ДД “Природний помічник”

250,00 грн

Омега, 120 шт

Дієтичні добавки «Природний помічник» – це збалансований біоактивний комплекс вітамінів і поліненасичених жирних кислот. Комплекс містить вітамін D, жиророзчинні вітаміни E і A, альфа-ліноленову кислоту (Омега-3), лінолеву кислоту (Омега-6), олеїнову кислоту (Омега-9), сквален і силімарин.

«Природний помічник» – вітамінізований продукт загальнозміцнюючої дії. Препарат стимулює мозкову активність, покращує пам'ять, попереджає розвиток атеросклерозу, очищає кровоносні судини від холестеринових бляшок, пригнічує розвиток канцерогенних клітин.

Артикул: 2599 Категорія: Тег:
Опис

Дієтичні добавки «Природний помічник» – це збалансований вітамінний комплекс, що включає в себе поліненасичені жирні кислоти Омега-3, Омега-6 і Омега-9. Це найважливіші біохімічні сполуки, які беруть пряму участь в роботі всіх систем людського організму. Недолік жирних кислот у дитячому і дорослому організмі призводить до погіршення самопочуття, хронічної втоми і різкого зниження активності людини.

Дієтичні добавки «Природний помічник» – 100% натуральний продукт. Комплекс містить вітаміни D, E, A, альфа-ліноленову кислоту (Омега-3), лінолеву кислоту (Омега-6), олеїнову кислоту (Омега-9), супутні органічні речовини – біологічно активні компоненти сквален і силімарин. Сквален – це поліненасичений вуглеводень, який допомагає організму збагачувати клітини киснем. Силімарин – біоактивний компонент, стимулюючий регенерацію клітин печінки.

Омега-3 (риб’ячий жир) – один з небагатьох елементів, який робить благотворний вплив на всі без винятку органи людини. Кислота Омега-3 покращує мозкову активність, нормалізує серцевий ритм, знижує артеріальний тиск, запобігає розвитку хвороб шлунково-кишкового тракту, регулює обмінні процеси. Омега-3 зміцнює імунітет і захищає організм від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Омега-6 – базовий мікрокомпонент клітинних мембран. Кислота прискорює виведення з організму шлаків і токсинів, стимулює мозкову активність, підвищує стресостійкість нервової системи, знижує рівень «шкідливого» холестерину в крові, сприяє зміцненню і росту волосся.

Омега-9 – найбільш ефективна речовина для очищення кровоносних судин від бляшок холестеринів. Це мононенасичена кислота, яка попереджає розвиток атеросклерозу, пригнічує розвиток канцерогенних (ракових) клітин, запобігає виникненню серцево-судинних патологій.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Омега

Страна производитель

Україна

Количество в упаковке
Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “ДД “Природний помічник””“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *