Висівки вівсяні

15,00 грн

NATURAL GREEN, 250 г

Вівсяні висівки — оболонка зерна вівса, яка зберігає понад 90% компонентів, що входять до складу цілісного зерна. Серед безлічі видів висівок, хорошим вибором стануть висівки вівсяні. Продукт покращує роботу кишечника — допомагає зростанню корисної кишкової флори, знижує холестерин. У порівнянні з вівсяним зерном, висівки містять приблизно на 50% більше клітковини і розчинних волокон. Потрапляючи до шлунку, розчинні волокна вівсяних висівок, поглинаючи воду, заповнюють шлунок, надаючи відчуття ситості.

Артикул: 2895 Категорія: Тег:
Опис

Серед висівок для регулювання холестерину, лікування серцевих захворювань та інших хронічних захворювань, кращим вибором є висівки вівсяні.

Одним з переваг продукту є здатність знижувати рівень холестерину. Основне розчинне волокно в вівсяних висівках знижує загальний холестерин і LDL, або т.зв. «поганий» холестерин. Волокно в вівсяних висівках зв’язується з багатою холестерином жовчю, щоб збільшити кількість холестерину, який виділяється. Вівсяні висівки допомагають зменшити кількість холестерину і з інших продуктів в раціоні.

Другою перевагою є профілактика серцево-судинних захворювань. Висівки знижують загальний холестерин і ліпопротеїни низької щільності. Високий рівень холестерину може призвести до накопичення бляшок в артеріях і привести до підвищеного кров’яного тиску і серцевих захворювань, що може призвести до серцевого нападу або інсульту. Висівки з вівсяними пластівцями знижують ці ризики.

Щоб нормалізувати рівень цукру в крові після їжі, можна вживати висівки. Вівсяні антиоксиданти можуть тримати рівень цукру в крові в нормі, сповільнюючи переварювання вуглеводів і знижуючи швидкість, з якою цукор надходить до кровотоку. Це може збалансувати рівень цукру, збільшуючи чутливість до інсуліну.

Висівки покращують метаболізм.

Починати вживати висівки необхідно з 1 ч. л. на добу, а потім довести до 3-х ст. л. Висівки залити окропом на 20-30 хвилин, воду злити і приймати, запиваючи водою, чаєм, соком або кефіром. Також розмочені висівки додають до готових страв або під час приготування.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Вес/Масса

Производитель

Страна производитель

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Висівки вівсяні”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *