Пластівці зі спельти

79,00 грн

Asparagus, 450 г

Пластівці і круп'яні вироби з полби є ідеальним харчовим продуктом для споживачів і прихильників здорового, раціонального і збалансованого харчування, природний ресурс, який зміцнює імунну систему.

Завдяки особливій будові колоса, в якому кожні кілька зерняток закриті не вимолочується лусочками, зерно полби не хворіє, не береться до отруйного грибкового ураження і цвілі, стійка до природних катаклізмів, при яких в інших рослинах виробляються речовини, що викликають алергію. Для вирощування полби не потрібні мінеральні добрива (агрохімія), тому в ній немає канцерогенів і інших шкідливих речовин.

Артикул: 3393 Категорії: , Тег:
Опис

Пластівці і Круп’яні вироби з полби є ідеальним харчовим продуктом для споживачів і прихильників здорового, раціонального і збалансованого харчування, природний ресурс, який зміцнює імунну систему. Особливо корисна спельта для хворих на цукровий діабет і при порушеннях роботи підшлункової залози, для нормалізації роботи ендокринної, серцево-судинної і травної систем, при гіповітамінозі, анемії, синдромі хронічної втоми, підвищених фізичних та розумових навантаженнях.

Спельта володіє оптимальним якісним і кількісним складом всіх компонентів:

  • ЖЕЛЕЗО
  • МАГНИЙ
  • ФОСФОР
  • КАЛЬЦІЙ
  • ЦИНК

Каша з полби має виражений пшеничний смак з легким горіховим відтінком.

Всі ці властивості і якості пояснюють величезний інтерес і бум до спельту і продуктам, виготовленим з неї, таким як: каші (крупи), хліба, випічка, макаронні вироби і багато іншого, з боку споживачів і прихильників здорового харчування і способу життя в Європі, США та інших розвинених країнах. І ми впевнені в тому, що незабаром, аудиторія споживачів продукції здорового харчування в Україні, буде збільшуватися з кожним днем.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Asparagus

Вес/Масса

450 г

Страна производитель

Україна

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пластівці зі спельти”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *