доступні, але от сухофрукти з цих плодів можна спробувати практично завжди. Ми пропонуємо Вам скуштувати папайя палички сушені, які були спеціально виготовлені на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка».

Склад: папайя палички, цукровий сироп.

Проданий
Полуниця сушена
Закрити

Winway, 100 г

55,00 грн

Яскраві, соковиті та надзвичайно смачні ягоди завжди можуть порадувати нас та підняти настрій. До того ж вони є чудовим джерелом всіляких корисних речовин. Однією з найбільш смачною та популярної ягодою є, звичайно ж, полуниця. Ми з задоволенням рекомендуємо Вашій увазі ягоди полуниці сушеної, які були виготовлені спеціально на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка».

Склад: ягоди полуниці сушеної, цукровий сироп.

Чорнослив в'ялений
Закрити

Winway, 100 г

25,00 грн

Чорнослив – сушені плоди слив. В Україні популярні також копчені плоди, вони мають специфічний запах і смак диму.