Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Цукор тростинний коричневий "Демерара" колотий
Закрити

Sweet Cubes, 250 г

69,00 грн

В асортименті «Еко-Лавки» цукор тростинний колотий «Демерара» від торгової марки «Sweet Cubes» – елітне органічне ласощі. Історія цього легендарного продукту налічує більше 2 000 років. У IV столітті до н. е. індійські купці завезли на Середній Схід цукрова тростина. Передбачалося, що арабські воїни будуть виготовляти з його стебел бойові списи. Однак …

Продукт містить: 100% натуральний цукор з очеретяної патоки.

Проданий
Цукор білий колотий
Закрити

Sweet Cubes, 250 г

39,00 грн

Цукор білий колотий ТМ «Sweet Cubes» – оригінальний натуральний солодкий продукт в асортименті «Еко-Лавки». Унікальність цiєї ласощі полягає в технології виробництва. У початковій стадії виготовлення, для отримання цукру використовується органічний буряк, вирощений у відкритих грунтах без застосування ГМО-добавок.

Продукт містить: цукор білий кристалічний (буряковий).

Цукор тростинний коричневий "Демерара" кристалічний
Закрити

Sweet Cubes, 400 г

89,00 грн

Цукор тростинний «Демерара» – чергова приваблива пропозиція в солодкому асортименті «Еко-Лавки». Це кристалічний продукт коричневого кольору, що виготовляється майстрами ТМ «Sweet Cubes» за технологіями Стародавнього Сходу. Цукор являє собою красивий золотисто-коричневий пісок з солодкуватим ароматом і приємним тростинним смаком. Виріб чудово поєднується з гарячими і холодними напоями – чорним і зеленим чаєм, розчинною і заварною кавою, слабоалкогольними коктейлями. Виражений смак «тростинного меду» додасть напоям індивідуальність і приголомшливу глибину!

Продукт містить: 100% натуральний цукор з очеретяної патоки.