Показано 3 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Лукум "Султан класичний з фісташкою"
Закрити

Солодкий світ, 200 г

53,00 грн

Купити солодощі «Султан з фісташкою» – це придбати екзотичні східні ласощі, які вважаються одним з найбільш смачних і енергетично цінних видів лукуму. Фісташковий рахат виготовляється на основі органічної меляси, бурякового цукру та кукурудзяного крохмалю, з додаванням горіхів фісташкового дерева і свіжої стружки з м'якоті кокоса. Лукум з фісташками відмінно втамовує голод і швидко поповнює енергетичні витрати організму.

«Султан з фісташкою» – щедре джерело вітамінів E, H, K, C, A, B-групи, PP-групи, заліза, калію, фосфору, кальцію, натрію, магнію, йоду, цинку, органічних кислот та ефірів. Всього ласощі включають в себе більше 40 мікрокомпонентів! Тому дієтологи цілком обґрунтовано називають фісташковий рахат «кондитерським енергетиком».

Лукум "Султан класичний з фундуком"
Закрити

Солодкий світ, 200 г

33,00 грн

Купити солодощі «Султан з фундуком» – це придбати до чайного столу дивно смачні і ароматні східні ласощі. Горіховий лукум виготовляється на основі органічної патоки і карамелі, з додаванням відібраних ядер лісового горіха, свіжої стружки з м'якоті кокоса і природного замінника желатину – агару. Щоб рахат не впливав на емаль зубів, він збагачується меленим коренем лікарської гвоздики – сапонарії.

Горіховий лукум – аристократ серед усіх видів східних ласощів. Рахат чудово поєднується з чаєм, кавою, капучіно, молоком, молочними коктейлями і мусами. Шматочки лукуму подаються як вишуканий десерт до ігристого шипучого шампанського, сухих червоних і білих вин, витриманого бренді, вершкового морозива, гарячого шоколаду.

Лукум "Султан фруктовий"
Закрити

Солодкий світ, 200 г

23,00 грн

Лукум – вишукана солодкість, яка так і вабить ароматом Сходу. Уперше її приготували для турецького султана, і відтоді ці ласощі підкорили весь світ. У складі лукума “Султан фруктовий” тільки натуральні інгредієнти, тому він такий привабливий і для дорослих, і для дітей. У ньому немає ні консервантів, ні барвників, а вишуканий смак досягається за рахунок поєднання різних прянощів. Купити солодощі можна за доступною ціною, і вони завжди стануть подарунком для сім’ї та друзів. Будь-які чаювання і зустрічі пройдуть яскравіше і веселіше, якщо на столі буде ароматний фруктовий лукум з домішкою Сходу.