Показано 5 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

Arkmen, 60 г

37,00 грн

Если не представляете свою жизнь без сладостей, выбирайте полезные ядра грецкого ореха в молочной глазури. В них содержатся витамины и минералы, необходимые для организма: железо, цинк и кольбат способствуют повышению гемоглобина, укреплению иммунной системы.

Состав: сахар – 1%, корица – 1%, кофе – 1%, шоколад – 25%, орех грецкий – 72%.

Arkmen, 60 г

27,00 грн

Батончик «Nutem», від торгової марки Arkmen, з волоським горіхом, карамеллю, печивом й шоколадом, послужить відмінним перекусом в сучасному, швидкоплинному темпі життя. Горіховий батончик «Nutem» в шоколаді з карамеллю, поживний, смачний та надзвичайно корисний. Його можна брати з собою будь-де та коли завгодно.

Склад: мед -15%, борошно – 12,6%, масло – 9%, сіль – 0,1%, горіх -30%, шоколад – 33,3%.

Arkmen, 100 г

70,50 грн

«Nutti» в біло-молочному шоколаді, від торгової марки Arkmen, це безперечно найсмачніший та найкорисніший десерт. Оскільки волоський горіх містить величезну кількість вітамінів, мікро- й макроелементів, 72% всього складу «Nutti» в біло-молочному шоколаді займає саме волоський горіх.

Склад: цукор – 1%, кориця – 1%, кава – 1%, шоколад – 25%, горіх волоський – 72%.

Arkmen, 60 г

37,00 грн

Ядра волоського горіха в білій глазурі – справжній рай для ласунів. Це не тільки смачний, але і корисний продукт. Горіхи містять велику кількість йоду, тому рекомендуються при захворюваннях щитовидної залози. Вони захищають від дисбактеріозу, поліпшують роботу всього організму.

Склад: волоський горіх 64 г, біла глазур (цукор, рослинний жир, емульгатор (соєвий лецитин), знежирине сухе молоко, ароматизатор, ванілін) 33 г, патока 3 г, аскорбінова кислота 0,1 г.

Arkmen, 60 г

37,00 грн

Волоський горіх – це комплекс корисних мінералів і вітамінів, надають сприятливий вплив на людський організм. Солодкий перекус поліпшить працездатність і продуктивність, подарує заряд бадьорості, позитивної енергії.

Склад: волоський горіх 51 г, темна шоколадна глазур (какао, цукор, рослинний жир, емульгатор (соєвий лецитин), ароматизатор, ванілін) 33 г, патока 15 г, аскорбінова кислота 0,6 г.