Показано 7 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Вологі серветки для чутливої шкіри
Закрити

Goo.N

99,00 грн

Ніжні вологі серветки торгової марки «Goo.N» призначені для турботи про чутливу ​​шкіру Вашої дитини. Неважливо, скільки їй: кілька днів або 7-8 років, продукція зроблена максимально безпечно і прекрасно підійде для будь-якого віку. Серветками можуть користуватися і дорослі, які є власниками вкрай чутливого епідермісу. Засіб не містить в собі агресивних речовин на зразок спиртів, нафтопродуктів, ароматизаторів. Лише органічні та нешкідливі компоненти. Візьміть серветки з собою і Ви помітите, як легко підтримувати гігієну своєї дитини поза домом.

Вологі серветки для чутливої шкіри
Закрити

Goo.N

219,00 грн

Вологі серветки – це необхідний атрибут будь-якого молодого батька. Адже дитина постійно норовить забруднитися, а бігти кожен раз додому і відкривати кран з водою буває досить проблематично, особливо якщо казуси застали Вас поза домом. Органічні серветки, вироблені японською маркою «Goo.N» подбають про шкірний покрив Вашої дитини: вони не тільки дбайливо очистять від плям і пилу, але і зволожать шкіру, перешкодять пересиханню і подразненню епідермісу. В результаті залишиться приємне відчуття чистоти і свіжості, яке збережеться до нової порції бруду або чорнила.

Підгузки для дітей 4-8 кг
Закрити

Goo.N

674,00 грн

Подгузники от японской торговой марки «Goo.N» предназначены для деток массой от 4 до 8 килограммов.

Они идеально подойдут как для мальчиков так и для девочек. Уникальная технология быстро подстраивается под особенности строения тела Вашего ребенка и поэтому идеально прилегает.

Впитывание жидкости происходит моментально и надолго. Подгузники оснащены специальным индикатором, который оповещает, что памперс наполнен.

Не вызывает раздражений. Гипоаллергенный. Подходит даже для самой чувствительной кожи.

Підгузки для дітей 6-11 кг
Закрити

Goo.N

674,00 грн

Дані підгузники призначені для дітей масою від 6 до 11 кілограмів. Торгова марка «Goo.N» забезпечує Вашій дитині дбайливий захист і відмінне вбирання рідини.

Це екологічно-чисті та інноваційні памперси. Оригінальний дизайн і наявність індикатора, який нагадує про те, що підгузник слід змінити. І це не всі переваги даних памперсів. Також вони містять вітамін Е і дуже практичну форму. Шкіра Вашої дитини завжди буде залишатися гладкою м'якою і здоровою.

Підгузки для новонароджених до 5 кг
Закрити

Goo.N

674,00 грн

Дані підгузники виготовлені спеціально для новонароджених дітей масою до 5 кілограмів. І тому вони забезпечують дбайливий догляд і моментальне вбирання.

Виготовлені з високоякісної сировини на новітньому японському устаткуванні.

Мають спеціальний індикатор, який сповіщає про те, що підгузник потрібно замінити.

Памперси «Goo.N» оснащені унікальною фіт-системою, яка дозволяє Вашій дитині бути активною протягом всього дня.

Не залишають подразнень, є абсолютно екологічно-чистими.

Трусики-підгузки для плавання хлопчиків
Закрити

Goo.N

149,00 грн

Трусики підгузники від японської торгової марки «Goo.N» призначені для активного відпочинку і купання хлопчиків вагою від 7 до 12 кілограмів і зростом від 60 до 80 сантиметрів.

Це відмінна альтернатива плавок. Так як ці трусики виконують ще й функцію підгузників. Вони вмить вбирають рідину з внутрішньої частини, і захищають проникнення рідини із зовнішнього середовища.

Відмінно сидять на тілі і не сповзають навіть при максимальній наповненості. Гіппоалергенні і не залишають почервоніннь.

Трусики-подгузники для плавания для девочек 9-14 кг, ростом 70-90 см (размер L)
Закрити

Goo.N

149,00 грн

Трусики підгузники від японської торгової марки «Goo.N» призначені для активного відпочинку і купання дівчаток вагою від 9 до 14 кілограмів і зростом від 70 до 90 сантиметрів.

Виготовлені на високоякісному японському обладнанні виключно з сертифікованої, екологічно чистої сировини.

Не викликають подразнень, підійдуть для власниць навіть самої чутливої шкіри.

Вмить вбирають рідину і не спадають, навіть при повному наповненні.