Показано 18 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Дитяче пюре «100% Груша»
Закрити

OVKO, 90 г

45,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» з радістю рекомендує Вам спробувати чудове фруктове дитяче пюре «100% Груша» від торгової марки «OVKO». Пюре повністю складається з органічного пюре груші, і не містить в своєму складі шкідливих хімічних елементів, глютена і молочних продуктів. Цей продукт дитячого харчування рекомендований до вживання малюкам від шести місяців і завдяки натуральному складу точно сподобається дитині своїм яскравим і насиченим смаком. Зручна упаковка з дозатором дозволить Вам нагодувати своє маленьке диво корисними фруктами в будь-який зручний Вам час. Спробуйте це фруктове пюре, і Ваша дитина буде просто в захваті.

Дитяче пюре «Яблуко, Морква, Банан»
Закрити

OVKO, 90 г

45,00 грн

Наш магазин натуральних продуктів «Еко-Лавка» рекомендує Вашій увазі відмінне і дивовижно смачне фруктово-овочеве дитяче пюре «Яблуко Морква Банан» від торгової марки «OVKO». У своєму складі продукт дитячого харчування містить тільки натуральні і органічні компоненти, а саме органічне пюре яблука, органічне пюре банана і органічне пюре моркви. Ці овоч та фрукти насичені корисними якостями, вітамінами і мінералами, які необхідні для маленького організму, що зростає та набирається сил. Спробуйте це чудове та дуже смачне фруктово-овочеве пюре, і Ваша дитина не залишиться розчарованим.

Дитяче пюре «Яблуко, банан та абрикос»
Закрити

OVKO, 190 г

50,00 грн

Наш магазин натуральних продуктів «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам чудове стерилізоване фруктове дитяче пюре «Яблуко, банан і абрикос» від торгової марки «OVKO». У своєму складі продукт дитячого харчування містить тільки органічне пюре з яблука, абрикоси і банана, а також органічне цельнозернове рисове борошно, яблучний сік і лимонний концентрат. Дивовижна композиція натуральних і екологічно чистих фруктів робить це пюре не тільки дуже поживним, а й корисним, адже в ньому міститься величезна кількість різноманітних вітамінів і мінералів, які так потрібні малюкові. Спробуйте цей натуральний продукт, і ваша дитина точно залишиться задоволеною.

Дитяче пюре «Персик та банан»
Закрити

OVKO, 190 г

50,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» з радістю рекомендує Вам спробувати чудове і дуже смачне стерилізоване фруктове дитяче пюре «Персик і банан» від європейської торгової марки «OVKO». У своєму складі воно містить виключно високоякісні, екологічно чисті і органічні компоненти, а саме персикове і бананове пюре, концентрований яблучний сік, лимонний концентрат, а також цельнозернове рисове борошно. Продукт дитячого харчування виготовляється в Словаччині і схвалений безліччю батьків і дитячих лікарів, які відзначили якість і корисні властивості фруктового пюре. Пюре можна вживати малюкам з 4 місяців. Спробуйте цей чудовий продукт, і Вам дитина не залишиться розчарованою.

Дитяче пюре «Морква, картопля та яловичина»
Закрити

OVKO, 190 г

55,00 грн

Наш магазин натуральних продуктів «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вашій увазі відмінне і дуже смачне стерилізоване м’ясоовочевої дитяче пюре «Морквина, картопля і яловичина» від торгової марки «OVKO». У своєму складі продукт дитячого харчування містить органічне картопляне пюре, яловиче м’ясо і органічне морквяне пюре. Це натуральне і екологічно чисте пюре насичує маленький і зростаючий організм безліччю вітамінів, мінералів та інших корисних елементів. Спробуйте цей чудовий та натуральний продукт дитячого харчування, і Ваш малюк буде Вам вдячний.

Дитяче пюре «Морква та курка»
Закрити

OVKO, 190 г

55,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вашій увазі чудове і дивовижно смачне стерилізоване м’ясоовочевої дитяче пюре «Морква і курка» від торгової марки «OVKO». У своєму складі це пюре вміщує органічне пюре моркви, куряче м’ясо, цельнозернове рисове борошно та питну воду. Комбінація простих, натуральних та екологічно чистих компонентів дозволяє пюре володіти чудесним, насиченим смаком і безліччю корисних для малюка властивостей. Пюре рекомендовано до вживання дітям у віці від чотирьох місяців. Спробуйте цей натуральний продукт, і він точно не розчарує Вас і Вашого малюка.

Дитяче пюре "Картопля, горох, цукіні"
Закрити

OVKO, 90 г

52,00 грн

Наш магазин натуральних продуктів «Еко-Лавка» з величезним задоволення рекомендує Вашій увазі чудове овочеве дитяче пюре від торгової марки «OVKO». До складу дитячого продукту харчування входять тільки натуральні, якісні та екологічно чисті компоненти, а саме органічне пюре гороху, органічне пюре цукіні і органічне пюре картоплі. Це чудове овочеве пюре можна вживати в їжу малюкам з шести місяців, а завдяки зручній упаковці батьки зможуть нагодувати своє маленьке диво смачним і корисним пюре в будь-який зручний час. Спробуйте цей чудовий продукт, і ви не залишитеся розчарованими.

Дитяче пюре "Мультифрукт"
Закрити

OVKO, 190 г

50,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам чудове і дуже смачне фруктове дитяче пюре «Мультифрукт» від торгової марки «OVKO». У своєму складі цей високоякісний продукт дитячого харчування містить тільки натуральні та екологічно чисті компоненти, а саме органічне грушеве пюре, питна вода, яблучний концентрований сік, органічне пюре банана, органічне цільнозернове рисове борошно, а також органічний лимонний концентрат. Завдяки фруктам та іншим інгредієнтам, пюре неймовірно корисно для малюків. Спробуйте це чудове пюре, і Ваша дитина залишиться задоволеною.

Дитяче пюре "Овочевий мікс з рисом"
Закрити

OVKO, 90 г

45,00 грн

Наш магазин здорової продукції «Еко-Лавка» з радістю рекомендує вам спробувати чудове і дуже смачне овочеве дитяче пюре від торгової марки «OVKO». Дитячий продукт харчування містить в собі тільки натуральні складові, а саме органічне картопляне пюре, органічне томатне пюре, органічну рисове борошно, а також воду і органічну моркву. Дивовижне поєднання овочів насичує пюре безліччю мінералів, вітамінів, і іншими корисними для організму, що росте елементами. Завдяки зручній упаковці, Ваш малюк зможе поласувати натуральним продуктом у будь-який час. Спробуйте цей чудовий і натуральне овочеве пюре, і Ваш малюк не залишиться розчарованим.

Дитяче пюре «100% Яблуко»
Закрити

OVKO, 90 г

45,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати чудове дитяче пюре дитяче пюре «100% Яблуко» від торгової марки «OVKO». Це чудове дитяче харчування має повністю натуральний склад, який включає в себе тільки органічне яблучне пюре, і підходить для харчування малюкам від шести місяців. Пюре не містить в собі шкідливих складових, а зручна упаковка з дозатором дозволить Вам нагодувати свого малюка натуральними фруктами в будь-якому місці і в будь-який час. Спробуйте це натуральне і неймовірно смачне пюре, та Ви разом з малюком точно залишитеся задоволеними.

Дитяче пюре «Банан, персик і злаки»
Закрити

OVKO, 190 г

50,00 грн

Наш магазин екологічно чистої продукції «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вашій увазі чудове і дуже смачне фруктове-злакове дитяче пюре «Банан, персик і злаки» від торгової марки «OVKO». Склад продукту дитячого харчування відрізняється особливою натуральність і включає в себе органічне персикове пюре, питну воду, бананове органічне пюре, органічні вівсяні пластівці, концентрат яблучного соку, органічне цельнозернове пшеничне борошно, органічне рисове борошно і лимонний концентрат. Вдале поєднання фруктів і злаків робить це чудове пюре не тільки смачним, але і неймовірно корисним для малюка. Спробуйте цей чудовий і якісний продукт, і Ваш малюк точно не залишиться розчарованим.

Дитяче пюре «Броколі і картопля»
Закрити

OVKO, 90 г

52,00 грн

Наш магазин екологічно чистої продукції «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати чудове овочеве дитяче пюре «Броколі і картопля» від торгової марки «OVKO». Склад продукту складається з виключно натуральних компонентів, а саме з органічного картопляного пюре, органічного пюре броколі і органічного рисового борошна. Чудовий та натуральний склад робить це пюре не тільки дуже смачним, але і неймовірно корисним. Одна тільки броколі містить в собі цілий вітамінно-мінеральний комплекс. Спробуйте це відмінне та натуральне овочеве пюре, і воно стане улюбленим смаколиком Вашого малюка.

Дитяче пюре «Броколі та картопля»
Закрити

OVKO, 190 г

50,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам спробувати чудове стерилізоване овочеве дитяче пюре «Броколі і картопля» від торгової марки «OVKO». Пюре відрізняється простим складом, адже вона виготовлена ​​тільки з органічного пюре броколі, органічного пюре картоплі, питної води і органічного цільнозернового рисового борошна. Продукт дитячого харчування відрізняється чудовими поживними якостями і великою кількістю корисних властивостей, адже овочі представляють собою один з кращих джерел вітамінів і мінералів. Спробуйте цей продукт, і Ваш малюк залишиться задоволеним.

Дитяче пюре «Морква»
Закрити

OVKO, 190 г

43,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вашій увазі чудове і натуральне овочеве стерилізоване дитяче пюре «Морква» від торгової марки «OVKO». Продукт дитячого харчування виготовляється тільки з органічної морквини і питної води, а також відповідає всім європейським нормам безпеки харчових продуктів і якості, адже завод виробника знаходиться в Словаччині. Тільки натуральна і екологічно чиста сировина, а також відсутність у складі пюре молочних продуктів, глютена і солі, робить його неймовірно корисним і смачним. Морква відмінно насичує організм вітамінами і мінералами, а також іншими речовинами, які необхідні зростаючому організму малюка. Спробуйте цей продукт, і Ваша дитина точно залишиться задоволеною.

Дитяче пюре «Садовий мікс»
Закрити

OVKO, 90 г

38,00 грн

Наш магазин натуральної та екологічно чистої продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам спробувати відмінне і дуже смачне дитяче пюре «Садовий мікс» від торгової марки «OVKO». Це чудове дитяче харчування являє собою справжню композицію ягід і фруктів, адже в своєму складі воно містить органічне пюре сливи, полуниці, вишні та яблука. Таке чудове поєднання наситить організм, що росте Вашого малюка цілим комплексом вітамінів, мінералів та інших різних корисних елементів, які необхідні для правильного функціонування організму. Спробуйте це відмінне пюре, і ваша дитина точно залишиться задоволеним.

Дитяче пюре «Шпинат с рисом»
Закрити

OVKO, 190 г

43,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» з радістю пропонує вам спробувати натуральне і дивовижно смачне стерилізоване овочеве дитяче пюре «Шпинат і рис» від торгової марки «OVKO». Це пюре складається з екологічно чистих і органічних інгредієнтів, а саме з цільнозернового рисового борошна, шпинатового пюре і питної води, і чудово підходить для повсякденного раціону малюків в віці від чотирьох місяців. Пюре не містить в своєму складі солі і молочних продуктів, і, завдяки натуральному складу, наповнене безліччю поживних і корисних речовин, які необхідні для зростаючого малюка. Спробуйте цей продукт, і Ви разом з малюком точно не розчаруєтеся.

Дитяче пюре «Яблуко і груша»
Закрити

OVKO, 190 г

50,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з великим задоволенням пропонує Вашій увазі чудове і дивовижно смачне фруктове дитяче пюре «Яблуко і груша» від торгової марки «OVKO». В цьому високоякісному продукті дитячого харчування поєднуються виключно натуральні компоненти, а саме органічне яблучне пюре, органічне грушеве пюре, питна вода, органічне цільнозернове рисове борошно, органічний лимонний концентрат і яблучний концентрований сік. Фруктове пюре зроблений з якісної та екологічно чистої сировини, і рекомендовано до вживання діткам від шести місяців. Спробуйте цей чудовий продукт, і Ваш малюк точно залишиться задоволеним.

Пюре яблуко-морква органічне
Закрити

OVKO, 90 г

45,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати натуральне і чудове дитяче пюре «Яблуко-морква» від торгової марки «OVKO». Цей чудовий продукт дитячого харчування має повністю натуральний склад і містить в собі тільки органічне пюре моркви і органічне пюре яблука. Для виготовлення пюре використовувалися тільки високоякісні овочі фрукти, які були вирощені на сільських господарствах в екологічно чистих умовах. Подаруйте своєму малюку це фруктово-овочева щастя, яке сподобається не тільки Вам, завдяки натуральності, але і Вашій дитині, за свіжий і яскравий смак.