Показано 7 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Вологі серветки для чутливої шкіри
Закрити

Вологі серветки для чутливої шкіри

Goo.N

99,00 грн

Ніжні вологі серветки торгової марки «Goo.N» призначені для турботи про чутливу ​​шкіру Вашої дитини. Неважливо, скільки їй: кілька днів або 7-8 років, продукція зроблена максимально безпечно і прекрасно підійде для будь-якого віку. Серветками можуть користуватися і дорослі, які є власниками вкрай чутливого епідермісу. Засіб не містить в собі агресивних речовин на зразок спиртів, нафтопродуктів, ароматизаторів. Лише органічні та нешкідливі компоненти. Візьміть серветки з собою і Ви помітите, як легко підтримувати гігієну своєї дитини поза домом.

Вологі серветки для чутливої шкіри
Закрити

Вологі серветки для чутливої шкіри

Goo.N

219,00 грн

Вологі серветки – це необхідний атрибут будь-якого молодого батька. Адже дитина постійно норовить забруднитися, а бігти кожен раз додому і відкривати кран з водою буває досить проблематично, особливо якщо казуси застали Вас поза домом. Органічні серветки, вироблені японською маркою «Goo.N» подбають про шкірний покрив Вашої дитини: вони не тільки дбайливо очистять від плям і пилу, але і зволожать шкіру, перешкодять пересиханню і подразненню епідермісу. В результаті залишиться приємне відчуття чистоти і свіжості, яке збережеться до нової порції бруду або чорнила.

Підгузки для дітей 4-8 кг
Закрити

Підгузки для дітей 4-8 кг

Goo.N

674,00 грн

Подгузники от японской торговой марки «Goo.N» предназначены для деток массой от 4 до 8 килограммов.

Они идеально подойдут как для мальчиков так и для девочек. Уникальная технология быстро подстраивается под особенности строения тела Вашего ребенка и поэтому идеально прилегает.

Впитывание жидкости происходит моментально и надолго. Подгузники оснащены специальным индикатором, который оповещает, что памперс наполнен.

Не вызывает раздражений. Гипоаллергенный. Подходит даже для самой чувствительной кожи.

Підгузки для дітей 6-11 кг
Закрити

Підгузки для дітей 6-11 кг

Goo.N

674,00 грн

Дані підгузники призначені для дітей масою від 6 до 11 кілограмів. Торгова марка «Goo.N» забезпечує Вашій дитині дбайливий захист і відмінне вбирання рідини.

Це екологічно-чисті та інноваційні памперси. Оригінальний дизайн і наявність індикатора, який нагадує про те, що підгузник слід змінити. І це не всі переваги даних памперсів. Також вони містять вітамін Е і дуже практичну форму. Шкіра Вашої дитини завжди буде залишатися гладкою м'якою і здоровою.

Підгузки для новонароджених до 5 кг
Закрити

Підгузки для новонароджених до 5 кг

Goo.N

674,00 грн

Дані підгузники виготовлені спеціально для новонароджених дітей масою до 5 кілограмів. І тому вони забезпечують дбайливий догляд і моментальне вбирання.

Виготовлені з високоякісної сировини на новітньому японському устаткуванні.

Мають спеціальний індикатор, який сповіщає про те, що підгузник потрібно замінити.

Памперси «Goo.N» оснащені унікальною фіт-системою, яка дозволяє Вашій дитині бути активною протягом всього дня.

Не залишають подразнень, є абсолютно екологічно-чистими.

Трусики-підгузки для плавання хлопчиків
Закрити

Трусики-підгузки для плавання хлопчиків

Goo.N

149,00 грн

Трусики підгузники від японської торгової марки «Goo.N» призначені для активного відпочинку і купання хлопчиків вагою від 7 до 12 кілограмів і зростом від 60 до 80 сантиметрів.

Це відмінна альтернатива плавок. Так як ці трусики виконують ще й функцію підгузників. Вони вмить вбирають рідину з внутрішньої частини, і захищають проникнення рідини із зовнішнього середовища.

Відмінно сидять на тілі і не сповзають навіть при максимальній наповненості. Гіппоалергенні і не залишають почервоніннь.

Трусики-подгузники для плавания для девочек 9-14 кг, ростом 70-90 см (размер L)
Закрити

Трусики-подгузники для плавания для девочек 9-14 кг, ростом 70-90 см (размер L)

Goo.N

149,00 грн

Трусики підгузники від японської торгової марки «Goo.N» призначені для активного відпочинку і купання дівчаток вагою від 9 до 14 кілограмів і зростом від 70 до 90 сантиметрів.

Виготовлені на високоякісному японському обладнанні виключно з сертифікованої, екологічно чистої сировини.

Не викликають подразнень, підійдуть для власниць навіть самої чутливої шкіри.

Вмить вбирають рідину і не спадають, навіть при повному наповненні.