Дієтична добавка «Лiвофер Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» – ефективний мультiкомпонентний комплекс, який розроблений на основі екстрактів та витяжок з лікарських трав, листя дерев, коріння рослин. Препарат створює оптимальні дієтичнi умови для організму людей, які перенесли поширені захворювання печінки – гепатит, хронічний панкреатит, токсичне ураження клітин печінки, ураження печінкових клітин інфекційними та паразитарними бактеріями. При регулярному вживанні, добавка допомагає нормалізувати робочі функції печінки, а також синхронізувати роботу печінки з функціями інших важливих «центрів» організму – серця, нирок, жовчного міхура.

Артикул: 3896 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» – унікальний природний комплекс, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик для підтримання робочих функцій печінки. Печінка – життєво важливий орган людського організму, який приймає активну участь в травних процесах – розщепленні їжі, води і навіть частинок повітря. Діяльність печінки тісно пов’язана з роботою і біохімічним станом інших важливих «центрів» людського тіла – серця, нирок, жовчного міхура, крові. Тому стабільне функціонування печінки є запорукою відмінного самопочуття людини.

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» створена як ефективний мультiкомпонентний комплекс, спрямований на швидке відновлення і зміцнення функцій печінки. В тому числі, препарат створює комфортні дієтичнi умови для відновлення роботи печінки, пошкодженої вірусами гепатиту A, B, C, D, E, G, вірусом жовтої лихоманки, цитомегаловірусом, вірусом Епштейна-Барр, паразитичними бактеріями, а також харчовими токсинами та неякісними ліками. Крім того, препарат допомагає печінці брати участь у жировому, вуглеводному і білковому обміні речовин.

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» виготовляється тільки з органічних компонентів – екстрактів та витяжок з лікарських трав, листя дерев, коріння рослин. Технологія виробництва добавки виключає застосування хімічних консервантів та генетично модифікованих мiкроречовин. Для виготовлення препарату використовуються екстракт кореня берхавії, глибока витяжка з соку екліпти білої і пурпурової тефрозії, концентрат з листя вiтексу та індійської азадiрахти, сік з кореня куркуми, а також фруктові екстракти пасльону, фiллантусу і трубчастої касії.

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» сприяє створенню ідеальних дієтичних умов для організму при таких захворюваннях, як:

• гепатит, диспепсія;

• хронічний панкреатит;

• токсичне ураження печінки;

• жовчнокам’яна хвороба (холелітіаз);

• алкогольний фіброз і склероз печінкових клітин;

• ураження печінкових клітин інфекційними та паразитарними бактеріями.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Лiвофер Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *