Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Жива спіруліна
Закрити

Algaelife, 60 шт

609,00 грн

Жива спіруліна «Algaelife» мобілізує життєві сили втомленого, хворого або втратишего всі вітаміни організму. Вона наділить додатковою енергією і підвищить фізичну витривалість, що зіграє на руку спортсменам. Водорість чудово покращує обмін речовин, підвищує засвоєння їжі, спалює жирові відкладення і допомагає нарощувати м’язову тканину. Продукт сприяє нормальному розвитку плоду, насиченню його всіма необхідними мікроелементами, у вагітної симптоматика токсикозу стає не настільки вираженою, а у годуючих мам поліпшується формування молока.

Спіруліна жива
Закрити

Algaelife, 30 шт

1 090,00 грн

Жива спіруліна «Algaelife» мобілізує життєві сили втомленого, хворого або втратишего всі вітаміни організму. Вона наділить додатковою енергією і підвищить фізичну витривалість, що зіграє на руку спортсменам. Водорість чудово покращує обмін речовин, підвищує засвоєння їжі, спалює жирові відкладення і допомагає нарощувати м'язову тканину. Продукт сприяє нормальному розвитку плоду, насиченню його всіма необхідними мікроелементами, у вагітної симптоматика токсикозу стає не настільки вираженою, а у годуючих мам поліпшується формування молока.

Проданий
Спіруліна жива
Закрити

Algaelife, 42 г

24,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам купити спіруліну живу від торгової марки «Algaelife». Спіруліна, хоч і схожа зовні на водорість, насправді є живим організмом, який існує на нашій планеті мільйони років абсолютно без змін і еволюції, а також є однією з найдавніших форм життя. Спіруліна насичує організм білком і практично всіма необхідними для нас амінокислотами, а також комплексом омега жирних кислот, які найсприятливішим чином впливають на функціональний стан нашої серцево-судинної системи. Також спіруліна очищає кров і виводить з організму шкідливі шлаки і токсичні речовини.