Показано 11 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Проданий
Органічне рослинне молоко з кіноа та сіропом агави
Закрити

Ecomil, 1 л

149,00 грн

Кіноа – це одна з найбільш корисних круп, тому останнім часом вона здобула велику популярність. Виробник Ecomil порадував своїх споживачів і випустив органічне рослинне молоко з кіноа з додаванням сиропу агави.

Склад:вода, киноа (7%), сироп агави, кукурудзяна патока, мигдальна олія.

Органічне рослинне молоко з кокосу без цукру
Закрити

Ecomil, 1 л

172,00 грн

Органічне рослинне молоко Ecomil — прекрасна альтернатива тваринному та соєвому молоку. Ця продукція не містить лактози, глютену, цукру, з низьким вмістом солі.

Склад: Вода, кокосове молоко* (8,5%), крохмаль з тапіоки*, соняшниковий лецитин, ароматизатор натуральний кокос*, морська сіль. * З органічного землеробства.

Проданий
Органічне рослинне молоко з конопель без цукру
Закрити

Ecomil, 1 л

169,00 грн

Органічне рослинне молоко з конопель стане хорошою альтернативою молоку тваринного походження або молоку з сої. Його виготовляють з добірного насіння конопель.

Склад: Вода, насіння конопель (3%), конопляна олія, крохмаль з тапіоки, лецитин із соняшника.

Органічне рослинне молоко з мигдалю без цукру
Закрити

Ecomil, 1 л

172,00 грн

Мигдальне молоко від бренду Ecomil – це органічний продукт, чия якість підтверджена натуральним складом і відповідними сертифікатами.

Склад: вода, мигдаль (7%), крохмаль тапіоки, натуральний ароматизатор мигдаль.

Органічне рослинне молоко з мигдалю з протеіном без цукру
Закрити

Ecomil, 1 л

179,00 грн

Спеціально для спортсменів і людей, які мають підвищені фізичні навантаження, іспанський виробник Ecomil випустив мигдальне молоко з протеїном. Крім користі мигдалевого горіха воно містить цінний білок гороху і бобів ріжкового дерева.

Склад: вода, мигдаль (5%), білок гороху, крохмаль тапіоки, загущувач: борошно з бобів ріжкового дерева, натуральний ароматизатор мигдаль

Органічне рослинне молоко з мигдалю з сиропом агави
Закрити

Ecomil, 200 мл

79,00 грн

Органічне молоко з мигдаля з сиропом агави добре доповнить щоденний раціон. Комплекс корисних вітамінів і мінералів подарує заряд бадьорості та енергії на цілий день. Продукт можна використовувати в піст, підходить для вегетаріанців. Придбати продукт можна в Еко-Лавці. Щоденне вживання молока зміцнює волосся і нігті, кісткову тканину, зубну емаль. Продукт знижує ризики розвитку серцево-судинних захворювань, стабілізує тиск.

Склад: вода, мигдаль * (7%), сироп агави *, кукурудзяна патока *.

Органічне рослинне молоко з мигдалю з сіропом агави
Закрити

Ecomil, 1 л

179,00 грн

Бренд Ecomil – це перевірений виробник продуктів харчування для вегетаріанців. Всі товари мають бездоганну якість, вони корисні і смачні.

Склад: вода, мигдаль (7%), сироп агави, кукурудзяна патока.

Органічне рослинне молоко з мигдалю та з насінням Чіа
Закрити

Ecomil, 1 л

185,00 грн

Мигдальне молоко – сам по собі корисний продукт, адже має багатий комплекс вітамінів, мінералів і мікроелементів. А молоко з мигдалю, доповнене насінням чіа, – це справжня скарбниця цінних речовин, які позитивно позначаються на стані здоров’я.

Склад: вода, мигдаль (5%), насіння чіа (1.5%), олія чіа (0.4%), емульгатор: лецитин соняшника, загущувач: борошно з бобів Кероб, натуральні ароматизатори.

Проданий
Органічне рослинне молоко з рису та морськими водоростями
Закрити

Ecomil, 200 мл

57,00 грн

Органічне рисове молоко з морськими вапняними водоростями від ТМ NaturGreen – це унікальний продукт, який сподобається вегетаріанцям і прихильникам правильного харчування.

Склад: Вода, рис (16%) соняшникова олія холодного віджиму, вапняні морські водорості (латотамній кальцерум) (0.3%), морська сіль, натуральний ароматизатор ваніль, борошно з плодів ріжкового дерева.

Органічне рослинне молоко з сої без цукру
Закрити

Ecomil, 1 л

115,00 грн

Органічне рослинне молоко з сої від бренду NaturGreen стане прекрасною альтернативою молоку тваринного походження. А за кількістю корисних властивостей воно навіть перевершує коров’яче молоко.

Склад: вода, соєві боби (7.2%)

Проданий
Органічні рослинні вершки з мигдалю для приготування
Закрити

Ecomil, 200 мл

90,00 грн

Органічні вершки від іспанського бренду Ecomil – це знахідка для тих, хто відмовився від молочних продуктів тваринного походження. Вони зроблені на основі мигдальних горіхів з додаванням сиропу агави.

Склад: вода, мигдаль * (7%), мигдальна олія *, сироп агави *стабілізатори: акацієва * камедь природний полісахарид: ксантанова смола емульгатор: лецитин з соняшника, морська сіль натуральний ароматизатор * *Органічне землеробство