Показано 15 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра» – унікальний комплекс природних речовин, розроблений для оптимізації роботи імунної системи людини. Комплекс включає в себе більше 15 біоактивних інгредієнтів тривалої дії. Серед них – екстракт з кореня часнику, глибока витяжка з соку алое вера, подрібнений корінь спаржі, концентрат муміє, екстракт з листя індійської азадiрахти, сік чайної камелії, витяжка з кореня солодки. При періодичному вживанні, добавка сприяє сталому функціонуванню імунної системи, що є запорукою синхронної роботи всіх систем організму.

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» – унікальний природний препарат, який розроблений провідними фахівцями в області легендарної староіндійської практики Аюрведи. Добавка створює ідеальні дієтичнi умови для організму людей, які страждають від найбільш поширених хвороб XXI століття – печії, гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Препарат допомагає збалансувати і оптимізувати процеси травлення, розрегульовані внаслідок надмірного вживання кислої, гарячої, жирної і гострої їжі, алкоголю, забруднених і ненатуральних продуктів харчування.

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» – ефективний мультiкомпонентний комплекс, який розроблений на основі екстрактів та витяжок з лікарських трав, листя дерев, коріння рослин. Препарат створює оптимальні дієтичнi умови для організму людей, які перенесли поширені захворювання печінки – гепатит, хронічний панкреатит, токсичне ураження клітин печінки, ураження печінкових клітин інфекційними та паразитарними бактеріями. При регулярному вживанні, добавка допомагає нормалізувати робочі функції печінки, а також синхронізувати роботу печінки з функціями інших важливих «центрів» організму – серця, нирок, жовчного міхура.

Дієтична добавка «М-Віта Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «М-Віта Ультра» – комплексний органічний препарат, розроблений з урахуванням практичних рекомендацій давньоіндійських трактатiв Аюрведи. При узгодженому використанні, препарат сприяє подоланню шкідливого впливу «слабких» токсинів – основної причини недостатності репродуктивної функції чоловічого організму. Добавка містить більше 10 біоактивних інгредієнтів – екстрактів та витяжок з коренів і фруктів лікарських рослин. Ці компоненти створюють комфортні дієтичнi умови для чоловічого організму, який відчуває порушення функцій репродуктивної і сечостатевої системи.

Дієтична добавка «Мiдона Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Мiдона Ультра» – біоактивний природний комплекс, розроблений згідно рекомендаціям аюрведичних трактатів для людей, контролюючих масу тіла. Препарат виготовляється на основі 10 біоактивних компонентів, серед яких – екстракт гіркої камеді мірри, витяжка з соку чайної камелії, концентрат імбирного кореня, а також фруктові екстракти фiллантусу і термiналії чебули (харiтакi). Завдяки збалансованому складу біоактивних інгредієнтів, добавка сприяє підтримці «травного вогню», регулює апетит, а також допомагає оптимізувати частоту живлення і обсяг прийнятої їжі.

Дієтична добавка «Поiс Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Поiс Ультра» – інноваційний дієтичний препарат, розроблений провідними фахівцями Аюрведи для людей, що контролюють рівень глюкози в крові. Добавка виготовляється у відповідності з рекомендаціями аюрведичних трактатів з питань пом’якшення симптомів та ознак цукрового діабету, а також оптимізації рівня цукру в крові. Препарат створює для організму ідеальні дієтичнi умови при таких захворюваннях, як хронічний цистит, ожиріння тканин тіла, інсулінова залежність, інфекція сечовивідних шляхів, порушення вуглеводного і білкового обміну.

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра» – інноваційний дієтичний продукт від індійських фахівців Аюрведи. Препарат розроблений для людей, організм яких не здатний самостійно протистояти зародженню і розвитку шкірних захворювань. Основу добавки становлять фруктовий екстракт момордики харантії, концентрат кореня індійського гемiдесмуса, витяжка з кореня пiкрорiзы, сік з листя індійської азадiрахти, а також витяжка з аїру болотного і барбарису. Добавка створює для організму стійке дієтичне середовище при екземі, псоріазі, дерматиті, алергічних інфекціях шкірного покриву.

Дієтична добавка «Реумакер Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Реумакер Ультра» – сучасний дієтичний комплекс, розроблений провідними фахівцями альтернативної індійської медицини Аюрведи. Препарат виготовляється на основі лікарських трав і рослин, без додавання хімічних компонентів. Добавка сприяє утворенню комфортного дієтичного середовища для організму, схильного до найбільш поширених захворювань суглобів. Серед них – ревматичний артрит, первинний артроз суглобів, запальна поліартропатія, попереково-крижовий радикуліт, остеохондроз хребта, «заморожене плече», подагра.

Дієтична добавка «Сафая Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Сафая Ультра» – унікальний природний комплекс, розроблений з урахуванням аюрведичних рекомендацій в області захворювань органів ШКТ. Препарат виготовляється з біологічно активних рослинних компонентів, серед яких – екстракт iмбирного кореню, концентрат з насіння фенхелю, витяжка з соку листя олександрійської сени, фруктовий екстракт терминалії чебули, екстракт алое віра. Добавка формує для організму комфортну дієтичну середу при порушеннi травних процесів, хронічних запорах кишечника, пульсуючих спазмах в органах ШКТ.

Дієтична добавка «Соберекс Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Соберекс Ультра» – унікальний рослинний препарат, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для людини, що перебуває в короткочасній або тривалiй нездоровiй взаємодії з навколишнім середовищем. Для більш ефективної роботи препарату, до складу добавки включені лікарські рослини з підвищеною біоактивною дією. Серед них – екстракт індійського щитолиснику, концентрат з кореня витанiї, глибока витяжка з кореня індійського нарду, сік з в’юнка, екстракт з квіток дамаської троянди.

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра» – натуральний органічний препарат, який формує для організму оптимальне дієтичне середовище при захворюваннях бронхолегеневої системи. Добавка виготовляється тільки з натуральних компонентів, серед яких – екстракт з кори мімози леббек, сік чорного пасльону, концентрат з кореня клеродендрума серратума, екстракт кореня куркуми і солодки голої. Препарат забезпечує організму оптимальне дієтичне середовище при хронічному бронхіті, респіраторних інфекціях дихальних шляхів, алергічнiй нежиті, бронхіальнiй і алергічній астмі.

Дієтична добавка «Стонiл Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Стонiл Ультра» – передова дієтологічна розробка від провідних майстрів індійської альтернативної медицини Аюрведи. Препарат призначається для формування оптимальних дієтичних умов при захворюваннях сечостатевої системи організму – циститі, ниркових коліках, а також каменях у нирках, сечовому міхурі та сечоводі. При виготовленні добавки використовуються органічні природні компоненти, серед яких – фруктовий екстракт сланких якiрцiв, концентрат з кореня язичкового бадану, витяжка з кореня берхавії і екстракт з кори кратеви нурвали.

Дієтична добавка «Сухасіні Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Сухасіні Ультра» – унікальний природний препарат, що створює комфортне дієтичне середовище для жіночого організму, маючого захворювання репродуктивної або сечостатевої системи. Завдяки натуральному природному складу, добавка швидко створює оптимальні дієтичнi умови для жіночого організму, схильного до захворювань гінекологічного характеру. Для виробництва препарату фахівці аюрведичних практик використовують збалансований комплекс лікарських рослин. Серед них – екстракт з листя алое віра, глибока витяжка з кореня спаржі, концентрат з кореня витанні, екстракт муміє, екстракт з кори фікуса.

Дієтична добавка «Тайро Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Тайро Ультра» – інноваційний природний препарат, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик. Це один з кращих профілактичних, нормалізуючих і загальнозміцнюючих засобів при порушеннях роботи ендокринної системи. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для організму, схильного до найбільш поширених ендокринних захворювань. Серед них – гіпотиреоз, гіпертиреоз, дисфункція щитовидної залози, спадковий дефект перенесення йоду щитовидної залози, а також руйнування тканин щитовидної залози за рахунок регресивного імунологічного процесу.

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра» – інноваційний аюрведичний комплекс, розроблений для підтримки роботи серцево-судинної системи людини. Це мультикомпонентный препарат, основу якого складають екстракт з листя алое віра, витяжка з кори термiналії арджуни, концентрат із соку золотистого андрографису, екстракт з часникових коренів, витяжка з перцю, екстракт камеді гіркої мірри і центелли, желатиновий композит. Добавка створює оптимальні дієтичнi умови для організму при таких захворюваннях, як гіпертонія, стенокардія, інфаркт міокарда, дисліпідемія.