Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Міні-хлібці кукурудзяні з прованськими травами
Закрити

Эки-Неки, 40 г

27,50 грн

З великим задоволенням представляємо Вашій увазі чудові і натуральні кукурудзяні хлібці з прованськими травами від торгової марки «Екі-Неки». Ці відмінні снеки з легкістю замінять картопляні чіпси і стануть відмінним перекусом в розпал робочого дня. Використання спеціальних технологій приготування, відсутність процесу смаження, а також тільки натуральна кукурудзяна крупа, прованські трави, соняшникова олія і оливкове масло першого холодного віджиму роблять ці хлібці неймовірно корисними для організму і, що не менш важливо, вони володіють надзвичайно яскравим смаком. Спробуйте ці дивовижні кукурудзяні хлібці і Вам захочеться відчути цей чудовий натуральний смак знову.

Міні-хлібці кукурудзяно-рисово-гречані з морською сіллю.
Закрити

Эки-Неки, 40 г

27,50 грн

Торгова марка «Екі-Неки» придумала оригінальний і корисний продукт на заміну шкідливим картопляним чіпсам, які притупляють смак і залишають шкідливі речовини в організмі. Хлібці з сіллю стали їх протилежністю. Здорові, насичені макро- і мікроелементами, приготовані без жарки і додавання ароматизаторів, їх можуть вживати люди будь-якого віку. Хлібці добре втамовують голод і при цьому не відкладаються зайвими сантиметрами на талії і стегнах, адже в них зовсім немає жирів і великої кількості калорій. Візьміть продукт з собою на роботу або дайте дитині на навчання.

Міні-хлібці рисові з прованськими травами
Закрити

Эки-Неки, 40 г

27,50 грн

Ми з радістю представляємо Вашій увазі чудові рисові міні-хлібці з прованськими травами від торгової марки «Екі Неки» – це чудова можливість смачно, швидко, і, що дуже важливо, корисно перекусити в будь-який зручний для Вас час. Натуральний склад хлібців, в який входять тільки рисова крупа, соняшникова олія, оливкова олія першого холодного віджиму, морська сіль і прованські трави, дозволяє хлібцям бути не тільки неймовірно смачними і ароматними, але і володіти корисними для організму властивостями. Такий чудовий перекус допоможе Вам не тільки заощадити свій час, але також смачно і корисно перекусити.