Показано 28 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Екологічний пральний порошок "Universal"
Закрити

Екологічний пральний порошок “Universal”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Магазин «зеленої» продукції «Еко-Лавка» представляє інноваційний миючий засіб – пральний порошок «Універсальний» торгової марки «DeLaMark». Компанія здобула популярність тим, що випускає чистячі, миючі та пральні засоби, абсолютно безпечні для навколишнього середовища і здоров’я людини.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильований спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна композиція.

Екологічний пральний порошок "Baby"
Закрити

Екологічний пральний порошок “Baby”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Купити в «Еко-Лавці» пральний порошок «DeLaMark Baby» – це придбати екологічний засіб з підвищеними миючими властивостями. Продукт розроблений для ефективного і безпечного прання дитячих речей з різних видів тканин. Порошок швидко відпирає одяг, простирадла і пелюшки із змішаних, синтетичних, штучних та бавовняних тканин. Для ефективного прання одного комплекту білизни потрібно всього 30–40 г засобу. Це дозволяє заощадити гроші на купівлi традиційних дитячих порошків без втрати якості прання.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильований спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна миюча композиція.

Гліцеринове мило для прання - дитяче
Закрити

Гліцеринове мило для прання – дитяче

DeLaMark, 110 г

59,00 грн

Мережа магазинів «Еко-Лавка» і ТМ «DeLaMark» представляють новинку – дитяче гліцеринове мило для прання «DeLaMark». Гліцерин давно визнаний косметологами як супутнiй цілющий засіб, благотворно впливаючий на шкіру та органи дихання людини. До того ж, встановлено, що гліцерин – натуральний біоактивний продукт для швидкого відпирання плям бруду, поту, крові, технічних масел.

Продукт містить: гліцерин, підготовлена вода, стеарат натрію, пропіленгліколь, лаурати натрію, сорбіт, лаурилсульфат натрію, стеаринова кислота, лауринова кислота, пентетат пентанатрiю, етидронат тетранатрiю.

Гліцеринове мило для прання відбілююче
Закрити

Гліцеринове мило для прання відбілююче

DeLaMark, 110 г

59,00 грн

Гліцеринове мило для прання з відбілюючим ефектом ТМ «DeLaMark» – один з самих незвичайних і дієвих засобів у «зеленому» асортименті «Еко-Лавки». Для ефективного прання та відбілювання, технологи підібрали унікальну формулу продукту. Склад мила гармонійно об'єднав в собі компоненти гліцерину, пропіленгліколю та оптичного відбілювача. Згадані речовини працюють на «глибокому» рівні тканинних волокон. Тому навіть саме стійке забруднення приречене на програш і видалення!

Продукт містить: гліцерин, підготовлена вода, стеарат натрію, пропіленгліколь, лаурати натрію, сорбіт, лаурилсульфат натрію, дистирильне похідне біфенілу, стеаринова кислота, лауринова кислота, пентетат пентанатрiю, етидронат тетранатрiю, оптичний відбілювач.

Екологічний посилювач прання кисневий відбілювач
Закрити

Екологічний посилювач прання кисневий відбілювач

DeLaMark, 1 кг

155,00 грн

Кисневий відбілювач «DeLaMark» – інноваційний відновлюючий препарат від магазину «Еко-Лавка» та провідного виробника миючих еко-засобів – ТМ «DeLaMark». Відбілювач являє собою високоефективний підсилювач прання, розроблений на основі двох еко-компонентів – перекису водню і харчової соди. Завдяки підвищеній концентрації відбілюючих фракцій, продукт ініціює під час прання вироблення атомарного кисню. Цей компонент м’яко відбілює волокна тканин і активно знебарвлює плями бруду, поту, крові, залишків напоїв та їжі.

Продукт містить: кисневий відбілювач (60%), натрієва сіль лимонної кислоти (20%), аніонні ПАРи (не менше 5%).

Чистильний засіб для прання у вигляді гелю Н5
Закрити

Чистильний засіб для прання у вигляді гелю Н5

CHRISAL, 250 мл

197,00 грн

Якщо ви шукаєте одно універсальний засіб для прання, що підходить для всіх речей, який ефективно видаляє забруднення без шкоди для тканини і здоров’я, то гель «Н5» бельгійської торгової марки «Chrisal» – саме те, що вам потрібно.

Склад: очищена вода, неионогенного ПАР 5 <15%, аніонні ПАР 5 <15%, фосфонати <5%, консерванти (2 бром-2-нітропропан-1,3 диол хлорметілізотіазолінон, метілізотіазолінон), ферменти, духи лімонен, ліналоол.

Чистильний засіб кислотної дії у вигляді гелю Н2
Закрити

Чистильний засіб кислотної дії у вигляді гелю Н2

CHRISAL, 100 мл

73,00 грн

Гель-концентрат «Н2» бельгійської торгової марки «Chrisal» – екологічно безпечний універсальний миючий засіб, який допомагає вирішити кілька важливих завдань прибирання приміщень.

Склад: очищена вода, с13-Оксоспірт поліглюколет (9ЕО), четвертинний кокоалкілмехіламін етоксілати метилхлорида, лимонна кислота, олеїнова кислота, ароматизатор, камедь ксантанова.

Проданий
Екологічний пральний порошок "Color"
Закрити

Екологічний пральний порошок “Color”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Мережа магазинів натуральної продукції «Еко-Лавка» пропонує купити пральний порошок «DeLaMark Color». Це безфосфатний пральний засіб, розроблений для глибокого прання предметів кольорового одягу та постільних речей. Органічна формула препарату складена на основі кальцинованої соди, рослинного мила та парфумерної композиції. Порошок відноситься до «зелених» еко-препаратів. Він не містить шкідливих для навколишнього середовища і здоров’я людини добавок – хімічно активних SLS- і SLES-компонентів, фосфатів і хлору.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильований спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна миюча композиція, інгібітор міграції барвників, оптичний відбілювач, рослинні ферменти.

Проданий
Гель для прання дитячого одягу
Закрити

Гель для прання дитячого одягу

DeLaMark, 1.2 л

129,00 грн

Гель для прання Royal Powder Baby – бесфосфатний концентрований засіб для прання дитячого одягу, білизни, простирадл і пелюшок. Препарат виготовляється на основі органічних компонентів, з додаванням натуральних миючих речовин і парфумерних композицій. Гель абсолютно нешкідливий для шкіри дитини.

Гель виготовляється на основі демінералізованої води (до 70%), калійного мила (до 30%) і дистильованого гліцерину (до 3–5%). Препарат ефективно відпирає дитячі речі з усіх типів тканин – льону, бавовни, синтетичних і змішаних тканин. Гель підходить для автоматичного та ручного прання.

Проданий
Беcфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal» 1 кг.
Закрити

Беcфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal» 1 кг.

Dela Mark, 1 кг

145,00 грн

На сьогоднішній день, багато хто з нас користується різними засобами за доглядом оселі і речей. Прільний порошок – це незамінна річ у кожному будинку господині. Але не кожен замислювався, якої шкоди може завдати простий пральний порошок. Стандартний метод виготовлення якого, може сприяти розвитку алергічних реакцій організму людини. Напевно, багато хто з цим мав справу! Наш безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal»,  є прекрасною альтернативою і є безпечним засобом, тому що він складається з натуральних компонентів.

Склад: Карбонат натрію (20-30%), кухонна сіль (15-30%), мило на основі натуральних компонентів (5-15%), силікат натрію (5-15%), бікарбонат натрію – сода харчова (5-15 %), комплексоутворювач (<5%), неіоногенні ПАР (<5%), антиресорбенти (<1%), лимонна кислота (<5%), ферменти (<0,1%), парфумерна композиція (<0,15%), оптичний відбілювач (<0,01%), кисневий відбілювач (5-15%).

Спосіб застосування: У призначений відділ для прального порошку, насипати певну кількість засобу (35-100 мл) в залежності від забруднення.

Проданий
Гель для прання
Закрити

Гель для прання

Dela Mark, 1.2 л

129,00 грн

Гель для прання Royal Powder Color – універсальний миючий засіб для делікатного прання кольорових речей. Препарат виготовляється на основі демінералізованої води і рослинного калійного мила, з додаванням натуральних органічних компонентів. При пранні гель зберігає насиченість кольору речей і не впливає на структуру тканин.

Гель містить калійне мило, неіоногенні поверхнево-активні речовини, оптичний відбілювач і парфумерну композицію. Міграції барвників з тканини запобігають спеціальні інгібітори. Гель активний в температурному діапазоні нагріву води 30–95 °C. Засіб підходить для ручного і автоматичного прання.

Проданий
Гліцеринове мило для прання з ароматом свіжості
Закрити

Гліцеринове мило для прання з ароматом свіжості

DeLaMark, 110 г

59,00 грн

Гліцеринове мило з ароматом свіжості – один з найбільш затребуваних миючих засобів ТМ «DeLaMark» в натуральному асортименті «Еко-Лавки». Безсумнівно, подібний універсальний препарат повинен бути в арсеналі будь-якого домашнього господарства! Мило відрізняється підвищеною миючою дією. Воно прекрасно справляється з будь-якими видами бруду – плямами від поту, кулінарного жиру, мастила, технічних масел, залишків соків і алкогольних напоїв. Більш того, засіб підходить для швидкого виведення плям з поверхні меблів, шкіряних виробів, килимових доріжок.

Продукт містить: гліцерин, підготовлена вода, стеарат натрію, пропіленгліколь, лаурати натрію, сорбіт, лаурилсульфат натрію, дистирильне похідне біфенілу, стеаринова кислота, лауринова кислота, пентетат пентанатрiю, етидронат тетранатрiю, ароматизатор «лимон».

Проданий
Екологічний пральний порошок "White"
Закрити

Екологічний пральний порошок “White”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Компанія «Еко-Лавка» і провідний виробник натуральних миючих засобів ТМ «DeLaMark» пропонують купити пральний порошок «White». Це органічний миючий засіб, формула якого розроблена на основі рослинного мила, кальцинованої соди, активатора кисневого відбілювача та парфумерної композиції. Препарат швидко відпирає білу білизну та предмети одягу від бруду, залишків їжі і напоїв, потових виділень і технічних засобів. Технологія виробництва еко-порошку виключає додавання хімічно агресивних фосфатів, хлору, SLS-присадок.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильовані спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна миюча композиція, рослинні ферменти.

Проданий
Засіб для прання рідкий "Універсальній"
Закрити

Засіб для прання рідкий “Універсальній”

Dela Mark, 1.2 л

129,00 грн

Бесфосфатный гель для стирки Royal Powder Universal – универсальное жидкое средство, заменяющее стиральный порошок. Эффективно отстирывает загрязнения различной природы. Оставляет слегка ощутимый натуральный аромат свежести. Подходит для машинной стирки на коротких программах и для ручной стирки.

Проданий
Засіб мийний концентрований безфосфатний для мембранних тканин
Закрити

Засіб мийний концентрований безфосфатний для мембранних тканин

DeLaMark, 1,2 л

179,00 грн

Концентрований засіб для мембранних тканин від українського виробника «DeLaMark» дбайливо і ефективно видаляє різні види плям, зберігаючи первісну структуру виробів з мембрани.

Склад: Вода демінералізована (<80%), аніонні ПАР (5-15%), неіоногенні ПАР на рослинній основі (<5%), алкілполіглюкозіди (<5%), мило на основі натуральних компонентів (5-15%), комплексоутворювач (< 5%), гліцерин дистильований (<5%), полікарбоксилати (<1%), кислота лимонна (<1%), сода кальцинована (<1%), парфумерна композиція (<0,15%), консервант (<0, 1%), харчовий барвник (<0,01%)

Проданий
Засіб миючий концентрований безфосфатний для делікатних тканин
Закрити

Засіб миючий концентрований безфосфатний для делікатних тканин

DeLaMark, 2 л

247,00 грн

З 2008 року “Де Ла Марк” активно працює над створенням ряду миючих гелеобразних концентратів, які не містять у своєму складі фосфати й відмінно видаляють забруднення. В асортименті “Де Ла Марк” є універсальні миючі засоби, а є й такі, що призначаються для конкретних завдань. Наприклад, за непросте з нього видалення плям шовк входить в список делікатних тканин. Щоб не пошкодити ніжні й гладенькі шовкові нитки, але при цьому, очистити тканину, необхідний відповідний засіб для прання. Миючий концентрований засіб від “Де Ла Марк” – це гелевидна безфосфатна нелужна речовина, спеціально створена для усунення плям з натуральних тканин: вовняних, бавовняних й шовкових тканин, а також, тканин з конопель та льону.

Проданий
Засіб миючий концентрований безфосфатний для дитячих речей
Закрити

Засіб миючий концентрований безфосфатний для дитячих речей

Dela Mark, 2 л

252,00 грн

Українська компанія «Де Ла Марк» подбала про створення безпечного засобу для прання дитячих речей. Концентрований безфосфатний гель підходить для щоденного використання і не містить шкідливих компонентів і різких ароматизаторів. Засіб можна використовувати для ручного і машинного прання. Для одного застосування вам знадобиться від 35 до 120 мл — залежно від жорсткості води і ступеня забруднення речей. В інтернет-магазині «Еко-Лавка» ви знайдете цей та інші безпечні засоби для прання білизни.

Проданий
Засіб миючий концентрований безфосфатний для кольорових тканин
Закрити

Засіб миючий концентрований безфосфатний для кольорових тканин

Dela Mark, 2 л

252,00 грн

Магазин «Еко-Лавка» представляє вітчизняного виробника безфосфатних засобів для догляду за будинком, речами й засобів особистої гігієни. Компанія “ДеЛаМарк” – це команда ентузіастів, яка протягом декількох років працювала над створенням і удосконаленням оптимальної формули миючого засобу для кольорових речей. Гель ефективно бореться із забрудненнями і, при цьому, є безпечним для людини і природи. Гель відмінно підходить для прання натуральних х/б, синтетичних і змішаних тканин. Його заливають в призначене для цього відділення пральної машини згідно з інструкцією, з огляду на жорсткість води, ступінь забруднення і обсяг завантаження машини.

Проданий
Засіб миючий концентрований безфосфатний універсальний
Закрити

Засіб миючий концентрований безфосфатний універсальний

Dela Mark, 2 л

252,00 грн

Цей універсальний засіб підійде для щоденного прання. Гель можна використовуватися для тканин різних типів і кольорів. Засіб легко впорається із забрудненнями навіть при низьких температурах і на коротких програмах. Ще одна приємна новина: вас більше не турбуватимуть різкі запахи побутової хімії — їх замінила парфумерна композиція, яка залишає злегка вловимий свіжий аромат. Для однієї процедури достатньо від 35 до 120 мл гелю — залежить від рівня жорсткості води і ступеня забруднення білизни.

Проданий
Кондиціонер-ополіскувач без аромату
Закрити

Кондиціонер-ополіскувач без аромату

DeLaMark, 2 л

239,00 грн

Якщо в процесі прання ви не використовуєте кондиціонер-ополіскувач, побоюючись шкідливих дратівливих шкіру речовин, зверніть свою увагу на засіб ТМ «Royal Powder».

Склад: Вода демінералізована (<80%), катіонні ПАР (5-15%), лимонна кислота (0,1-1%), гліцерин дистильований (<1%), парфумерна композиція (0,1-1%), консервант (< 0,1%), антибактеріальна добавка – ефірне масло лаванди (<0,1%)

Проданий
Кондиціонер-ополіскувач з ароматом зеленого чаю та жасміну
Закрити

Кондиціонер-ополіскувач з ароматом зеленого чаю та жасміну

DeLaMark, 2 л

239,00 грн

Пользоваться кондиционером для вещей вдвойне приятно, если он придает тканям свежий ненавязчивый аромат зеленого дерева с жасмином, и при этом не содержит компоненты, способные нанести вред здоровью или природе.

Состав: Вода деминерализованная(<80%) , катионные ПАВ (5-15%), лимонная кислота (0,1-1%), глицерин дистиллированный (<1%), парфюмерная композиция (0,1-1%), консервант (<0,1%), антибактериальная добавка – эфирное масло лаванды (<0,1%)

Проданий
Кондиціонер-ополіскувач з ароматом квітів сандалового дерева
Закрити

Кондиціонер-ополіскувач з ароматом квітів сандалового дерева

DeLaMark, 2 л

239,00 грн

Концентрований кондиціонер-ополіскувач торгової марки «Royal Powder» огорне ваші улюблені речі вишуканим легким ароматом сандалового дерева, надавши їм надзвичайну м’якість, гладкість і додаткову чистоту.

Склад: Вода демінералізована (<80%), катіонні ПАР (5-15%), лимонна кислота (0,1-1%), гліцерин дистильований (<1%), парфумерна композиція (0,1-1%), консервант (< 0,1%), антибактеріальна добавка – ефірне масло лаванди (<0,1%)

Проданий
Концентрований безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Baby» з ефектом кондиціонера
Закрити

Концентрований безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Baby» з ефектом кондиціонера

Dela Mark, 1 кг

179,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з радістю рекомендує Вам чудовий безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Baby» з ефектом кондиціонера від української компанії «DeLaMark». Цей порошок відрізняється безпечним складом як для людей, так і для зовнішнього середовища і природи, що підтверджено міжнародним екологічним сертифікатом «Жива планета». Особлива формула чудово справляється з плямами і забрудненнями різного роду, навіть з тими. Які дуже важко виводити, особливо з дитячих речей, всі ми знаємо наскільки дітки люблять вимазуватись а ефект кондиціонера робить речі м’якими і ніжними, щоб максимально подбти про комфорт Вашого малюка.

Проданий
Концентрований безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal» з ефектом кондиціонеру
Закрити

Концентрований безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal» з ефектом кондиціонеру

Dela Mark, 1 кг

179,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам чудовий безфосфатний пральний порошок Royal Powder Universal від української компанії «DeLaMark». Це чудовий засіб відрізняється екологічність і безпечно для Вас і Вашої родини, а також не завдає шкоди навколишньому середовищу. Порошок ефективно вичищає речі навіть від старих і жирних забруднень, роблячи їх м’якими і приємними на дотик. Засіб ефективно і при низьких температурах, відмінно підходить для автоматичного і ручного прання, а також відрізняється особливою економічністю. Безпека складу підтверджена міжнародним сертифікатом “Жива планета”.

Проданий
Пральний порок Royal Powder White з ефектом кондиціонера
Закрити

Пральний порок Royal Powder White з ефектом кондиціонера

Dela Mark, 1 кг

179,00 грн

З величезним задоволенням рекомендуємо Вам випробувати новинку, а саме безфосфатний пральний порошок, Royal Powder White з ефектом кондиціонера від торгової марки «DeLaMark». Даний пральний порошок переверне всю Ваше життя, адже він має безліч переваг, по-перше, він економічний, за рахунок того, що він є концентратом, по-друге, даний продукт є не тільки пральним порошком, а й кондиціонером одночасно, що дозволить Вам не витрачаєтись ще на один засіб. Але і звичайно ж третій і дуже вагомий аргумент на користь саме цього порошку, той факт, що він не зашкодить здоров’ю ні Вашому, ні Ваших близьких, збереже в бездоганному вигляді Ваші улюблені речі і є абсолютно безпечним для навколишнього середовища і природи.

Проданий
Пральний порошок Royal Powder Color з ефектом кондиціонера
Закрити

Пральний порошок Royal Powder Color з ефектом кондиціонера

DeLaMark, 1 кг

179,00 грн

«Еко-лавка» пропонує Вам чудовий засіб для прання кольорових речей, а саме пральний порошок Royal Powder Color від компанії «DeLaMark». Цей чудовий пральний порошок не тільки служить за прямим своїм впливом, а й є одночасно і кондиціонером, що дозволяє Вам економити свої кошти. Варто відзначити те, що він містить компоненти, які запобігають втраті кольору, а також він повертає яскравість фарб за рахунок видалення нальоту солей жорсткості тканини. Спробуйте Royal Powder Color з ефектом кондиціонера, і Ви точно оціните всю силу природи, зібрану в одній, економічній пачці, яка з любов’ю буде оберігати й очищати Ваші кольорові речі.

Проданий
Рідкий концентрованний бесфосфатний засіб для прання Royal Powder Black
Закрити

Рідкий концентрованний бесфосфатний засіб для прання Royal Powder Black

Dela Mark, 1.2 л

129,00 грн

Знайти безпечну для здоров’я побутову хімію — завдання не з легких. Але українська компанія «Де Ла Марк» полегшила пошук. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати гель для прання чорного білизни Royal Powder Black. Засіб уповільнює вицвітання тканин — і після 100-го прання ваші речі будуть зберігати свіжість. Крім того, вас більше не стане дратувати гострий хімічний запах — у цьому гелі його просто немає. Натуральний ароматизатор подарує вашим речам природний свіжий запах. Засіб підходить для машинного і ручного прання.

Проданий
Рідкий концентрованний бесфосфатний засіб для прання Royal Powder White
Закрити

Рідкий концентрованний бесфосфатний засіб для прання Royal Powder White

Dela Mark, 1.2 л

129,00 грн

Ви більше не будете страждати від побутової хімії, шкідливої для здоров’я. «Еко-Лавка» й український виробник «Де Ла Марк» пропонують вам здорову альтернативу — безфосфатний гель для прання білих речей Royal Powder White. Засіб зробить ваші речі ідеально чистими і позбавить вас від нав’язливих різких запахів. Завдяки парфумерної композиції речі матимуть свіжий, ледь уловимий природний запах. Засіб можна використовувати як для машинного прання, так і ручного, а також попереднього замочування.