Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Кристал Алое
Закрити

Кристал, 100 г

365,00 грн

Ми з радістю пропонуємо Вам купити дезодорант DeoNat Кристал з соком алое (100 г), який має гірничо-вулканічне походження і є чудовим природним засобом для захисту від неприємного запаху в пахвовій зоні. До складу засобу входять тільки амонійний галун і сік алое вера. Амонійні галуни відрізняються природними антибактеріальними властивостями, завдяки чому знищують початкову причину виникнення неприємного запаху і забезпечують тривалий захист і відчуття свіжості протягом всього дня. Сік алое, в свою чергу, має протизапальну і бактерицидну дію, тому легко справляється з почервоніння і роздратуванням шкірного покриву.

Проданий
Кристал Алое
Закрити

Кристал, 60 г

245,00 грн

Мы с радостью предлагаем Вам купить дезодорант DeoNat Кристалл с соком алоэ (100 г) , который имеет горно-вулканического происхождение и является превосходным природным средством для защиты от неопрятного запаха в подмышечной зоне. В состав средства входят только аммонийные квасцы и сок алое вера. Аммонийные квасцы отличаются природными антибактериальными свойствами, благодаря чему уничтожает изначальную причину возникновения неприятного запаха и обеспечивает продолжительную защиту и ощущение свежести на протяжении всего дня. Сок алоэ, в свою очередь, оказывает противовоспалительное и бактерицидное воздействие, поэтому легко справляется с покраснениями и раздражением кожного покрова.

Кристал Чистий
Закрити

Кристал, 100 г

Оцінено в 1.00 з 5
365,00 грн

Ми з радістю пропонуємо Вам купити дезодорант DeoNat Кристал Чистий (100г), який є натуральним засобом гірничо-вулканічного походження, та володіє природними антибактеріальними властивостями, завдяки чому ліквідує бактерії і усуває причину неприємного запаху в пахвовій області. Не залишаючи слідів на одязі і запаху, дезодорант забезпечує чудовий захист і відчуття приємної свіжості протягом усього дня, а один кристал вагою в 120 грам можна щодня використовувати протягом двох чи навіть двох з половиною років. Спробуйте цей чудовий засіб, і ви відчуєте справжній захист природи.