Показано 2 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Еко чіпси з яблук
Закрити

Світ фруктів

69,00 грн

Еко чіпси з яблук – смачні і корисні ласощі для дорослих і дітей. Чіпси просушуються в інфрачервоних сушильних агрегатах при температурі до 60 °C. Завдяки «м'якої» температурній обробці чіпси зберігають основну частку вітамінів і пектинових речовин.

На відміну від картопляних чіпсів та снеків, яблучні чіпси зміцнюють імунітет, підвищують рівень гемоглобіну в крові, стимулюють роботу шлунка і кишечника, допомагають виводити з організму солі важких металів, поліпшують мозкову активність.

Чіпси можна вживати як готовий десерт до чаю, кави, червоним винам, а також додавати як натуральний інгредієнт у м'ясні та вегетаріанські страви.

Яблучні чіпси з корицею
Закрити

Світ фруктів

69,00 грн

Яблучні чіпси з корицею – натуральні і корисні ласощі, які виготовляються шляхом термічної обробки яблук. Свіжі фруктові скибочки проходять конвекційну обробку в інфрачервоних сушильних агрегатах. Завдяки інноваційній технології виробництва, яблучні чіпси зберігають до 80–90% вітамінів і корисних микроречовин.

Чіпси з яблук з корицею володіють унікальним вітамінно-мінеральним складом. Вони містять вітаміни A, E, C, H, K, B- і PP-групи, магній, кальцій, залізо, ефірні масла і дубильні речовини. Чіпси відновлюють рівень гемоглобіну в крові, зміцнюють серцевий м’яз, запобігають старінню клітин організму, сприяють нормалізації травних процесів.