Показано 9 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Дитяча зубна паста «7 фруктів»
Закрити

Edel+White, 65 мл

225,00 грн

Щоб зубки були здоровими та міцними потрібно ретельно стежити за гігієною порожнини рота. Дуже важливо привчити дитину з раннього дитинства правильно доглядати за своїми зубками.

Зовсім маленьким дітям потрібно чистити зуби за допомогою ганчірочки або ватного тампона. Також, важливу роль відіграє та зубна паста, яку ви вибрали для свого малюка. Дитяча зубна паста Edel + White «7 фруктів» – ідеально підходить для щоденного чищення дитячих зубів, від появи першого зубчика, до 6 років.

Зубна паста «Активний захист ясен»
Закрити

Edel+White, 75 г

125,00 грн

Зубна паста «Активний захист ясен», від торгової марки Edel+White, буде відмінним помічником в боротьбі з нальотом. Паста захищає та зміцнює ясна, сприяє швидкому загоєнню, знижує запалення та покращує кровообіг в яснах.

Зубна паста «Активний захист ясен» Edel+White не містить лаурил сульфат натрію, підвищеної абразивності та інших шкідливих для організму компонентів.

М'яка зубна щітка «Акупрессурна»
Закрити

Edel+White

135,00 грн

У кожної людини повинна бути своя власна зубна щітка. Це дуже делікатне питання про особисту гігієну порожнини рота. До того ж, якщо у вас підвищена чутливість ясен, то не всі зубні щітки вам підійдуть.

М’яка зубна щітка «Акупрессурна» Edel+White, це те, що вам потрібно. Її унікальна запатентована щетина Konex, має незрівнянні переваги: міцність в основі щетини й надзвичайну гнучкість на кінчиках, завдяки чому неможливо завдати шкоди навіть запаленим яснам.

Ополіскувач для ротової порожнини «Свіжість та захист»
Закрити

Edel+White, 400 мл

155,00 грн

Ополіскувач для ротової порожнини «Свіжість та захист», від торгової марки Ede+White, виконує функцію підтримки чистоти, надає природну антибактеріальну та протизапальну дію.

Містить активні іони фтору для зміцнення емалі зубів та надійного захисту від карієсу. Ополіскувач для рота «Свіжість та захист» Edel+White для тих, хто хоче мати свіжий подих й здорову ротову порожнину.

Зубна паста «Антиналіт й Відбілювання»
Закрити

Edel+White

135,00 грн

Кожен раз, вибираючи зубну пасту, необхідно уважно прочитати про її властивості. Зубна паста «Антиналіт й Відбілювання», від торгової марки Edel+White, ніжно чистить та захищає зуби.

Науково розроблена провідними швейцарськими фахівцями, відбілююча формула складу пасти містить низько абразивні активні компоненти, які м’яко, делікатно та абсолютно безпечно видаляють зубний наліт й плями з поверхні зубів.

Зубна паста «Антиналіт й Відбілювання», від торгової марки Edel+White, для тих, хто хоче білосніжну усмішку.

Зубна паста BlanX Med «Інтенсивне видалення плям»
Закрити

Edel+White

215,00 грн

Зубна паста BlanX Med «Інтенсивне видалення плям» відновлює натуральну білизну зубів, ефективно видаляючи плями від куріння, їжі, напоїв та відкладення бактеріального нальоту. Інноваційні активні компоненти м’яко та ефективно очищають зубну поверхню й борються з бактеріями. Інтенсивний натуральний аромат пасти відразу додає свіжість подиху.

М'яка зубна щітка «Дитяча»
Закрити

Edel+White

69,00 грн

М’яка зубна щітка «Дитяча» зі щетиною Konex піклується про дитячі зубки та ясна, які потребують спеціального догляду.

Дуже тонкі конусні щетини не завдають ніякої шкоди ніжним яснам, забезпечують делікатне й м’яке очищення чутливих дитячих зубів.

Форма ручки буде зручною як для дитини, так і для дорослого, під час навчання чищення зубів.

М'яка зубна щітка «Флосс»
Закрити

Edel+White

135,00 грн

Зубна щітка «Флосс» Edel+White м’якої жорсткості, від фахівців швейцарського бренду Scanderra, ідеально підійде для забезпечення щоденної гігієни ротової порожнини. М’яка зубна щітка «Флосс» Edel+White зі щетиною Konex забезпечує кращу очищаючу дію на зубну поверхню.

Завдяки спеціальному зрізу та м’якій запатентованій щетині Konex, неможливо травмувати й завдати шкоди навіть запаленим яснам. Міжзубні проміжки та краї уздовж ясен очищаються за лічені хвилини.

Трав'яна зубна паста «Сіль життя»
Закрити

Edel+White

150,00 грн

Трав'яна зубна паста «Сіль життя», від торгової марки Edel+White, не містить лаурил сульфату натрію, підвищеної абразивності та інших шкідливих для організму компонентів. Формула зубної пасти науково розроблена та запатентована в Швейцарії, в лабораторії компанії Scanderra, з використанням цінної альпійської солі та швейцарських цілющих трав.

Зубна паста «Сіль життя» Edel+White для тих, хто хоче мати здорові, білі та блискучі зуби.