Показано 4 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Сир Баюваль
Закрити

Paladin, 1 кг

569,00 грн / кг

Смачний твердий сир Баюваль від української компанії «Європейські сири». Легка гострота і характерний солодкуватий смак сподобається справжнім цінителям сирної продукції.

Сир виготовлений з високоякісних інгредієнтів. До складу сиру входять: коров'яче молоко, сіль кухонна, закваска (мезофільні і / або термофільні молочнокислі мікроорганізми), молокозсідальної фермент мікробіологічного походження, хлорид кальцію.

Сир «Dorblu»
Закрити

Käserei, 1 кг

569,00 грн / кг

«Дор блу» (Dorblu) – легендарний баварський сир, рецепт приготування якого тримається в найсуворішому секреті більше 100 років. Сир виготовляється з жирного коров'ячого молока, з додаванням благородної голубої плісняви Penicillium roqueforti, морської солі, молокозгортаючихся компонентів і сичужних ферментів. Продукт володіє насиченим пряно-маслянистим смаком і ароматом.

Сир Едамер
Закрити

Paladin, 1 кг

499,00 грн / кг

Хочете познайомитися з голландської кухнею? Почніть з Едамеру. Цей голландський сир відомий вже більше 600 років. Він має яскравий смак, що може відрізнятися залежно від часу дозрівання. М'який сир має негострий солодкуватий смак, а більш зрілий — гострий і солоний. До складу продукту входять тільки корисні інгредієнти, в основі голландського сиру — нормалізоване коров'яче молоко. Едамер прекрасно переносить транспортування, тому радує смаком і корисними властивостями гурманів з усього світу.

Сир Моцарелла
Закрити

Paladin, 1 кг

439,00 грн / кг

Ще одна хороша пропозиція для цінителів смачного сиру – Моцарелла Паладін premium. М'який смак, 100% якість, натуральні складові. Скоштувавши Моцареллу Паладін premium від компанії «Європейські сири», Ви оціните його ніжну текстуру і м'який смак. До складу входять: молоко коров'яче, сіль кухонна, закваска молочнокислих культур, регулятор кислотності лимонна кислота, замінник сичужний ферменту, хлорид кальцію.