Свіжовичавлений сік проростків ячменю

17,00 грн

30 мл

Рекомендуємо Вам спробувати свіжовичавленний сік з паростків ячменю, який є джерелом цілого комплексу корисних, поживних і необхідних для організму елементів. У складі свіжовичавленного соку з паростків ячменю міститься 60 мікроелементів і мінералів, 80 ферментів, вітаміни, амінокислоти, а також безліч антиоксидантів та інших корисних речовин. Завдяки такому унікальному складу сік з паростків ячменю сприятливо впливає на функціональний стан серцево-судинної системи, покращує обмінні процеси в організмі, підсилює захисні функції організму, а також захищає від шкідливого впливу вільних радикалів.

Артикул: 2602 Категорія: Тег:
Опис

Наш магазин «Еко-Лавка» піклується про Ваше здоров’я і хоче щоб Ви користувалися одними з найкращих натуральних і органічних оздоровчих засобів. Ми пропонуємо Вам спробувати свіжовичавленний сік з паростків ячменю, який як раз таки є одним з таких природних засобів.

Відомо, що сік з паростків ячменю представляє собою концентрат безлічі поживних речовин, адже він містить в своєму складі 60 мікроелементів і мінералів, 80 ферментів, вітаміни, амінокислоти та інші корисні і необхідні для нашого організму речовини. Перш за все, сік молодих паростків ячменю є досить сильним джерелом антиоксидантів, оскільки відрізняється вмістом пероксидази, супероксид дисмутази, вітамінів A, C, E, селену, сапонарії, лютонарину, глікозілізовітексину. Антиоксиданти захищають організм від згубного впливу вільних радикалів, врівноважують окислювальні процеси і уповільнюють процес поступового старіння клітин людського організму. Завдяки такому багатому складу, свіжовичавленний сік паростківів ячменю володіє протизапальними властивостями і уповільнює запальні процеси в організмі. Також варто відзначити, що сік з паростків ячменю відновлює пошкоджену ДНК і сприяє руйнуванню ракових клітин. Це чудовий засіб покращує обмінні процеси в організмі і метаболізм, сприяє поліпшенню діяльності травної системи, нормалізує підвищений кровоносне тиск, а також сприяє детоксикації організму, виводячи з нього шкідливі речовини. Варто зауважити сприятливу дію соку паростків ячменю на функціональний стан серцево-судинної системи, а також здатність посилювати захисні функції організму і зміцнювати імунітет.

Додаткова інформація
Страна производитель

Україна

Вес/Масса

30 мл

Производитель

ФОП Павленко

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Показувати відгуки всіма мовами (1)

Будьте першим, хто залишив відгук “Свіжовичавлений сік проростків ячменю”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *