Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Крем для ніг з екстрактом п'явки і бодяги
Закрити

Dr.Трав, 50 г

57,00 грн

Крем для ніг з екстрактом п’явки і бодяги підійде тим людям, хто вже зіткнувся з проблемами варикозного розширення вен або просто відчуває болі в нижніх конечностях після напруженого дня на підборах. Крем створений з метою зменшити дискомфортні відчуття, знімати набряклості і не давати рідини застоюватися в тканинах, тонізувати і зміцнювати судинні стінки, щоб уникнути рецидиву ножних хвороб. Засіб можна застосовувати для профілактики венозної недостатності, нічних судом, тромбофлебітів, підшкірних гематом. Ефект буде помітний вже через місяць щоденного застосування.

Крем особливий регенеруючий для грубої шкіри
Закрити

Dr.Трав, 50 г

55,00 грн

Лікувальний крем з прекрасною  регенеруючою дією підійде людям, які зіткнулися з проблемою шкіри, яка надмірно лупиться і грубіє. Засіб ефективно повертає привабливий вигляд стопам, п’ятам, колінам і ліктям, якщо слідувати інструкції і застосовувати його кожен день. Крем виготовлений з натуральних фітокомпонентів, тому він є безпечним для здоров’я шкірного покриву. Природні інгредієнти зумовили чудові відновлюючі, зволожуючі, оновлюючі епідерміс, антисептичні і знімаючи запалення властивості даного продукту.

Крем Раножив
Закрити

Dr.Трав, 30 г

45,00 грн

Лечебный крем «Раножив» представляет собой мягкое профилактическое средство для ликвидации недостатков кожного покрова, неаккуратно полученных из-за внешних воздействий. К таким недостаткам относятся ссадины и порезы, повреждение эпидермиса из-за высоких температур или, наоборот, из-за переохлаждения. Излечивает крем и дерматологические болезни любого характера, даже справляется с трудно выводимой инфекцией грибка или герпеса. Средство аккуратно воздействует даже на самую чувствительную кожу, устраняя болевые ощущения, жжение и зуд, и вскоре приносит облегчение.