Показано 6 результати

Фільтри
Показати 24 36 48

Алеф-коэн, 60 мл

395,00 грн

Олія з зародків пшениці – це чудовий засіб, яке доповнить страву новими смаками і стане хорошою профілактикою шлунково-кишкових, серцевих і дерматологічних проблем. Коли мінерали досить накопичаться в людському організмі, вони вибудують міцний захист проти вірусів та патогенних речовин, що атакують організм зовні, заспокоять центральну і периферичну нервові системи, усунуть гормональні збої. Купити олію можна для зовнішнього застосування в косметичних цілях: вона пом’якшить шкіру, позбавить обличчя від прищів, поверне однотонний відтінок і посилить регенерацію.

Добавка дієтична олії з насіння амаранту та зародків пшениці
Закрити

Алеф-коен, 100 капсул

439,00 грн

Живучи у великому місті, в умовах постійного стресу і браку вільного часу, ми часто забуваємо про турботу за нашим здоров’ям. А наш організм постійно потребує джерела корисних речовин, адже наше харчування не завжди повноцінно та збалансовано. Наш магазин «Еко-Лавка» пропонує Вам спробувати унікальний продукт «Амарант Форте» від торгової марки «Алеф-Коен». Це справжня скарбниця корисних елементів, мінералів та інших речовин. Ця дієтична добавка виготовлена ​​на основі олії зародків пшениці та олії амаранту.

Склад: олія амаранту та зародків пшениці.

Гепамар
Закрити

Алеф-коен, 100 шт, 500 мг

439,00 грн

Введення в раціон харчування дієтичної добавки «ГЕПАМАР» необхідно для насичення організму людини необхідними вітамінами, мінеральними та біологічно активними речовинами. Рекомендується у складі профілактики та комплексного лікування.

СКЛАД НА ОДНУ КАПСУЛУ: олія з розторопші – 200 мг, олія з насіння амаранту – 150 мг, олія з насіння  гарбуза – 150 мг.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Алеф-коэн, 60 мл

125,00 грн

Олія з зародків пшениці – це чудовий засіб, яке доповнить страву новими смаками і стане хорошою профілактикою шлунково-кишкових, серцевих і дерматологічних проблем. Коли мінерали досить накопичаться в людському організмі, вони вибудують міцний захист проти вірусів та патогенних речовин, що атакують організм зовні, заспокоять центральну і периферичну нервові системи, усунуть гормональні збої. Купити олію можна для зовнішнього застосування в косметичних цілях: вона пом'якшить шкіру, позбавить обличчя від прищів, поверне однотонний відтінок і посилить регенерацію.

Алеф-коэн, 60 мл

540,00 грн

Олія з гарбузового насіння і чорноплідної горобини підійде тим гурманам, які обожнюють поєднання незвичайних смаків. Адже тут скомбінована кисло-солодка нота горобинових ягід і легкий горіховий присмак насіння. Разом вони послужать чудовою начинкою для домашньої випічки, скрасять чаювання, доповнять гарніри і соуси. Хоча б одна столова ложка в день цього лікувального продукту допоможе зміцнити захисні сили багатьох органів, повернути самопочуттю легкість, позбавити від токсинів і паразитів. Кожен з компонентів по-своєму корисний, а разом вони несуть подвійну ударну дозу вітамінів і мінералів.

Чорний кмин
Закрити

Алеф-коен, 100 шт, 500 мг

465,00 грн

Є природним імуномодулятором, який стимулює вироблення кісткового мозку та надає протизапальну, протигрибкову, тонізуючу дію на організм. Запобігає передчасному старінню та надає життєвої енергії. Захищає від вірусів, покращує метаболізм. Перед початком вживання слід проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

СКЛАД НА ОДНУ КАПСУЛУ: олія чорного кмину – 500 мг.