Вода UA газована

11,00 грн

VODA UA, 0,5 л

Ми пропонуємо Вам спробувати природну, газовану столову воду з іонами срібла від торгової марки «VODA UA». Вона відмінно освіжає, вгамовує спрагу і насичує нас всіма необхідними мінералами, оскільки має добре збалансований хімічний склад.

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. Не містить консервантів і антибіотиків.

Артикул: 5251 Категорія: Теги: ,
Опис

Опис

Ні для кого не секрет, що вода – це основа життя. Наш організм більш ніж на дві третини складається з води, тому регулярна присутність її в нашому повсякденному раціоні є зпорукою здоров’я та нормального функціонування організму. Ми пропонуємо Вам спробувати природну, газовану столову воду з іонами срібла від торгової марки «VODA UA». Вона відмінно освіжає, вгамовує спрагу і насичує нас всіма необхідними мінералами, оскільки має добре збалансований хімічний склад. Штучна насиченість СО2, дозволяє їй добре тонізувати, і радувати любителів газованих та освіжаючих напоїв.

Походження

Важливо буде помітити, що ця першокласна столова природна вода видобувається з джерела в екологічно чистій місцевості в самому серці України, а саме в Кам’янському районі Черкаської області. Це джерело розташовується в досить глибокій ущелині та оточено потужними лісистими пагорбами, які мають неповторну екосистему. Чимало важливим буде вказати і той факт, що археологічні дослідження в цьому регіоні виявили поселення древніх людей недалеко від джерела, яке приблизно датована 11 тис. років до н.е.

Корисні якості

Користь цілющої вологи для нашого організму важко переоцінити. Вода з цього джерела рекомендована і сертифікована Інститутом курортології України в якості природної мінеральної столової. Збалансований хімічний склад дозволяє вживати її щодня. Включивши її в свій повсякденний раціон харчування, Ви зможете отримати для себе безліч корисних якостей.

Однією з головних особливостей цієї води є те, що вона містить в собі іони срібла. Завдяки своїм бактерицидним та дезинфікуючим властивостями, сприятливо впливає на посилення імунітету та підвищує опірність до простудних і вірусних захворювань.

Склад

Хімічний склад (мг / дм3): аніони Cl 5-40, SO4 5-50, HCO3 300-500; катіони Na ​​+ K 10-70, Ca 60-120, Mg 10-60; Ag 0,003-0,025; мінералізація 250-450. Не містить консервантів і антибіотиків.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Страна производитель

Вес/Масса

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вода UA газована”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *