Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Сир Баюваль
Закрити

Paladin, 1 кг

569,00 грн / кг

Смачний твердий сир Баюваль від української компанії «Європейські сири». Легка гострота і характерний солодкуватий смак сподобається справжнім цінителям сирної продукції.

Сир виготовлений з високоякісних інгредієнтів. До складу сиру входять: коров'яче молоко, сіль кухонна, закваска (мезофільні і / або термофільні молочнокислі мікроорганізми), молокозсідальної фермент мікробіологічного походження, хлорид кальцію.

Сир Едамер
Закрити

Paladin, 1 кг

559,00 грн / кг

Хочете познайомитися з голландської кухнею? Почніть з Едамеру. Цей голландський сир відомий вже більше 600 років. Він має яскравий смак, що може відрізнятися залежно від часу дозрівання. М'який сир має негострий солодкуватий смак, а більш зрілий — гострий і солоний. До складу продукту входять тільки корисні інгредієнти, в основі голландського сиру — нормалізоване коров'яче молоко. Едамер прекрасно переносить транспортування, тому радує смаком і корисними властивостями гурманів з усього світу.

Сир Моцарелла
Закрити

Paladin, 1 кг

485,00 грн / кг

Ще одна хороша пропозиція для цінителів смачного сиру – Моцарелла Паладін premium. М'який смак, 100% якість, натуральні складові. Скоштувавши Моцареллу Паладін premium від компанії «Європейські сири», Ви оціните його ніжну текстуру і м'який смак. До складу входять: молоко коров'яче, сіль кухонна, закваска молочнокислих культур, регулятор кислотності лимонна кислота, замінник сичужний ферменту, хлорид кальцію.