Показано 12 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

Natumi, 1 л

175,00 грн

Якщо в силу будь-яких причин ви не вживаєте молоко, рослинний замінник з вівса допоможе вам урізноманітнити щоденне меню морозивом, смузі, коктейлями та іншими недоступними раніше ласощами.

Склад: вода, безглютеновий овес* (11,5%), олія соняшникова*, сіль морська. (* продукти органічного землеробства).

Natumi, 1 л

145,00 грн

Рослинне молоко з вівса – продукт, створений для людей, які дотримуються веганскої системи харчування, при непереносимості лактози, а також для поповнення щоденного раціону клітковиною, вітамінами і мінералами.

Склад: вода, овес цільнозерновий* (15%), олія соняшникова*, сіль морська. (* продукти органічного землеробства).

Напій гречаний безглютеновий органічний
Закрити

Natumi, 1 л

169,00 грн

Напій з зерен гречки німецької ТМ «Natumi» порадує душу приємним свіжим солодкуватим смаком, а тіло – коктейлем з вітамінів, макро-, мікроелементів, амінокислот і інших корисних для здоров’я речовин.

Склад: вода, гречка* (12,5%), олія соняшникова*, сіль морська. (* продукти органічного землеробства).

Напій з спельти органічний
Закрити

Natumi, 1 л

135,00 грн

Гармонійний тандем злаку спельти і морських водоростей в органічному напої «Натумі» обумовлює не тільки чудові смакові характеристики продукту, але і значний список цілющих властивостей, необхідних для міцного здоров’я і заряду енергії протягом дня.

Natumi, 1 л

197,00 грн

Наповніть свій день корисною енергією, дарованої древнім злаком спельтою і найціннішим горіхом мигдалем.

Склад: : вода, спельта* (17%), мигдаль* (2,5%), олія соняшникова*, сіль морська. (* продукти органічного землеробства)

Напій з спельти органічний
Закрити

Natumi, 1 л

119,00 грн

Спельта – різновид пшениці, яка в останні роки заслужено набуває широкої популярності. Склад, багатий білком з незамінними амінокислотами, вітамінами, клітковиною, мінералами – секрет величезної користі цього злаку для нашого організму.

Напій пшеничний безглютеновий органічний
Закрити

Natumi, 1 л

169,00 грн

Пшоняна крупа є основою не тільки популярною поживної каші, але і рослинного напою, який може з успіхом замінити традиційне молоко.

Склад: вода, пшоно* (15%), олія соняшникова*, сіль морська. (* продукти органічного землеробства)

Natumi, 1 л

145,00 грн

Провідний європейський виробник органічної рослинної продукції компанія «Natumi» представляє напій, який втілив в собі все багатство рисового зерна для вашого здоров’я.

Склад: вода, рис* (14%), олія соняшникова*, сіль морська. (* продукти органічного землеробства).

Natumi 1 л

187,00 грн

Рисовий напій з кокосовим молоком – це джерело цінних речовин. Він прикрасить ваш день приємним солодким натуральним смаком.

Склад: вода, рис* (14%), молоко кокосове* (6%), олія соняшникова*, сіль морська. (*продукти органічного землеробства).

Natumi, 1 л

150,00 грн

Напій з рису з морським кальцієм – органічний продукт, в якому відсутні потенційно шкідливі для організму хімічні сполуки у вигляді добрив і пестицидів.

Склад: вода, рис* (14%), олія соняшникова*, водорості морські,   (Lithothamnium-0,4%), сіль морська. (*продукти органічного землеробства).

Natumi, 1 л

120,00 грн

Соєве молоко – органічний продукт ТМ «Natumi», в якому гармонійно поєднуються приємний солодкий освіжаючий смак і безцінна користь для здоров’я.

Склад: вода, соя* (8%). (*продукти органічного землеробства)

Natumi, 1 л

139,00 грн

Рослинне молоко з сої з кальцієм морських водоростей – органічний напій, який є втіленням останніх досягнень харчової індустрії.

Склад: вода, соя* (8%), сироп кукурудзяний*, водорості морські*  (Lithothamnium-0,4%), сіль морська, натуральний екстракт ванілі* (* продукти органічного землеробства)