Показано 9 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Голубий сир брі з синьою пліснявою
Закрити

IleDeFrance, 125 г

199,00 грн

Брі з блакитною пліснявою «Іль де Франс» – відмінний спосіб порадувати себе або гостей. Це улюблений багатьма делікатес, який цінується серед справжніх гурманів. Продукт не тільки має чудовий смак, але і володіє цінними властивостями.

Склад: пастеризоване коров’яче молоко і вершки, сіль кухонна, молочнокислі бактерії, культури для дозрівання (penicillium Candidum, penicillium Roqueforti), сичужний фермент.

 

М'який сир "Маленький камамбер"
Закрити

IleDeFrance, 125 г

Оцінено в 5.00 з 5
169,00 грн

Багато з нас хоч раз в житті куштував м'який сир камамбер. Це й не дивно, адже цей продукт досі цінується справжніми гурманами.

Склад: пастеризоване коров'яче молоко і вершки, сіль кухонна, молочнокислі бактерії, ферменти дозрівання (penicillium Candidum), сичужний фермент.

Свіжий сир «Тартар з часником та травами»
Закрити

IleDeFrance, 150 г

149,00 грн

Сир Тартар з часником і травами – це повністю натуральний продукт з якісного молока. Його почали виробляти у Франції понад 30 років тому, але завдяки своїм якостям він швидко набув популярності і в інших країнах.

Склад: пастеризоване коров'яче молоко і вершки, молочні білки, молочнокислі бактерії, сіль кухонна, часник сушений 1,5%, трави 1,2% (петрушка, кервель, цибуля), перець.

Проданий
Сир голубий "Сент Агюр"
Закрити

IleDeFrance, 125 г

169,00 грн

Блакитні сири можна віднести до простих і смачних закусок. Вони м’які, їх можна використовувати для приготування деяких страв, а також мазати на тости.

Склад: пастеризоване коров’яче молоко, молочнокислі бактерії, цвілеві гриби (penicillium roqueforti), сіль кухонна.

Сир м'який "Брі нарізка"
Закрити

IleDeFrance, 150 г

125,00 грн

Брі скибочками – ідеальна закуска на будь-якому святі чи фуршеті. Цей вид сиру користується популярністю завдяки багатогранному смаку і багатому аромату.

Склад: пастеризоване коров’яче молоко, бактеріальна закваска, сіль кухонна їстівні шкірка (вода питна, барвник: карбонат кальцію).

Сир м'який "Маленький брі"
Закрити

IleDeFrance, 125 г

169,00 грн

Брі – м’який сир, який відрізняється приємним ароматом і неймовірно ніжною консистенцією. Цей делікатес відносять до найпопулярніших французьких сирів, який обов’язково варто спробувати.

Складпастеризоване коров’яче молоко і вершки, сіль кухонна, молочнокислі бактерії, ферменти дозрівання (penicillium Candidum), молокозсідальний фермент микробиального походження.

Сир напівтвердий "Фоль Епі легкий"
Закрити

IleDeFrance, 150 г

179,00 грн

Легкий сир «Фоль Епі» відрізняється приємним горіховим смаком і високою якістю виготовлення. Делікатес має привабливу корочку золотистого кольору, а голова продукту прикрашена колосками.

Склад: пастеризоване коров’яче молоко, молочнокислі бактерії і пропіонової культури, сіль кухонна, молокозсідальний фермент микробиального походження.

Сир напівтвердий "Фоль Епі"
Закрити

IleDeFrance, 150 г

179,00 грн

Сир «Фоль Епі» – це смачний делікатес, вироблений з цільного коров’ячого молока. Продукт відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і специфічним ароматом.

Склад: пастеризоване коров’яче молоко, молочнокислі бактерії і пропіонові культури, сіль, сичужний фермент

Тартар творожний сир "Італійський"
Закрити

IleDeFrance, 100 г

115,00 грн

Відкрийте для себе смаки італійської кухні в ніжному італійському сирі тартар. Це ідеальна закуска, яку обов’язково оцінять справжні гурмани. Тартар стане справжньою окрасою святкового столу або фуршету.

Склад: пастеризоване коров’яче молоко і вершки, сіль кухонна, молочнокислі бактерії, спеції 0,69%: червоний солодкий перець 0,30%, цибуля 0,20%, орегано 0,03%, базилік 0,03%, часник 0, 03 %, томати 0,03%, петрушка 0,03%, чорний перець 0,01%, зелені оливки 0,01%, натуральний ароматизатор базиліку 0,01%.