Показано 7 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Кленовий сироп
Закрити

Clearys, 100 мл

445,00 грн

У магазині «Еко-Лавка» представлено широкий асортимент продуктів, до складу яких входить кленовий сироп. Кленовий сироп являє собою абсолютно натуральний екстракт кленових дерев. Він солодкий на смак, має приємний легкий аромат деревини. Цукор кленів є більш корисним, ніж буряковий і тростинний цукор, тому продукт використовують в дієтичному харчуванні. Вживання сиропу дозволено діабетикам, вважається, що він здатний знизити рівень глюкози в крові; він містить абсцизову кислоту (АБК) – це хімічна речовина, яка стимулює секрецію інсуліну підшлунковою залозою і підвищує чутливість до інсуліну жирових клітин. Продукт вживають в кулінарії, для приготування випічки і кондитерських виробів.

Кленовий сироп в асортименті
Закрити

Clearys, 250 мл

539,00 грн

Кленовий сироп являє собою абсолютно натуральний екстракт кленових дерев, який готується з соку цукрового, червоного, чорного і гостролистого кленів. У сироп не додають цукор, консерванти, барвники та покращувачі смаку. За своєю природою – це гіпоалергенний органічний продукт для здорового харчування. Він має ніжний солодкий смак, приємний свіжий аромат дерева. Широко застосовується в кулінарії, при виготовленні кондитерських виробів, як сироп до випічки, млинців, круасанів. Продукт рекомендується дітям, як більш якісне джерело сахаридів. Вживання сиропу дозволено діабетикам.

Кленовий сироп, лист
Закрити

Clearys, 250 мл

650,00 грн

Купити сироп із соку кленів ви можете в мережі магазинів «Еко-Лавка». Кленовий сироп широко застосовується для приготування кондитерських виробів і випічки; його додають в каші, мюслі, десерти, морозиво, коктейлі та напої. Кленовий сироп – це натуральний екстракт кленових дерев, в складі якого: вітаміни (С, Е, В-група), каротиноїди, мікро- і макроелементи, мінерали (калій, кальцій, марганець, натрій, цинк, магній, оксид кремнію, залізо, фосфор), ди-, моно- і олігосахариди (сахароза, рафіноза, глюкоза), органічні кислоти, альдегіди, антиоксиданти, поліфеноли, дубильні речовини і АБК. Доведено позитивний вплив сиропу на серцево-судинну систему.

Проданий
Кленовий сироп
Закрити

Clearys, 50 мл

330,00 грн

Кленовий сироп являє собою абсолютно натуральний екстракт кленових дерев.

В процесі виробництва сиропу не додають цукор, поліпшувачі смаку і консерванти. У складі сиропу – вітаміни (С, Е, В-група), каротиноїди, мікро- і макроелементи, мінерали (калій, кальцій, марганець, натрій, цинк, магній, оксид кремнію, залізо, фосфор), ди-, моно- і олігосахариди (сахароза, рафіноза, глюкоза), органічні кислоти, альдегіди, антиоксиданти, поліфеноли, дубильні речовини і АБК. Доведено позитивний вплив сиропу на серцево-судинну систему. Купити сироп із соку кленових дерев ви можете в нашій мережі магазинів «Еко-Лавка» і широко використовувати його для приготування кондитерських виробів, випічки, додавати в каші, мюслі, десерти, морозиво, коктейлі та напої.

Кленові льодяники
Закрити

Clearys, 100 мл

109,00 грн

Кленові льодяники – цукерки з натурального кленового сиропу, для приготування яких не використовують цукор, барвники, консерванти, ГМО. Льодяники мають приємний солодкий смак і ніжним ароматом деревини, мають всі ті ж корисні якості, що й популярний сироп. У їх складі: вітаміни (С, Е, В-група), каротиноїди, мікро- і макроелементи, мінерали (калій, кальцій, марганець, натрій, цинк, магній, оксид кремнію, залізо, фосфор), ди-, моно- і олігосахариди (сахароза, рафіноза, глюкоза), органічні кислоти, альдегіди, антиоксиданти, поліфеноли, дубильні речовини і абсцизової кислоту. Таким чином, льодяники з кленового сиропу цілком можна назвати солодкими цукерками-вітамінками.

Проданий
Печиво кленове з кремом Panoramic Design
Закрити

Clearys, 400 г

258,00 грн

Часто буває так, що дуже хочеться побалувати себе чимось солодким та дуже смачним. Але традиційні та звичні десерти не можуть вже доставити стільки гастрономічних вражень. Наш магазин «Еко-Лавка» з радістю пропонує Вам спробувати незвичайне та дуже смачне печиво з кленовим сиропом та кремом від торгової марки «Cleary's». Ця дивовижна солодкість зберігає в собі вишукані традиції кондитерського мистецтва Канади.

Склад: пшеничне борошно, цукор, гідрогенізована рослинна олія, рослинні екстракти, кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози, кукурудзяний крохмаль, кленовий сироп, сіль, бікарбонат натрію, бікарбонат амонію, соєвий лецитин, барвник, штучний ароматизатор. Може містити сліди молока, яєць, горіхів і арахісу.

Проданий
Печиво кленове з кремом Panoramic Design
Закрити

Clearys, 200 г

163,00 грн

Часто бывает так, что очень хочется побаловать себя чем-то сладким и очень вкусным. Но традиционные и привычные десерты не могут уже доставить столько гастрономических впечатлений. Наш магазин «Эко-Лавка» с радостью предлагает Вам попробовать необычное и очень вкусное печенье с кленовым сиропом и кремом от торговой марки «Cleary’s». Эта удивительная сладость хранит в себе изысканные традиции кондитерского искусства Канады.

Состав: пшеничная мука, сахар, гидрогенизированное растительное масло, растительные экстракты, кукурузный сироп с высоким содержанием фруктозы, кукурузный крахмал, кленовый сироп, соль, бикарбонат натрия, бикарбонат аммония, соевый лецитин, краситель, искусственный ароматизатор. Может содержать следы молока, яиц, орехов и арахиса.