Фільтри
Показати 24 36 48
Суп гороховий з грибами та цибулею
Закрити

Eat Well, 50г

30,00 грн

Ідеальний варіант для швидкого першого страви це Суп гороховий з грибами і цибулею, ТМ “Eat Well”. Створіть собі ідеального помічника, який зробить вас швидше. Він полегшить і розвантажить ваш день. Ваш час найдорожче і ми даруємо його вам разом з ТМ “Eat Well”.

Ідеальний і корисний брикет горохового супу з грибами і цибулею від ТМ “Eat Well” ви можете придбати в «Еко-Лавка».

Склад: пюре горохове сухе, цибуля сухий, цибуля порей сухий, морква суха, печериця сухий, петрушка корінь сухий, кріп сухий, часник сухий, куркума, перець чорний, сіль морська.

Суп гороховий класичний
Закрити

Eat Well, 50г

29,00 грн

Якщо ви хочете приготувати ситний і корисний обід за 20 хвилин, то на допомогу вам буде суп гороховий класичний торгової марки “Eat Well”. Склад в брикеті полегшать вам приготування – відварне і висушене горохове пюре, цибуля, морква, селера і суміш спецій. Додайте в окріп і все готово!

Суп гороховий класичний торгової марки “Eat Well” ви можете придбати в онлайн-магазині «Еко-Лавки».

Склад: пюре горохове сухе, цибуля сухий, морква суха, зелень петрушки суха, селера сухої, перець чорний, куркума, лавровий лист, сіль морська.

Суп з нуту класичний
Закрити

Eat Well, 50г

29,00 грн

Прекрасний варіант легкого овочевого супу швидкого приготування – Суп з нуту класичний від ТМ “Eat Well”. Нут широко використовується в вегетаріанської і ведичної кухні, чим підтверджує свої корисні властивості для організму.

Суп з нуту класичний ТМ “Eat Well” – це смачно, швидко і корисно. Замовити можна в «Еко-Лавці».

Склад: пюре з нуту сухе, морква суха, цибуля сухий, петрушка зелена суха, селера корінь сухий (2.95%), цибуля зелена сухий, насіння гарбуза сухі, чебрець, перець чорний, сіль морська.

Суп з сочевиці класичний
Закрити

Eat Well, 50г

29,00 грн

Сочевиця багата білком, клітковиною і вітамінами B1, В2. Додайте ще моркву, селеру, петрушку, пастернак, цибулю зелену, італійські трави, перець білий, сіль морську. Смачний склад?

Це склад Супу з сочевиці класичний від ТМ “Eat Well”.

Суп з сочевиці класичний ТМ “Eat Well” ви можете замовити в «Еко-Лавці».

Склад: пюре з сочевиці сухе, морква суха, цибуля сухий, селера корінь сухий (2.90%), петрушка корінь сухий, пастернак корінь сухий, цибуля зелена сухий, італійські трави, перець білий, сіль морська.

Суп Харчо з нуту
Закрити

Eat Well, 50г

30,00 грн

Ситна і цікава страва від торгової марки “Eat Well” – суп харчо з нуту. До класичного складу супу з нуту додали томати, болгарський перець, кумін і часник. Перша страва, яка завжди однаково високого якості. Ще й за 20 хвилин.

Суп Харчо з нуту від ТМ “Eat Well” можна придбати в онлайн-магазині «Еко-Лавка».

Склад: пюре з нуту сухе, пюре з сочевиці сухе, морква суха, цибуля сухий, томат сухий, селера корінь сухий (2.94%), перець болгарський червоний, перець чилі, цибуля зелена сухий, кмін, часник сухий, петрушка зелена сухий, перець чорний, сіль морська.