Показано 5 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Гемаготен вітаміни плюс Happy Kid, плитка
Закрити

Happy Kid, 50 г

19,00 грн

З радістю рекомендуємо Вам чудовий вітамінізований гематоген «Вітаміни Плюс» від торгової марки «Happy Kid». Ця чудова дієтична добавка містить в своєму складі чорний харчовий альбумін і особливий вітамінний комплекс, а прекрасний смак забезпечується за рахунок цукру, згущеного молока і карамельної патоки. Гематоген сприяє активізації процесів кровотворення та насичує організм необхідною залізом. Вітамінний комплекс включає в себе вітамін С, вітамін Е, вітамін РР і вітамін В6, які позитивно впливають на нервову, травну та імунну системи, а також служать в якості антиоксидантів.

Гемаготен класичний
Закрити

Happy Kid, 50 г

19,00 грн

Із задоволенням рекомендуємо Вашій увазі чудовий класичний гематоген від торгової марки «Happy Kid». Чорний харчовий альбумін, який входить до складу цієї чудової дієтичної добавки, забезпечує організм оптимальною дозою заліза. Класичний гематоген має загальнозміцнюючу дію на організм. Класичний гематоген благотворно впливає на кровоносну систему, сприяє виробництву кров'яних тілець, а при регулярному вживанні, він нормалізує кровотворний процес і підвищує рівень гемоглобіну в крові. Наявність в складі батончика, вітаміну А, корисних жирів і незамінних амінокислот, дозволяє йому позитивно впливати на функціонування багатьох систем нашого організму.

Проданий
Гемаготен-льон
Закрити

Happy Kid, 50 г

19,00 грн

Мережа магазинів «Еко-Лавка» – це джерело смачних, якісних і корисних продуктів для всієї родини. Гематоген – Льон рекомендується при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки. Льон, що входить до складу препарату, нормалізує рівень холестерину в крові, попереджає утворення тромбів і зростання ракових клітин. Гематоген містить вітамін А, що сприяє поліпшенню зору, стану волосся, шкіри та нігтів. Це дуже корисний і поживний перекус протягом дня, який припаде до смаку і дітям, і дорослим.

Проданий
Гематоген-йод
Закрити

Happy Kid, 50 г

19,00 грн

Ви схильні до зниженого рівня гемоглобіну в крові? Останнім часом стали помічати погіршення стану здоров'я? Пропонуємо Вам виправити це! Включіть у свій раціон батончик «Гематоген-йод». Крім того, що він сприяє нормалізації рівня гемоглобіну, даний батончик містить йодований білок Йодказеїн. Це біологічно-активна речовина справляє позитивний вплив на стан всього організму. Регулярне застосування батончика «Гематоген-йод» нормалізує рівень заліза, білка і йоду в вашому організмі.

Супергемаготен Happy Kid, плитка
Закрити

Happy Kid, 50 г

19,00 грн

Гематоген Happy Kid – натуральна дієтична добавка стабілізуючої і загальнозміцнюючої дії. Гематоген покращує хімічний склад крові, підвищує концентрацію в організмі залізовмісних білкових сполук, нормалізує роботу серцево-судинної системи. За змістом корисних мікрокомпонентів, гематоген перевершує багато аналогічних добавок і наповнювачів.

Гематоген Happy Kid – повноцінне джерело вітамінів A, C, E, B1, B2, B6, B9, калію, магнію, заліза, кальцію і цинку. При періодичному вживанні, гематоген стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, стабілізує стан нервової системи, омолоджує клітини шкірного покриву, покращує стан волосся і нігтів.