Показано 13 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Засіб для миття дитячого посуду з іонами срібла, без запаху
Закрити

Dela Mark, 500 мл

99,99 грн

Мережа магазинів «Еко-Лавка» із задоволенням пропонує Вам придбати відмінний натуральний засіб для миття посуду з іонами срібла. Даний інноваційний засіб дуже ефективний завдяки тому, що в його складі є іони срібла, але в нетоксичній та добре розчинній органічній формі – у вигляді солі срібла з лимонною кислотою. Також завдяки своєму натуральному складу, даний засіб для миття посуду відмінно і дбайливо доглядає за шкірою рук і не містить запаху, що в свою чергу точно не зашкодить Вашому здоров’ю і вашому малюку.

Засіб для миття посуду Алое Вера з іонами срібла
Закрити

Dela Mark, 500 мл

99,99 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з радістю рекомендує Вам чудовий засіб для миття посуду Алое Вера з іонами срібла. Інноваційна формула цього засобу поєднує в собі останні досягнення науки і технологій, адже головним дієвим елементом в ньому є цитрат срібла – органічна сіль срібла з лимонною кислотою, яка відрізняється відсутністю токсичності і добре розчинна. Навіть мала кількість засобу чудово справляється з жиром навіть у холодній воді і дбайливо знезаражує посуд, адже антисептичні властивості срібла відомі ще з давніх часів.

Мийний засіб для посуди
Закрити

I-Еco, 500 мл

82,00 грн

Качество моющего средства для посуды не менее важное, чем качество продуктов питания. Оно должно не только удалять грязь, но и быть безопасным для здоровья и окружающей среды. Обратите внимание на экологически чистое средство для мытья посуды марки I-Eco. Оно имеет ряд преимуществ, которые оценит каждая хозяйка.

Состав: подготовленная вода, ˂5-15% анионных тензидов, ˂5% амфотерных тензидов, ˂5% неиногенних тензидов, ˂5% катионных тензидов, хлорид натрия, глицерин, ЭДТА, сода, консервант, ароматизатор, экстракт лимона, краситель.

Порошок для миття посуду
Закрити

Dela Mark, 1 кг

199,00 грн

Порошок для миття посуду Dishwasher detergent – концентрований миючий засіб для ефективного миття брудного столового посуду та кухонних приладів. Порошок не містить ароматизаторів, барвників, лаурилсульфату натрію, хлористих і фосфатних сполук. Засіб нешкідливий для людей з чутливою шкірою і хворобами верхніх дихальних шляхів.

Завдяки активній хімічній формулі, порошок швидко відмиває жир і засохлі залишки їжі. Засіб відрізняється зниженим піноутворенням і легко змивається невеликою кількістю води. Ступінь біологічного розпаду миючого засобу – 95–98%.

Сіль для посудомийної машини
Закрити

DeLaMark, 1 кг

55,00 грн

Сіль для посудомийних машин Dishwasher salt – це екологічно чистий і хімічно нейтральний склад, розроблений для поліпшення роботи посудомийних агрегатів. Сіль пом’якшує водопровідну воду і запобігає виникненню накипу на нагрівальних елементах посудомийних машин.

Сіль містить до 99,7% хлориду натрію – спеціально підготовленої кухонної солі. Частку 0,3% займають іонообмінні смоли – високомолекулярні органічні іоніти. Смоли пом’якшують водопровідну воду на молекулярному рівні. Завдяки цьому, ресурс експлуатації посудомийної машини збільшується на 25–40%.

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією римської ромашки
Закрити

Dela Mark, 500 л

79,99 грн

Бесфосватний екологічний засіб для миття посуду на основі ефірного масла римської ромашки. Засіб з низьким рівнем піноутворення. Захищає шкіру рук від пересихання, передчасного старіння, тріщин та почервоніння.

Підходить для миття дитячого посуду.

Має легкий приємний аромат.

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією троянди
Закрити

Dela Mark, 500 мл

79,99 грн

Екологічний безфосфатний засіб для миття посуду зі зниженим піноутворенням. Ефірна олія троянди, що входить до складу засобу, дбайливо захистить шкіру рук від почервоніння та пересихання.

Засіб безпечний для миття дитячого посуду. Має дуже приємний аромат.

Склад: вода демінералізована (<80%), аніоноактивні ПАР (5-15%), амфотерні (<5%), неіногенні ПАР (<5%), сіль кухонна (<5%), гліцерин (<5%), комплексоутворювач (0,1-1%), алое вера екстракт (0,1-1%), алантоїн (0,1-1%), молочна кислота (0,1-1%), парфумована композиція (<0,15 %), консервант (<0,15%).

Проданий
Засіб для миття посуду «Солодкий апельсин» з іонами срібла
Закрити

Dela Mark, 500 мл

99,99 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з великим задоволенням рекомендує Вам відмінний засіб для миття посуду «Солодкий апельсин» від торгової марки «DeLaMark». Це спеціальний засіб створено із застосуванням сучасних технологій, і воно однаково добре дбає про шкіру Ваших рук і про чистоту посуду. Головним діючим елементом є цитрат срібла, особлива органічна форма солі срібла разом з лимонною кислотою. Срібло здавна відоме своїми антисептичними здібностями, тому в цьому засобі воно проявляє всю свою очищувальну силу. Засіб безпечний не тільки для дітей і дорослих, а й для нашої планети, адже воно на 98% біорозкладається і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією африканського лимона
Закрити

Dela Mark, 500 л

79,99 грн

Безфосфатний екологічний засіб для миття посуду на основі ефірного масла африканського лимона. Чудовий вибір, якщо Ви дбаєте про своє здоров’я і здоров’я своєї родини.

Засіб з низьким ступенем піноутворення.

Цей засіб захистить шкіру рук від пересихання, виникнення тріщин та почервоніння.

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією африканського лимона
Закрити

Dela Mark, 1 л

145,00 грн

Екологічний засіб для миття посуду на основі ефірного масла африканського лимона. Чудовий вибір, якщо Ви дбаєте про своє здоров’я та здоров’я своєї родини.

Підходить для миття дитячого посуду. Засіб з низьким ступенем піноутворення.

Захистить шкіру рук від пересихання, виникнення тріщин і почервоніння. Не містить фосфатів.

 

 

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією римської ромашки
Закрити

Dela Mark, 1 л

145,00 грн

Екологічний засіб для миття посуду на основі ефірного масла римської ромашки без фосфатів. Засіб з низьким рівнем піноутворення. Захищає шкіру рук від пересихання, передчасного старіння, тріщин та почервоніння. Підходить для миття дитячого посуду.

Має легкий приємний аромат.

 

 

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією троянди
Закрити

Dela Mark, 1 л

145,00 грн

М’який екологічний ароматний засіб для миття посуду на основі ефірного масла троянди. Засіб для посуду, який стежить за здоров’ям шкіри Ваших рук. Ефірна олія зволожить шкіру, а також не допустить лущення та почервоніння.

Засіб не містить фосфатів. Легко змивається. Підходить для миття дитячого посуду.

 

 

Проданий
Засіб для миття посуду з іонами срібла «Зелене яблуко»
Закрити

DeLaMark, 500 мл

99,99 грн

З величезним задоволенням пропонуємо Вашій увазі унікальний засіб для миття посуду з іонами срібла «Зелене яблуко», від компанії «DeLaMark». Данна компанія вже більше 7 років на ринку, вона є одним з перших українських виробників безпечної побутової хімії та засобів особистої гігієни. Даний засіб володіє легким запахом, який відчувається тільки в процесі миття і не залишається на посуді, високою густотою, завдяки чому воно витратиться дуже економно і дбайливо, а також чудовим і натуральним складом, який не тільки не зашкодить Вашій шкірі, але і завдяки натуральним і рослинним компонентам допоможе зберегти її зволоженою і доглянутою.