Показано 22 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Засіб для миття туалету з ароматом лимона
Закрити

DeLaMark, 1 л

145,00 грн

Засіб для туалету ТМ De La Mark – натуральний миючий препарат, призначений для санітарного догляду за раковинами, унітазами, зливними бачками, умивальниками, душовими піддонами. Засіб не містить хімічно активних компонентів. Він абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища і здоров’я людини.

Препарат містить молочну кислоту, поверхнево-активні речовини, органічний загусник і ароматичну лимонну композицію. Препарат ефективно очищає поверхню санітарно-технічного обладнання від сечового каменю, вапняних відкладень, патьоків бруду та іржі.

Засіб для миття підлоги з ароматом лимону
Закрити

Dela Mark, 1 л

129,00 грн

Засіб для підлоги зі свіжим і ненав’язливим ароматом цитруса – прекрасний варіант для всіх, хто цінує чистоту і затишок в домі. Гіпоалергенний і економічний, продукт відмінно справляється з будь-якими забрудненнями, залишаючи після себе приємний запах. Засіб “De la Mark” легко використовується: достатньо лише трохи розвести його з водою і протерти ним підлогу. Блиск і чистота гарантовані!

Мийний засіб для ванної
Закрити

I-Еco, 500 мл

125,00 грн

Экологически чистые средства для уборки дома приобретают все большую популярность. Они безопасны для здоровье, не портят кожу рук, не загрязняют воздух в доме и окружающую среду. Этот чистящее средство для уборки ванной комнаты от ТМ I-Eco – выбор хозяев, которые заботятся о своем жилье и о природе в целом.

Состав: подготовленная вода, 5-15% неорганические кислоты, <5% неионные ПАВ, ароматизатор, вспомогательные добавки.

Мийний засіб для кухні
Закрити

I-Еco, 500 мл

107,00 грн

Большинство современных моющих средств хорошо удаляют грязь, но содержат в своем составе вредные вещества. Моющее средство для кухни от ТМ I-Eco создано для хозяек, которые не хотят выбирать между чистотой и безопасностью. Оно может справиться с различными типами загрязнений и при этом не вредит окружающей среде.

Состав: подготовленная вода, <5% анионные ПАВ, <5% неионогенные ПАВ, <5% ЭДТА, консервант, ароматизатор.

Мийний засіб для скла
Закрити

I-Еco, 500 мл

87,00 грн

Отмыть стеклянные поверхности так, чтобы не было никаких разводов – сложная задача для хозяек. С новинкой марки I-Eco мытье окон и зеркал превращается в развлечение. Благодаря сбалансированной формуле средство прекрасно удаляет загрязнения и придает поверхностям сияющий вид.

Состав: подготовленная вода, 5-15% изопропанол, ˂5% анионные ПАВ, ˂5% нитрилтриуксусная кислота, гидроксид натрия, консервант, ароматизатор.

Мийний засіб для унітазу
Закрити

I-Еco, 500 мл

87,00 грн

Ищете действительно эффективное средство для уборки унитаза? Вот оно – новинка марки I-Eсо для уборки туалета. Благодаря безопасному составу оно не имеет вредных испарений и не загрязняет окружающую среду.

Состав: подготовленная вода, 5-15% органические кислоты, ˂5% анионные ПАВ, органический растворитель, загуститель, ароматизатор, цитрат серебра, краситель.

Універ.засіб д/миття Ванної кімнати з ароматом вишні
Закрити

Dela Mark, 500 мл

115,00 грн

Миючий засіб “De La Mark” ідеально підходить для ванної кімнати і сантехніки. Деколи іржу і вапняний наліт прибрати непросто, але це засіб відмінно справляється з поставленим завданням. У ньому немає шкідливих компонентів, а для досягнення бажаного результату досить просто взяти трохи рідини і акуратно протерти поверхню. Гіпоалергенне, з приємним ароматом вишні, воно подарує відчуття свіжості на весь день.

 

 

Універ.засіб д/миття Кухні з ароматом вишні
Закрити

Dela Mark, 500 мл

115,00 грн

Якщо вам необхідно вимити кухню, на допомогу прийде універсальний засіб з ароматом вишні. Воно дбайливо очистить будь-яку поверхню, будь то плита, кахельна стінка або підлогу. Засіб для миття кухні чудово впорається з будь-якими забрудненнями, причому досить кілька крапель цієї речовини. Екологічно чисте і нешкідливе, воно не шкодить навколишньому середовищу і абсолютно безпечно для здоров’я дітей і дорослих.

Проданий
Засіб для миття Підлоги с ароматом м'яти
Закрити

Dela Mark, 1 л

135,00 грн

Засіб для миття підлоги «De la Mark» відмінно справляється навіть із задавненої брудом і плямами. На відміну від багатьох звичайних засобів, цей продукт легко відмивається, залишаючи після себе тонкий і освіжаючий аромат м'яти. Засіб відрізняється економічністю, оскільки витрачається дуже повільно. Воно також не має токсичних речовин і абсолютно нешкідливо як для дорослих, так і для дітей. Для отримання ідеальної чистоти і блиску підлоги достатньо всього декілька крапель засобу «De la Mark».

Вся сировина для виробництва засобу для миття та очищення підлоги DeLaMark з ароматом м'яти проходить через суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для безпечного для людини і природи миття підлог:
Вода очищена Універсальний розчинник менше 70%
Аніонні ПАР Видалення забруднень від 5 до 10%
Неіоногенні ПАР Збільшення змочуваності, видалення жирових забруднень менше 5%
Комплексоутворювач Зв'язування солей жорсткості, запобігання утворенню білого нальоту і розводів менше 1%
Гліцерин Надання блиску від 1 до 5%
Парфумерна композиція Безпечний аромат від 0,1 до 1%
Консервант Захист засобу від мікроорганізмів менше 0,1%

Проданий
Засіб для миття підлоги вручну у вигляді розчину Н6
Закрити

CHRISAL, 100 мл

143,00 грн

Підлога є найбільш забрудненою частиною будь-якого приміщення. Засоби, що застосовуються для миття підлог, повинні не тільки ефективно виконувати глибоку чистку і знезаражувати поверхню, але і бути безпечними для здоров’я без агресивних компонентів в складі.

Склад: очищена вода, жирноспиртовий алкоксілатний фосфорнокислий складний ефір, бітоксіетоксільний етанол, ізопропанол, натрієву сіль, гліколева кислота, непатогенні пробіотичні культури.

Проданий
Засіб для миття скла зі свіжим ароматом
Закрити

Dela Mark, 500 мл

85,00 грн

Цей засіб відрізняється приємним ароматом, який залишається всякий раз після прибирання. Якщо необхідно освіжити скляну поверхню і вимити вікна, цей продукт неодмінно підійде будь-якій господині. Він не токсичний, оскільки в ньому немає шкідливих компонентів, і при цьому відрізняється економічністю. Усього кілька крапель “De la Mark” для миття та очищення скла подарують поверхні сяйво, блиск і чистоту. Засіб буде справжнім помічником у домашньому господарстві для ідеальної чистоти скла.

Проданий
Засіб для миття туалету з ароматом вишни
Закрити

Dela Mark, 1 л

145,00 грн

Очищення туалету від вапняних відкладень, бруду та іржі – трудомісткий процес, що вимагає застосування ефективних миючих засобів. Фахівці ТОВ «Де Ла Марк» створили унікальний засіб для очищення туалету на основі органічних компонентів – препарат De La Mark з вишнею.

Засіб призначений для чищення унітазів, раковин, умивальників і душових кабін від іржі, бруду, сечового і водяного каменю. Препарат містить молочну кислоту, неіоногенні поверхнево-активні речовини (ПАР), гуарановую смолу і парфумерну композицію з екстрактом вишні. Засіб починає діяти відразу ж після нанесення на брудну поверхню.

Проданий
Засіб нейтральний для фінальної обробки поверхонь Н14
Закрити

CHRISAL, 60 мл

70,00 грн

Нейтральний поліроль європейської торгової марки «Chrisal» допоможе вам ефектно завершити процес збирання, і надати гладкою меблів, дзеркал, виробів зі скла сяючу сліпучу чистоту.

Склад: очищена вода, полімери, природний віск, лимонний ароматизатор.

Проданий
Мийний засіб для інтер’єру у вигляді розчину Н9
Закрити

CHRISAL, 100 мл

153,00 грн

Розчин-концентрат для інтер’єру «Н9» – засіб, який допоможе швидко і ефективно позбутися від пилу і забруднень на дерев’яних, шкіряних меблів, а також предметів декору приміщення.

Склад: очищена вода, жирноспиртовой алкоксілатний фосфорнокислий складний ефір,, 2- (2-бутокси) етоксіетанол, субтілісон, гліколева кислота, ізопропіловий спирт, 2-метил-4-ізотіазол-3ОН, Хл 10020, гідроксид калію, непатогенні пробіотичні культури.

Проданий
Мийний засіб для миття санвузлів у вигляді розчину Н7
Закрити

CHRISAL, 100 мл

148,00 грн

У приміщеннях з підвищеною вологістю завжди присутній ризик появи цвілі, яка, порушуючи естетичний вигляд кімнати, несе в собі шкоду для здоров’я людей.

Склад: очищена вода, 2-метил-2Н-ізотіазол-3-он, кокамід діетаноламіну, ізопропанол, лаурилсульфат натрію, ароматизатор, пігмент, непатогенні пробіотичні культури.

Проданий
Миючий та очищуючий засіб для посуду Н12
Закрити

CHRISAL, 100 мл

87,00 грн

Щоб забезпечити безкомпромісну чистоту і гігієну в процесі приготування і прийому їжі, вибір засобу для миття посуду повинен бути максимально відповідальним.

Склад: очищена вода, аніогенние ПАР 5-15%, стеарет-20, метакрилата сополімер, пробіотичні культури.

Проданий
Універ.засіб д/миття Кухні з ароматом лимону
Закрити

Dela Mark, 500 мл

115,00 грн

Для збереження чистоти і свіжості в кухні, вам неодмінно знадобиться засіб для очищення поверхонь. Не варто витрачати гроші на покупку декількох флакончиків з гелями і порошками, якщо у вас є універсальний засіб для кухні. Ароматне і легке по текстурі, воно прекрасно очищає будь-яку поверхню, залишаючи приємний запах лимона. Нешкідливий склад і економічність роблять цей продукт по-справжньому вигідною покупкою.

Проданий
Універсальний засіб для миття ванної кімнати
Закрити

Dela Mark, 500 мл

115,00 грн

Універсальний засіб «Де Ла Марк» – натуральний миючий препарат, розроблений на основі органічних компонентів і добавок. Засіб видаляє всі види керамічних, скляних та пластикових поверхонь. Препарат ефективно видаляє сліди бруду, іржі, вапняного нальоту, патьоки мила, піни, залишки інших миючих засобів.

Засіб виготовляється на основі очищеної води (до 60%), молочної кислоти (до 30%) і неіоногенних поверхнево-активних речовин (ПАР до 10%). При нанесенні на забруднені ділянки препарат не виділяє шкідливих випарів. Він абсолютно нешкідливий для здоров’я людини і навколишнього середовища.

Проданий
Універсальний миючий засіб у вигляді розчину Н1
Закрити

CHRISAL, 100 мл

130,00 грн

Універсальний миючий засіб «Н1» бельгійської торгової марки «Chrisal» стане вашим незамінним помічником на кухні, дозволяючи ефективно усувати органічні жирові забруднення з вологостійких поверхонь.

Склад: очищена вода, 2 (2-бутокси) етоксіетанол, с13-Оксоалкоголь, 9ЕО, четвертинні кокоалкілмехіламін, етоксілати метилхлорид, двонатрієва метасиликат, глюконат натрію.

Проданий
Чистильний засіб господарського призначення Н15
Закрити

CHRISAL, 15 мл

49,00 грн

Концентрований миючий засіб «Н15» бельгійської торгової марки «Chrisal» призначений для максимально повної мікробіологічної обробки і знежирення будь-яких вологостійких поверхонь зі скла, пластику, шкіри, дерева, металу, текстилю.

Склад: очищена вода, жирноспиртовой алкоксилатний фосфорнокислий складний ефір, 2- (2-бутокси) етоксіетанол, тетрапірофосфат калію, субтілісон, кокамід діетаноламін, гліколева кислота, лауретсульфат натрію, ізопропіловий спирт, лаурилсульфат натрію, 2-метил-4ізотіазол-3ОН, нітротріацетат натрію , Хл 10020, амілаза, гідроксид калію, пробіотичні культури.

 

Проданий
Чистильний засіб для очищення килимів, текстильних виробів Н10
Закрити

CHRISAL, 100 мл

153,00 грн

Сучасні досягнення індустрії миючих засобів дозволяють робити процес прибирання приміщень максимально швидким та якісним. На допомогу людині приходять ензими і пробіотичні культури, що входять до складу розчину «Н10» торгової марки «Chrisal».

Склад: очищена вода, жірноспіртовой алкоксілатний фосфорнокислий складний ефір, 2- (2-бутокси) етоксіетанол, тетрапірофосфат калію, субтілісон, кокамід діетаноламін, гліколева кислота, лауретсульфат натрію, ізопропіловий спирт, лаурилсульфат натрію, 2-метил-4-ізотіазол-3- він, нітротріацетат натрію, барвник, амілаза, гідроксид калію, пробіотичні культури.

Проданий
Чистильний засіб кислотної дії у вигляді розчину Н3
Закрити

CHRISAL, 100 мл

127,00 грн

Неорганічні забруднення санітарних приміщень і басейнів важко усуваються, і вимагають ручного чищення із застосуванням агресивної і небезпечною для людини побутової хімії. Розчин «Н3» заощадить ваш час і сили без шкоди для здоров’я.

Склад: очищена вода, сечовина, хлорне кислота, 2- (2-бутокси) етоксіетанол.