Пластир першої медичної допомоги на полімерній основі

12,00 грн

Манорм

Гіпоалергенна, полімерна основа пластиру не викликає роздратування шкіри. Перфорована структура забезпечує повітропроникність. Полімерна основа під дією температури тіла стає м’якою та еластичною й приймає потрібну форму. Знімається без болю. Після видалення не залишає слідів клею.

«Манорм» – невидима турбота, помітна допомога.

Артикул: 3232 Категорія: Теги: ,
Опис

Пластир першої медичної допомоги на полімерній основі, від торгової марки «Манорм». Не залишає слідів клею після використання, знімається без болю, а головне те, що перфорована структура пластиру «Манорм» забезпечує повітропроникність.

Основа гипоалергенного пластиру, від торгової марки «Манорм», виготовлена ​​з високомолекулярних сполук полімерів. Синтетичні полімери відіграють дуже важливу роль у створенні будь-якої продукції, пов’язаної зі здоров’ям людини, завдяки їх поліфункціональності й відмінної сумісності зі шкірою та волоссям.

Спираючись на структурну формулу, полімери можуть бути класифіковані з точки зору їх хімічних груп. Пластир першої медичної допомоги на полімерній основі «Манорм» захистить будь-які пошкодження від зовнішніх негативних впливів.

Торгова марка «Манорм» – це «товари-рятувальники», які стануть в нагоді в повсякденному житті. Місія компанії – допомагати людям відчувати себе здоровими та бути здоровими, сповна насолоджуючись найважливішими моментами в житті.

На виробництві «Манорм» впроваджена система менеджменту якості, яка є вищим стандартом якості серед виробників медичних виробів. Всі продукти були перевірені та офіційно зареєстровані Міністерством охорони здоров’я України.

Гіпоалергенна, полімерна основа пластиру «Манорм» не викликає роздратування шкіри, під впливом температури тіла стає м’якою та еластичною та приймає потрібну форму. Пластир першої медичної допомоги на полімерній основі, від торгової марки «Манорм» – невидима турбота, помітна допомога.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пластир першої медичної допомоги на полімерній основі”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *