Показано 9 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Сушки з ароматом пряженого молока
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

Традиційна рецептура та унікальна запатентована технологія роблять смак Сушок з ароматом Пряженого молока від ™ Galfim ідеальним. Ніжний аромат пряженого молока разом з солодкою хрусткою текстурою сушок дають право називати їх чемпіонами в повсякденному перекусі. Чи то в спонтанній незапланованій прогулянці парком, чи в велопоїздці по лісу.

Як завжди на допомогу вам прийде Еко-Лавка, де ви зможите замовити Сушки з ароматом Пряженого молока від ™ Galfim онлайн.

Сушки з Какао
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

Маємо для вас ідею повсякденної традиції – сушки з какао від ™ Galfim.

Вони хрумкі, смачні, солодкі з шоколадним ароматом, тому будуть до вподоби кожному хто їх спробує. Завжди буде чим пригостити неочікуваних гостей, зголоднілих дітей, прибігщих зі школи чи похрумтіти самому в тиші з чашкою улюбленого напою.

При виробництві сушки з какао від ™ Galfim використовують найкращі інгредієнти і сучасну техніку контролю якості. Замовити ви їх можете в Еко-Лавці.

Сушки з Маком
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

В сушках з маком від ™ Galfim класичний склад без зайвих домішок, а смак знайомий з дитинства. При виготовленні використовують класичну рецептуру перевірену роками.

Хрумкі й поживні сушки легко зможуть стати для вас незамінним перекусом і альтернативою цукеркам і тістичкам до кави-чаю.

Сушки з маком від ™ Galfim ви можете замовити онлайн в Еко-Лавці.

Сушки з пророщеної пшениці
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

В сучасному малорухливому житті, наповненому фаст-фудом і безрежимним харчуванням, необхідні корисні смаколики. Спробуйте сушки із пророщеної пшениці.

Сушки з подрібнених зерен пророщеної пшениці від ™ Galfim – це смачно й корисно. Поживний смаколик для всієї родини.

Придбати їх можна в Еко-Лавці.

Сушки з пророщеної пшениці з кунжутом
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

Як зробити класичні сушки ще більш смачнішими і поживними? Торгова марка Galfim  пропонує цікавий і корисний рецепт – сушки з диспергованих зерен пророщеної пшениці з кунжутом. Зерна пророщеної пшениці мають великий позитивний вплив для організму, а запечений кунжут додає до сушок свій східний аромат і приємний смак.

Доведено торговою маркою Galfim, що сушки можуть бути одночасно й смачними, і корисними. Перевірити це ви можете замовивши їх в онлайн магазині Еко-Лавка.

Сушки з пророщеної пшениці з льоном
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

Сушки від ™ Galfim виготовляють з якісних, і головне корисних інгредієнтів. В рецептурній книзі мають унікальні сушки з зернами пророщеної пшениці.

Особливо сподобаються Сушки з Диспергованих Зерен Пророщеної Пшениці з Льоном від ™ Galfim жінкам. Насіння льону джерело фітоестрогенів, які покращують гармональний стан – стан шкіри, волосся та нігтів.

Придбати сушки ви можете в Еко-Лавці.

Сушки зі смаком Ванілі
Закрити

Galfim, 200г

28,00 грн

Хрумкі натуральні смаколики для всієї родини це сушки зі смаком ванілі від ™ Galfim.

Пісний склад робить їх корисними, а ванільний аромат ще смачнішими й бажаними як для дорослих, так і для дітей.

При виготовленні не використовують пальмову олію, барвники чи консерванти. Лиш натуральні якісні інгредієнти.

Сушки від ™ Galfim ви можете замовити по демократичним цінам в Еко-Лавці.

Сушки Класичні
Закрити

Galfim, 200г

27,00 грн

Смак, який знайомий з дитинства – це Класичні сушки від ™ Galfim.

Випікаються на високоякісній соняшниковій олії. В складі не мають барвників, підсилювачів смаку, розпушувачів та консервантів.

Тож, якщо ви слідкуєте за своїм здоров’ям і бажаєте придбати класичні сушки без добавок, обирайте ™ Galfim і замовляйте їх в Еко-Лавці.

Сушки Солоні
Закрити

Galfim, 200г

27,00 грн

Солоні сушки завжди були не просто легким перекусом, а й приходили на поміч господиням для приготування.

При виробництві солоних сушок від ™ Galfim використовують лише якісні інгредієнти без консервантів, барвників та пальмової олії. Мука – тільки вищого гатунку. А також дріжді, цукор, сіль, вода та олія соняшникова.

Тому господині можуть бути певні, що смак закусок буде неперевершений.

Краще завжди мати на кухні запас Сушок Солоних від ™ Galfim, а замовити їх можна в Еко-Лавці.