Відображається 1-36 з 52 результатів

Фільтри
Показати 24 36 48
Безкалорійний підсолоджувач
Закрити

Безкалорійний підсолоджувач

Корисна Кондитерська, 300 шт

115,00 грн

Безкалорійний підсолоджувач «Стевіясан» – відмінна альтернатива традиційному цукру. За солодощі він перевершує буряковий цукор в 250–300 разів. При цьому підсолоджувач володіє цілющими властивостями.

Основний компонент цукрозамінника – екстракт стевії. Сік стевії славиться своїми лікувальними якостями. Він нормалізує артеріальний тиск, стабілізує роботу серцево-судинної системи, попереджає атеросклероз, усуває печію.

В гарячій рідині цукрозамінник не втрачає солодощі.

Ванільне печиво з висівками
Закрити

Ванільне печиво з висівками

Корисна Кондитерська, 150 г

38,00 грн

Ванільне печиво ТМ «Корисна кондитерська» випікається за класичним рецептом італійських майстрів. Тісто для печива замішується з цільнозерновий борошна з додаванням вершкового масла і ванілі. Традиційний буряковий цукор в рецепті не використовується. Він замінюється натуральним підсолоджувачем з цілющим ефектом – екстрактом стевії. Витяжка з соку стевії за солодощі не поступається цукру. При цьому, калорійність екстракту стевії вдвічі нижче калорійності цукру.

ДД "Сам собі лікар №1"
Закрити

ДД “Сам собі лікар №1”

Корисна Кондитерська, 150 капсул

230,00 грн

Дієтична добавка «Сам собі лікар №1» являє собою багатокомпонентний склад. В добавку входять екстракт стевії «Стевіясан», лист стевії, суцвіття пижма і хмелю, чебрець, кропива, полин, деревна кора касії і крушини, шрот вівса і гарбуза.

Регулярний прийом добавки сприяє виведенню з організму токсинів, шлаків, надлишкового холестерину, мікроорганізмів-паразитів. Склад зміцнює органи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинну систему, стимулює обмінні процеси.

ДД "Таблетки зі стевії"
Закрити

ДД “Таблетки зі стевії”

Корисна Кондитерська, 50шт

55,00 грн

Таблетки з витяжкою стевії виготовляються за оригінальною технологією ТМ «Стевіясан». Технологія передбачає «м’яку» обробку листя дерева. При обробці листя піддаються сушці в умовах знижених температур. Завдяки цьому сировина зберігає важливі вітаміни і мікроелементи.

Таблетки з екстрактом стевії запобігають розвитку атеросклерозу, цукрового діабету, знижують ризик виникнення хвороб шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи. При харчовому отруєнні та хімічної інтоксикації організму таблетки зі стевією приймаються як нейтралізатор (ентеросорбент).

ДД "Таблетки зі стевії"
Закрити

ДД “Таблетки зі стевії”

Корисна Кондитерська, 120 шт

95,00 грн

Таблетки зі стевії виготовляються на високотехнологічних лініях ТМ «Стевіясан». Завдяки «м’якому» способу виробництва кінцевий продукт отримує всі необхідні вітаміни і мікроелементи, які містяться в соку стевії.

Таблетки зі стевією допомагають боротися з атеросклерозом, цукровим діабетом, захворюваннями серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту. При інтоксикації організму таблетки зі стевією рекомендуються до застосування як ефективний ентеросорбент.

Джем "Вишня"
Закрити

Джем “Вишня”

Корисна Кондитерська, 270 г

107,00 грн

Стевія – це відомий цукрозамінник. Чудова рослина із смарагдово-зеленим листям, яку культивують в усьому світі через її чудодійні якості. Листя стевії мають солодкий смак, але при цьому не містять цукру. Джем, який містить стевію замість цукру – це унікальне рішення для всіх тих, хто джеми любить, але не вживає через надмірний вміст в них цукру. Джеми ТМ “Корисна Кондитерська” в своєму складі мають тільки натуральні ягоди. Джем зі стевією є цілющим, корисним і смачним еліксиром. Стевія здатна нормалізувати кров’яний тиск, покращувати стан судин і крові, рівень цукру в крові, вона зміцнює імунітет і покращує функцію шлунково-кишкового тракту.

Джем "Полуниця"
Закрити

Джем “Полуниця”

Корисна Кондитерська, 270 г

97,00 грн

В усьому світі стевія – це відомий цукрозамінник (невелика рослина із смарагдово-зеленим листям). Стевію культивують і шанують за чудодійні властивості. Листя стевії мають солодкий смак, але не містять цукру. Ця властивість робить продукти, що містять стевію, популярними серед діабетиків і тих, хто дотримується безцукрових дієт. Полуничний джем, що містить стевію замість цукру – це чудовий варіант солодких ласощів для всіх тих, хто любить джеми, але не вживає через надмірний вміст в них цукру. Джеми ТМ “Корисна Кондитерська” в своєму складі мають тільки натуральні ягоди (в даному випадку це полуниця) та екстракт стевії. Цукор в джем категорично не додається!

Джем "Чорниця"
Закрити

Джем “Чорниця”

Корисна Кондитерська, 270 г

127,00 грн

Стевія – всесвітньо відомий цукрозамінник. Вона являє собою невелику рослину із смарагдово-зеленим листям. Стевію культивують і цінують за цілющі властивості. Листя стевії – солодкі на смак, але при цьому, не містять цукру. Чорничний джем зі стевією замість цукру – це прекрасне рішення для всіх тих, хто любить джеми, але обмежує себе у вживанні через надмірний вміст в них цукру. Джеми ТМ “Корисна Кондитерська” складаються з натуральних ягід (в даному випадку це чорниця) і екстракту стевії. Джем також містить патоку мальтози, мальтодекстрин, яблучний пектин, сорбінову кислоту, але цукор в джем категорично не додається!

Екстракт стевії
Закрити

Екстракт стевії

Корисна Кондитерська, 25 мл

99,00 грн

Екстракт стевії ТМ «Стевіясан» виробляється з соку «медового дерева» стевії. Це натуральний цукрозамінник, який благотворно впливає на роботу серцево-судинної і нервової системи. Екстракт підвищує імунний поріг організму, усуває печію, нормалізує артеріальний тиск, перешкоджає ожирінню тканин.

Витяжка стевії – низькокалорійний продукт, не впливає на рівень глюкози в крові. Екстракт застосовується в профілактиці і лікуванні гіпертонії, атеросклерозу, хвороб шлунково-кишкового тракту. Склад використовується у фармацевтичній, косметологічної і кондитерській галузях.

Желейні цукерки в шоколаді "Мрія"
Закрити

Желейні цукерки в шоколаді “Мрія”

Корисна Кондитерська, 1 кг

330,00 грн

«Мрія» – це желейнi цукерки в шоколаді з додаванням водоростей агар-агар, густого екстракту стевії «Стевіясан» і кураги. Витяжка соку стевії усуває печію, запобігає ожирінню тканин організму, ефективно протистоїть гіпертонічним процесів у серцево-судинній системі. Червоні водорості агар-агар показано людям, що страждають від закрепів. Курага зміцнює зір, серцевий м'яз, зміцнює імунітет і запобігає анемії. Цукерки «Мрія» – натуральні солодкі ласощі, за змістом порівнянні з лікарськими препаратами «м'якої дії».

Замінник цукру, порошок
Закрити

Замінник цукру, порошок

Корисна Кондитерська, 10 г

74,00 грн

Замінник цукру «Стевіясан» виробляється з листя карликового дерева стевії. Технологія виробництва цукрозамінника виключає застосування барвників та смакових добавок.

Цукрозамінник ТМ «Стевіясан» нормалізує артеріальний тиск, зміцнює клітини нервової системи, покращує роботу печінки, нирок, кишечника, серцево-судинної системи.

Склад відрізняється зниженою калорійністю. Замінник не тільки можна, але і потрібно вживати гіпертонікам і діабетикам (за погодженням з лікарем, у лікувальних дозах). Він не впливає на рівень вмісту глюкози в крові.

Зефір в шоколаді
Закрити

Зефір в шоколаді

Корисна Кондитерська, 1 кг

279,00 грн

Якщо ви намагаєтеся тримати себе у формі, зефір в шоколаді ТМ «Стевіясан Корпорейшн» – найкращi низькокалорійнi ласощі! Чим же так корисний цей зефір? У складі продукту немає “важких” інгредієнтів, які збільшують калорійність ласощі. Зефір прекрасно засвоюється організмом, покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи. При розумному періодичному вживанні зефір навіть відновлює структуру пошкодженого волосся! Компанія «Стевіясан Корпорейшн» – національний виробник натуральних продуктів на основі екстракту стевії фірмового виробництва.

Зефір в шоколаді з асай-беррі
Закрити

Зефір в шоколаді з асай-беррі

Корисна Кондитерська, 1 кг

299,00 грн

Зефір в шоколаді з унікальними ягодами асай-беррі відноситься до найбільш корисних, смачних і поживних шоколадних ласощів. Зефір виготовляється тільки з натуральних інгредієнтів, з додаванням ягід асай-беррі і екстракту “Стевіясан” – густої витяжки з соку “медової трави” стевії. Концентрат зі стевії вважається кращим природним замінником класичного цукру. Тому зефір в шоколаді ТМ «Корисна Кондитерська» – ідеальний варіант смачного низькокалорійного десерту.

Кавовий напій "Стевійка"
Закрити

Кавовий напій “Стевійка”

Корисна Кондитерська, 100 г

63,00 грн

Серед широкого асортименту продукції, представленої на полицях магазину «Еко-Лавка», ви знайдете безліч продуктів, в основі яких стевія. В Україні вже більше 20 років виробляє продукти для здорового харчування з вмістом стевії компанія «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН». «Стевійка» – корисний розчинний напій, що має кавово-вершковий смак, рекомендується в якості замінника кави людям, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, атеросклероз. Напій допомагає нормалізувати функціонування шлунково-кишкового тракту, піклується про печінку, зміцнює нервову систему.

Лист стевії сухий
Закрити

Лист стевії сухий

СТЕВІЯСАН, 50 г

38,00 грн

Магазин «Еко-Лавка» з великою радістю представляє вашій увазі широкий асортимент стевія-містких продуктів від компанії «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН».

Стевія – це багаторічна трав’яниста рослина із смарагдово-зеленим соковитим листям, які мають медово-солодкий смак. Природний солодкий компонент – це унікальний глікозид – стевіозид – унікальна речовина, що міститься лише у данній рослині.

Стевія зміцнює імунітет, надає ранозагоювальну, антимікробну і бактерицидну дію, відновлює органи і системи на клітинному рівні. Благотворно впливає на серцево-судинну, опорно-рухову, травну і імунну системи.

Лист стевії сухий в фильтр-пакетах
Закрити

Лист стевії сухий в фильтр-пакетах

СТЕВІЯСАН, 60 г

52,00 грн

Компанія «Стевіясан КОРПОРЕЙШН» виробляє корисні і здорові продукти харчування, в основі яких – екстракт стевії власного виробництва. Лист стевії нормалізує рівень цукру в крові і артеріальний тиск, сприяє зниженню ваги і виведенню токсинів, покращує загальний стан органів та систем. Екстракт стевії має потужні протизапальні, протимікробні і бактерицидні властивості. Стевія чинить загоювальний ефект на епітелій внутрішніх органів і на поверхню шкіри. Стевія в пакетиках – зручний порційний напій. Він має природний солодкий смак і не містить калорій.

 

Лист стевії сухий в фильтр-пакетах
Закрити

Лист стевії сухий в фильтр-пакетах

СТЕВІЯСАН

20,00 грн

Магазин «Еко-Лавка» сумісно з компанією «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН» раді представити вам солодкий напій, який ви можете приготувати з сухого листя стевії, що продається розфасованою у пакетики-фільтри для більш зручного використання.

Стевія має солодкий смак і тонізуючу дію, нормалізує рівень цукру у крові, сприяє зниженню ваги за рахунок покращення обміну речовин. Напій тонізує, проте не шкодить судинам, до того ж, нормалізує кров’яний тиск.

Медиками і науковцями було досліджено і доведено корисний вплив на імунну систему людини, регенераційні процеси та загальний стан організму.

Лист стевії сухий подрібнений
Закрити

Лист стевії сухий подрібнений

СТЕВІЯСАН, 50 г

35,00 грн

Магазин «Еко-Лавка» реалізує продукцію компанії «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН», яка спеціалізується на власному виробництві стевії і продуктів з її вмістом вже більше 20 років.

Листя стевії використовують для приготування дієтичних продуктів, напоїв і продуктів для здорового харчування. Висушений та подрібнений лист стевії заливають окропом і настоюють для отримання напою, який сприяє нормалізації артеріального тиску, поліпшує стан стінок судин, очищує організм від зайвого рівня цукру в крові і холестерину. Стевія покращує стан шлунково-кишкового тракту, допомагає знизити вагу, вивести токсини і шлаки, зміцнює імунітет.

 

Молочний шоколад
Закрити

Молочний шоколад

Корисна Кондитерська, 100 г

55,00 грн

Молочний шоколад класичний ТМ «Корисна кондитерська» – одне з улюблених ласощів дорослих і дітей в асортименті «Еко-Лавки». Це ніжна шоколадна плитка з додаванням екстракту стевії «Стевіясан», свіжого масла какао-бобів і натуральних молочних вершків. Витяжка з соку стевії перешкоджає ожирінню і нормалізує кров’яний тиск. Масло какао-бобів зміцнює серцево-судинну систему. Молочні вершки з підвищеним вмістом фосфоліпідів виступають природним матеріалом для будівництва нових клітин організму.

Натуральний підсолоджувач, таблетки
Закрити

Натуральний підсолоджувач, таблетки

Корисна Кондитерська, 100 шт

74,00 грн

Натуральний підсолоджувач ТМ «Стевіясан» виготовляється без застосування смакових добавок і барвників. В основу продукту входить сировина з стевії – «медового» південноамериканського дерева. Калорійність цукрозамінника вдвічі нижче калорійності класичного цукру. При цьому він солодший в 250–300 разів.

Замінник цукру чинить на організм лікувальний ефект. Він усуває печію, регулює роботу серцево-судинної системи, зміцнює нервові клітини, покращує роботу печінки і кишечника, стабілізує артеріальний тиск. Підсолоджувач нешкідливий для діабетиків і гіпертоніків.

Печиво з горіхами і стевією
Закрити

Печиво з горіхами і стевією

Корисна Кондитерська, 150 г

85,00 грн

Печиво з горіхами ТМ «Корисна кондитерська» випікають з тіста з додаванням екстракту стевії. Витяжка стевії використовується як природний замінник цукру. Екстракт багатий вітамінами, мікроелементами і органічними кислотами. Калорійність витяжки в два рази нижче калорійності бурякового цукру.

Тісто для печива замішується на основі гречаної і вівсяної муки. Вироби з гречаного борошна корисні для гіпертоніків і діабетиків. Вони зміцнюють серцево-судинну систему, знижують рівень холестерину в крові, нормалізують роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Печиво мигдально-кукурудзяне
Закрити

Печиво мигдально-кукурудзяне

Корисна Кондитерська, 150 г

85,00 грн

Печиво мигдально-кукурудзяне – це смачний і ароматний виріб ручної роботи, створений за оригінальною рецептурою італійських майстрів. У складі цієї ласощі знаходяться тільки натуральні інгредієнти, а вишуканий смак печива досягається за рахунок гармонійного поєднання мигдалю, кукурудзи і арахісу. Особливість цього десерту полягає в тому, що замість цукру воно містить природний цукрозамінник – глибоку витяжку з соку “медової трави” стевії. При незмінному смаку і ароматі, калорійність цього печива значно нижче калорійності традиційних солодощів.

Печиво пісочне «Кокос»
Закрити

Печиво пісочне «Кокос»

Корисна Кондитерська, 300 г

60,00 грн

Як це ні дивно, користь плюс солодощі – речі цілком сумісні. Особливо, коли мова йде про пісочне печиво «Кокос» ТМ «Стевіясан Корпорейшн». Це 100% натуральний продукт, який виготовляється тільки з органічних інгредієнтів, без додавання харчових барвників, ароматизаторів та консервантів. До складу виробу входять екстракт стевії густий, борошно пшеничне, висівки, зародки пшениці, а також лактiтол — природний пребіотик. Пісочне печиво з кокосом і стевією — це смачнi, ароматнi, ситнi і неймовірно кориснi ласощі!

Печиво пісочне «Мигдаль»
Закрити

Печиво пісочне «Мигдаль»

Корисна Кондитерська, 300 г

60,00 грн

Печиво пісочне «Мигдаль» від компанії «Стевіясан Корпорейшн» — це кориснi і смачнi ласощі. До складу печива входять тільки натуральні інгредієнти. Традиційний буряковий цукор кондитери ТМ «Стевіясан Корпорейшн» замінюють екстрактом стевії — органічним низькокалорійним продуктом, який за солодощі перевершує класичний цукор. Стевія в надлишку містить вітаміни C, PP, E, B, кальцій, калій, залізо, цинк, магній, фосфор, супутні корисні компоненти. Печиво зі стевією і ядрами мигдалю – ідеальний борошняний продукт для смачного та корисного чаювання!

Печиво пісочне «Пряжене молоко в шоколадній глазурі»
Закрити

Печиво пісочне «Пряжене молоко в шоколадній глазурі»

Корисна Кондитерська, 150 г

32,00 грн

Якщо гармонійно з'єднати борошно пшеничне першого і другого сорту, пророщені зерна молодої пшениці, висівки, природний цукрозамінник — екстракт стевії, натуральний пребіотик лактiтол, пряжене молоко і глазур з натуральних бобів какао — вийде фірмове еко-печиво «Топлене молоко в шоколадній глазурі» ТМ «Стевіясан Корпорейшн»! Це не тільки смачний і ароматний, але і надзвичайно корисний кондитерський виріб. Пісочне печиво зі стевією, висівками і лактiтолом – чарівне джерело більш ніж 25 вітамінів, мікро- і макроелементів. Такий десерт подарує ситість і прекрасне самопочуття на цілий день!

Печиво пісочне «Пряжене молоко»
Закрити

Печиво пісочне «Пряжене молоко»

Корисна Кондитерська, 300 г

60,00 грн

Пісочне печиво «Топлене молоко» ТМ «Стевіясан Корпорейшн» – унікальнi у своєму роді ласощі. Це смачне і ароматне печиво виготовляється з пшеничного борошна вищого сорту, з додаванням висівок, пророщених зерен молодої пшениці та природного цукрозамінника – екстракту стевії. Печиво не містить поширених в кулінарному виробництві ароматизаторів, харчових барвників і підсилювачів смаку. «Пряжене молоко» ТМ «Стевіясан Корпорейшн» – це 100% органічна виріб, в якому крім натуральних інгредієнтів присутнi тільки двi не харчовi добавки – турбота і любов кондитерів ТМ «Стевіясан Корпорейшн» до своїх маленьких і дорослих ласунiв!

Печиво пісочне «Шоколад в білій глазурі»
Закрити

Печиво пісочне «Шоколад в білій глазурі»

Корисна Кондитерська, 150 г

32,00 грн

Дотримуючись здорового способу харчування, важливо звертати увагу не тільки на калорійність, але і на склад кондитерських виробів. Національний виробник солодощів ТМ “Стевіясан Корпорейшн” випускає широкий асортимент ласощів, які не містять традиційного бурякового цукру. Замість класичного цукру кондитери додають в солодощі глибоку витяжку з “медової трави” стевії. Екстракт стевії в 60 разів солодше цукру. При цьому, калорійність соку стевії в кілька разів нижче калорійності класичного цукру-піску. Печиво з екстрактом стевії – кращий вибір кондитерського виробу для смачного та корисного насичення організму.

Печиво пісочне «Шоколад у шоколадній глазурі»
Закрити

Печиво пісочне «Шоколад у шоколадній глазурі»

Корисна Кондитерська, 150 г

32,00 грн

Для тих людей, хто стежить за своєю фігурою і дотримується принципів здорового харчування, компанія “Еко-Лавка” і ТМ «Стевіясан Корпорейшн» пропонують пісочне печиво «Шоколад в шоколадній глазурі». Печиво виготовляється з пшеничного борошна першого і другого сорту, з додаванням рослинних волокон висівок, молодих паростків пшениці, глибокої витяжки з соку стевії та лактiтола. Екстракт стевії густий «Стевіясан» – це натуральний цукрозамінник, який за солодощі перевершує традиційний цукор більш ніж в 60 разів. Печиво з екстрактом стевії – ароматний і смачний виріб, який швидко вгамує почуття голоду і поповнить вітамінні запаси організму більш ніж 25 микрокомпонентами.

Печиво пісочне «Шоколад»
Закрити

Печиво пісочне «Шоколад»

Корисна Кондитерська, 300 г

60,00 грн

Для прихильників здорового харчування компанія “Еко-Лавка” і ТМ «Стевіясан Корпорейшн» пропонують смачне і ароматне печиво «Шоколад». Ласощі виготовляються з рослинних волокон висівок, пшеничного борошна першого і другого сорту, з додаванням паростків молодої пшениці і лактiтола. Замість цукру виробник додає в печиво унікальний природний цукрозамінник – екстракт “медової трави” стевії. Цей низькокалорійний компонент солодше цукру більш ніж в 60 разів. Крім того, екстракт стевії – щедре джерело більш ніж 25 вітамінів, мікро- і макроелементів.

Печиво пісочне «Шоколадне з висівками»
Закрити

Печиво пісочне «Шоколадне з висівками»

Корисна Кондитерська, 150 г

44,00 грн

Класична рецептура приготування тіста для печива передбачає використання бурякового цукру, який часто надає несприятливу дію на організм. Тому, якщо ви хочете побалувати себе смачними, ароматними і корисними солодощами – купуйте шоколадне печиво з висівками ТМ «Корисна Кондитерська» від національного виробника продуктів здорового харчування – компанії «Стевіясан Корпорейшн». Головна відмінність солодкої продукції «Стевіясан Корпорейшн» від виробів інших торгових марок полягає в тому, що кондитери компанії замість традиційного цукру додають у печиво натуральний природний цукрозамінник – екстракт соку “медової трави” стевії.

Підсолоджувач "Бактосила" в стіках
Закрити

Підсолоджувач “Бактосила” в стіках

Корисна Кондитерська, 40 шт. по 10 г

65,00 грн

Підсолоджувач «Бактосила» – це порошкоподібний склад, який включає в себе лактитол та екстракт стевії. Лактитол – продукт синтезу молочного цукру (лактози). Порівняно з буряковим цукром, калорійність лактитола менше на 50% (398 ккал/100 г проти 200 ккал/100 г). Сік стевії – природний цукрозамінник, який нормалізує роботу печінки і знижує артеріальний тиск. Вживання «Бактосилы» з лактитолом і екстрактом стевії сприяє росту мікрофлори кишечника і запускає очисні процеси в печінці.

Підсолоджувач "Бактосила" порошок
Закрити

Підсолоджувач “Бактосила” порошок

Корисна Кондитерська, 80 г

99,00 грн

Бескалорійний підсолоджувач «Бактосила» відноситься до природних пребіотиків з цілющим ефектом. Порошок складається з лактитола і сухого екстракту стевії. Лактитол – низькокалорійне вуглеводневу речовина, яка відновлює і зміцнює мікрофлору кишечника. Екстракт стевії сухий виступає в якості натурального цукрозамінника. Він стабілізує артеріальний тиск та служить каталізатором (прискорювачем) для очисних процесів у печінці.

Фітнес батончик з стевією
Закрити

Фітнес батончик з стевією

Корисна Кондитерська, 1кг

399,00 грн

Фітнес батончик «Стевіясан» містить сушені ягоди чорниці, повітряні рисові кульки, вівсяні пластівці, арахіс, насіння соняшнику і зерна кунжуту. В орехово-ягідну суміш додається натуральний бджолиний мед і екстракт стевії. Батончик покривається смачною шоколадною глазур'ю. Екстракт стевії відомий як ефективний лікарський засіб. Витяжка стевії знижує артеріальний тиск, нормалізує роботу серцево-судинної системи, усуває печію. Батончик «Стевіясан» – смачнi і кориснi ласощi для дорослих і дітей!

Фіточай з шипшиною
Закрити

Фіточай з шипшиною

СТЕВИЯСАН

29,00 грн

Фіточай СТЕВІЯСАН від компанії «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН» – це цілющий еліксир, який виготовлений із суміші натуральних рослин, кожна з яких має свої лікувальні властивості. До складу фіточаю входять: пелюстки суданської троянди, лист стевії, плоди шипшини і спеціальний екстракт стевії «СТЕВІЯСАН». Фіточай з шипшиною покращує функції шлунково-кишкового тракту, видільної та ендокринної систем, підвищує загальну опірність організму ряду інфекцій, відновлює сили і наповнює енергією. Корисний при малокрів’ї та авітамінозі, благотворно впливає на серцево-судинну систему.

Цукерки «Пташине молоко шоколадне»
Закрити

Цукерки «Пташине молоко шоколадне»

Корисна Кондитерська, 150 г

65,00 грн

Компанія «Стевіясан Корпорейшн» і магазин натуральних продуктів “Еко-Лавка” пропонують вам купити смачні і ароматні шоколадні цукерки «Пташине молоко» ТМ «Корисна кондитерська». До складу цих цукерок входять сироватковий білок і екстракт стевії, які інтенсивно засвоюються організмом і насичують тканини органів ШКТ цілим комплексом вітамінів і амінокислот. Сироватковий білок просто незамінний для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і посилено займаються спортом. Цукерки «Пташине молоко» ТМ «Корисна кондитерська» – ніжне повітряне суфле, що містить в собі більше 20 вітамінів і мікроелементів!

 

Найкраший
Цукерки асорті
Закрити

Цукерки асорті

Корисна Кондитерська, 600 г

357,00 грн

«Стевіясан Корпорейшн» – провідний український виробник напоїв і кондитерських шедеврів з унікальним природним цукрозамінником – соком з “медової трави” стевії. Шоколадне асорті – це натуральні солодощі, які компанія «Стевіясан Корпорейшн» випускає під брендом «Корисна Кондитерська». Цукерки асорті складаються тільки з органічних інгредієнтів, серед яких – арахіс, чорнослив, фундук, курага, водорості агар-агар, желе, суфле, екстракт стевії, чорний шоколад, какао масло, соєвий лецитин і натуральний мед. Упаковка включає в себе цукерки шести видів з різними смаками.