Показано 4 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

MILZU, 300 г

109,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати чудовий зерновий сніданок «Медові пластівці з житнього біоборошна» від торгової марки «Milzu». У своєму складі цей натуральний продукт містить високоякісне житнє борошно грубого помолу, вівсяне борошно та біомед, а також спеціальний біоцукор, який використовується в якості підсолоджувача. Пластівці є справжнім джерелом вітамінів групи В і вітаміну Е, а також клітковини і безлічі поживних речовин, завдяки яким Ви будете відчувати заряд енергії і приємну ситість протягом усього дня. Спробуйте цей корисний зерновий сніданок, який порадує Вас своїм відмінним смаком і натуральністю.

MILZU, 450г

120,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам корисний і дуже смачний зерновий сніданок «Хрустяшки з какао» від торгової марки «Milzu». Ці смачні какао-пластівці стануть відмінною можливість швидко і, в той же час, збалансовано і повноцінно перекусити вранці перед початком робочого дня. Житня і гречана мука, мед, цукровий сироп і морська сіль, що входять до складу продукту, створюють неймовірно смачну і корисну композицію, вона точно сподобається любителям здорового способу життя і правильного раціону харчування. Спробуйте ці натуральні пластівці, Ви точно залишитеся задоволеними на цілий день.

MILZU, 450г

120,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам спробувати чудовий зерновий сніданок «Хрустяшки з корицею» від торгової марки «Milzu». Пластівці, які виготовлені з житнього борошна грубого помолу та цільнозернового вівсяного борошна, наситять Ваш організм силами та енергією, і цілим комплексом вітамінів і мінералів, серед яких є вітаміни групи В і вітамін Е. Цей корисний і смачний перекус допоможе Вам істотно заощадити ранковий час і при цьому отримати повноцінний і збалансований прийом їжі. Спробуйте цей натуральний і дуже смачний продукт, і Ви точно залишитеся задоволеними.

MILZU, 300г

80,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-лавка» рекомендує Вам спробувати чудовий і дуже корисний зерновий сніданок «Житні пластівці з медом» від торгової марки «Milzu». Пластівці зроблені з натуральний компонентів і включають в свій склад високоякісне житнє борошно, вівсяне біоборошно і мед, який був зібраний в екологічно чистій місцевості в Латвії. Такий сніданок зможе наситити Вас поживними речовинами, вітамінами і мінералами.