Показано 31 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Добавка дієтична олії з насіння амаранту та зародків пшениці
Закрити

Алеф-коен, 100 капсул

439,00 грн

Живучи у великому місті, в умовах постійного стресу і браку вільного часу, ми часто забуваємо про турботу за нашим здоров’ям. А наш організм постійно потребує джерела корисних речовин, адже наше харчування не завжди повноцінно та збалансовано. Наш магазин «Еко-Лавка» пропонує Вам спробувати унікальний продукт «Амарант Форте» від торгової марки «Алеф-Коен». Це справжня скарбниця корисних елементів, мінералів та інших речовин. Ця дієтична добавка виготовлена ​​на основі олії зародків пшениці та олії амаранту.

Склад: олія амаранту та зародків пшениці.

Біла глина харчова
Закрити

ТОВ Діна Дніпро, 100 г

65,00 грн

Ця глина підходить для внутрішнього вживання, як дорослим так і дітям.
Склад: біла глина (Хімічний склад глини: кремній-46%, залізо, алюміній, кальцій, магній, натрій, марганець, калій і інші мінерали)

Гепамар
Закрити

Алеф-коен, 100 шт, 500 мг

439,00 грн

Введення в раціон харчування дієтичної добавки «ГЕПАМАР» необхідно для насичення організму людини необхідними вітамінами, мінеральними та біологічно активними речовинами. Рекомендується у складі профілактики та комплексного лікування.

СКЛАД НА ОДНУ КАПСУЛУ: олія з розторопші – 200 мг, олія з насіння амаранту – 150 мг, олія з насіння  гарбуза – 150 мг.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ДД "Природний помічник"
Закрити

Омега, 120 шт

250,00 грн

Дієтичні добавки «Природний помічник» – це збалансований біоактивний комплекс вітамінів і поліненасичених жирних кислот. Комплекс містить вітамін D, жиророзчинні вітаміни E і A, альфа-ліноленову кислоту (Омега-3), лінолеву кислоту (Омега-6), олеїнову кислоту (Омега-9), сквален і силімарин.

«Природний помічник» – вітамінізований продукт загальнозміцнюючої дії. Препарат стимулює мозкову активність, покращує пам'ять, попереджає розвиток атеросклерозу, очищає кровоносні судини від холестеринових бляшок, пригнічує розвиток канцерогенних клітин.

Дитяча Омега 3
Закрити

Омега, 120 шт

250,00 грн

«Омега-3» – це унікальний вітамінний комплекс поліненасичених жирних кислот. Комплекс містить вітамін D, жиророзчинні вітаміни E і A, три основних і вісім допоміжних кислотних сполук. В умовах активного росту дитини, комплекс надає на дитячий організм стимулюючу, відновлюючу і загальнозміцнюючу дію.

«Омега-3» прискорює будівництво нових клітин головного мозку, стимулює мозкову активність, покращує обмінні процеси, нормалізує артеріальний тиск, виводить з організму «шкідливий» холестерин. При регулярному прийомі, комплекс зміцнює імунітет, оптимізує придбані і не придбані імунні реакції.

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра» – унікальний комплекс природних речовин, розроблений для оптимізації роботи імунної системи людини. Комплекс включає в себе більше 15 біоактивних інгредієнтів тривалої дії. Серед них – екстракт з кореня часнику, глибока витяжка з соку алое вера, подрібнений корінь спаржі, концентрат муміє, екстракт з листя індійської азадiрахти, сік чайної камелії, витяжка з кореня солодки. При періодичному вживанні, добавка сприяє сталому функціонуванню імунної системи, що є запорукою синхронної роботи всіх систем організму.

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» – унікальний природний препарат, який розроблений провідними фахівцями в області легендарної староіндійської практики Аюрведи. Добавка створює ідеальні дієтичнi умови для організму людей, які страждають від найбільш поширених хвороб XXI століття – печії, гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Препарат допомагає збалансувати і оптимізувати процеси травлення, розрегульовані внаслідок надмірного вживання кислої, гарячої, жирної і гострої їжі, алкоголю, забруднених і ненатуральних продуктів харчування.

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Лiвофер Ультра» – ефективний мультiкомпонентний комплекс, який розроблений на основі екстрактів та витяжок з лікарських трав, листя дерев, коріння рослин. Препарат створює оптимальні дієтичнi умови для організму людей, які перенесли поширені захворювання печінки – гепатит, хронічний панкреатит, токсичне ураження клітин печінки, ураження печінкових клітин інфекційними та паразитарними бактеріями. При регулярному вживанні, добавка допомагає нормалізувати робочі функції печінки, а також синхронізувати роботу печінки з функціями інших важливих «центрів» організму – серця, нирок, жовчного міхура.

Дієтична добавка «М-Віта Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «М-Віта Ультра» – комплексний органічний препарат, розроблений з урахуванням практичних рекомендацій давньоіндійських трактатiв Аюрведи. При узгодженому використанні, препарат сприяє подоланню шкідливого впливу «слабких» токсинів – основної причини недостатності репродуктивної функції чоловічого організму. Добавка містить більше 10 біоактивних інгредієнтів – екстрактів та витяжок з коренів і фруктів лікарських рослин. Ці компоненти створюють комфортні дієтичнi умови для чоловічого організму, який відчуває порушення функцій репродуктивної і сечостатевої системи.

Дієтична добавка «Мiдона Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Мiдона Ультра» – біоактивний природний комплекс, розроблений згідно рекомендаціям аюрведичних трактатів для людей, контролюючих масу тіла. Препарат виготовляється на основі 10 біоактивних компонентів, серед яких – екстракт гіркої камеді мірри, витяжка з соку чайної камелії, концентрат імбирного кореня, а також фруктові екстракти фiллантусу і термiналії чебули (харiтакi). Завдяки збалансованому складу біоактивних інгредієнтів, добавка сприяє підтримці «травного вогню», регулює апетит, а також допомагає оптимізувати частоту живлення і обсяг прийнятої їжі.

Дієтична добавка «Поiс Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Поiс Ультра» – інноваційний дієтичний препарат, розроблений провідними фахівцями Аюрведи для людей, що контролюють рівень глюкози в крові. Добавка виготовляється у відповідності з рекомендаціями аюрведичних трактатів з питань пом’якшення симптомів та ознак цукрового діабету, а також оптимізації рівня цукру в крові. Препарат створює для організму ідеальні дієтичнi умови при таких захворюваннях, як хронічний цистит, ожиріння тканин тіла, інсулінова залежність, інфекція сечовивідних шляхів, порушення вуглеводного і білкового обміну.

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра» – інноваційний дієтичний продукт від індійських фахівців Аюрведи. Препарат розроблений для людей, організм яких не здатний самостійно протистояти зародженню і розвитку шкірних захворювань. Основу добавки становлять фруктовий екстракт момордики харантії, концентрат кореня індійського гемiдесмуса, витяжка з кореня пiкрорiзы, сік з листя індійської азадiрахти, а також витяжка з аїру болотного і барбарису. Добавка створює для організму стійке дієтичне середовище при екземі, псоріазі, дерматиті, алергічних інфекціях шкірного покриву.

Дієтична добавка «Реумакер Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Реумакер Ультра» – сучасний дієтичний комплекс, розроблений провідними фахівцями альтернативної індійської медицини Аюрведи. Препарат виготовляється на основі лікарських трав і рослин, без додавання хімічних компонентів. Добавка сприяє утворенню комфортного дієтичного середовища для організму, схильного до найбільш поширених захворювань суглобів. Серед них – ревматичний артрит, первинний артроз суглобів, запальна поліартропатія, попереково-крижовий радикуліт, остеохондроз хребта, «заморожене плече», подагра.

Дієтична добавка «Сафая Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Сафая Ультра» – унікальний природний комплекс, розроблений з урахуванням аюрведичних рекомендацій в області захворювань органів ШКТ. Препарат виготовляється з біологічно активних рослинних компонентів, серед яких – екстракт iмбирного кореню, концентрат з насіння фенхелю, витяжка з соку листя олександрійської сени, фруктовий екстракт терминалії чебули, екстракт алое віра. Добавка формує для організму комфортну дієтичну середу при порушеннi травних процесів, хронічних запорах кишечника, пульсуючих спазмах в органах ШКТ.

Дієтична добавка «Соберекс Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Соберекс Ультра» – унікальний рослинний препарат, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для людини, що перебуває в короткочасній або тривалiй нездоровiй взаємодії з навколишнім середовищем. Для більш ефективної роботи препарату, до складу добавки включені лікарські рослини з підвищеною біоактивною дією. Серед них – екстракт індійського щитолиснику, концентрат з кореня витанiї, глибока витяжка з кореня індійського нарду, сік з в’юнка, екстракт з квіток дамаської троянди.

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра» – натуральний органічний препарат, який формує для організму оптимальне дієтичне середовище при захворюваннях бронхолегеневої системи. Добавка виготовляється тільки з натуральних компонентів, серед яких – екстракт з кори мімози леббек, сік чорного пасльону, концентрат з кореня клеродендрума серратума, екстракт кореня куркуми і солодки голої. Препарат забезпечує організму оптимальне дієтичне середовище при хронічному бронхіті, респіраторних інфекціях дихальних шляхів, алергічнiй нежиті, бронхіальнiй і алергічній астмі.

Дієтична добавка «Стонiл Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Стонiл Ультра» – передова дієтологічна розробка від провідних майстрів індійської альтернативної медицини Аюрведи. Препарат призначається для формування оптимальних дієтичних умов при захворюваннях сечостатевої системи організму – циститі, ниркових коліках, а також каменях у нирках, сечовому міхурі та сечоводі. При виготовленні добавки використовуються органічні природні компоненти, серед яких – фруктовий екстракт сланких якiрцiв, концентрат з кореня язичкового бадану, витяжка з кореня берхавії і екстракт з кори кратеви нурвали.

Дієтична добавка «Сухасіні Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Сухасіні Ультра» – унікальний природний препарат, що створює комфортне дієтичне середовище для жіночого організму, маючого захворювання репродуктивної або сечостатевої системи. Завдяки натуральному природному складу, добавка швидко створює оптимальні дієтичнi умови для жіночого організму, схильного до захворювань гінекологічного характеру. Для виробництва препарату фахівці аюрведичних практик використовують збалансований комплекс лікарських рослин. Серед них – екстракт з листя алое віра, глибока витяжка з кореня спаржі, концентрат з кореня витанні, екстракт муміє, екстракт з кори фікуса.

Дієтична добавка «Тайро Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Тайро Ультра» – інноваційний природний препарат, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик. Це один з кращих профілактичних, нормалізуючих і загальнозміцнюючих засобів при порушеннях роботи ендокринної системи. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для організму, схильного до найбільш поширених ендокринних захворювань. Серед них – гіпотиреоз, гіпертиреоз, дисфункція щитовидної залози, спадковий дефект перенесення йоду щитовидної залози, а також руйнування тканин щитовидної залози за рахунок регресивного імунологічного процесу.

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра»
Закрити

АММА, 30 шт

400,00 грн

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра» – інноваційний аюрведичний комплекс, розроблений для підтримки роботи серцево-судинної системи людини. Це мультикомпонентный препарат, основу якого складають екстракт з листя алое віра, витяжка з кори термiналії арджуни, концентрат із соку золотистого андрографису, екстракт з часникових коренів, витяжка з перцю, екстракт камеді гіркої мірри і центелли, желатиновий композит. Добавка створює оптимальні дієтичнi умови для організму при таких захворюваннях, як гіпертонія, стенокардія, інфаркт міокарда, дисліпідемія.

Королівський мед для нього
Закрити

Royal honey for him

1 500,00 грн

Наш магазин натуральної продукції «Еко-Лавка» із задоволенням рекомендує Вам спробувати відмінний мед для чоловіків «Королівський мед для нього» від торгової марки «ROYAL HONEY FOR HIM». Ця дієтична добавка, яка складається з меду, екстракту еврікоми довголистої і екстракту кореня женьшеню, насичена біологічно активними речовинами, які сприятливо впливають на чоловічу потенцію і покращують якість статевої активності. Варто також зауважити, що цей мед також позитивно впливає на організм в цілому, покращує кровообіг і прискорює метаболізм. Спробуйте цей відмінний натуральний засіб.

Протеїн шоколадний зі стевією
Закрити

Грин Про, 250 г

259,00 грн

Дієтична добавка з мінімальним вмістом вуглеводів і лактози. Містить велику кількість антиоксидантів, а також мінеральних речовин. Також в складі цієї дієтичної добавки присутня велика кількість всіх необхідних вітамінів. Дієтична добавка «Протеїн шоколадний зі стевією ГРІН-ПРО-3» стане прекрасним доповненням до раціону тих, хто прагне поліпшити стан здоров’я і підтримувати свою фігуру в ідеальній формі.

Чаванпраш
Закрити

Триюга, 500 г

259,00 грн

«Чаванпраш» – легендарний індійський джем, який визнаний кращим природним продуктом для імунітету людського організму. Джем виготовляється з фруктової м'якоті індійського дерева амли, з додаванням разнотравного меду і екстрактів з лікарських рослин. Всього продукт поєднує в собі до 50 цілющих органічних компонентів.

«Чаванпраш» – щедре джерело вітамінів K, E, H, C, B, A, PP-групи, магнію, кальцію, бору, заліза, марганцю, нікелю, міді, калію, органічних кислот і ефірних масел. При періодичному вживанні, джем очищає кровоносні судини від холестеринових бляшок, нормалізує артеріальний тиск, зміцнює мікрофлору кишечника, стимулює роботу імунної системи.

Чорний кмин
Закрити

Алеф-коен, 100 шт, 500 мг

465,00 грн

Є природним імуномодулятором, який стимулює вироблення кісткового мозку та надає протизапальну, протигрибкову, тонізуючу дію на організм. Запобігає передчасному старінню та надає життєвої енергії. Захищає від вірусів, покращує метаболізм. Перед початком вживання слід проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

СКЛАД НА ОДНУ КАПСУЛУ: олія чорного кмину – 500 мг.

 

Проданий
Дієтична добавка "Барсучий жир"
Закрити

ЕКОБАРС, 60 капс. 0,3 г

147,00 грн

Борсуковий жир – це цілющий засіб, властивості якого були відомі ще кілька століть тому. Він є чудовою альтернативою аптечним препаратам, оскільки не містить синтетичних речовин.

Склад: борсуковий жир 100%

Проданий
Дієтична добавка «Королівський мед для нього»
Закрити

Royal honey for him, 10 гр 2 шт

360,00 грн

«Королівський мед для нього» ТМ «Royal honey for him» – унікальна харчова добавка в натуральному асортименті «Еко-Лавки». Продукт розроблений у вигляді дієтичного комплексу, спрямованого на підвищення чоловічого сексуального потягу. Добавка виступає повноцінним джерелом біоактивних компонентів рослинного походження. Кожен з інгредієнтів продукту створює оптимальні дієтичнi умови, в яких органи чоловічої статевої системи діють максимально функціонально.

Продукт містить: натуральний мед (98%), корінь женьшеню (1%), екстракт еврікоми (1%).

Проданий
Добавка дієтична з адсорбційними властивостями
Закрити

Карболайн, 150 г

210,00 грн

Дієтичні добавки Карболайн»це революційний засіб, який допоможе зберегти і поліпшити стан вашого здоров'я протягом довгих років.

Дана дієтична добавка виготовлена з вуглецевого сорбенту і дистильованої води. Сорбент, активно очищає токсинів і запобігає їх подальшому проникненню в Ваш організм.

Добавка має широкий спектр напрямків. Буде корисним при захворюваннях імунітету і сечостатевої системи.

Проданий
Добавка дієтична Фітопектус
Закрити

Фитопектус, 200 мл

92,00 грн

Дієтичні добавки «Фітопектус» – це світлий шлях до довголіття і збереження молодості. Ця біологічно-активна добавка виготовлена ​​на основі лікарських трав і яблучного пектину. Даний засіб наситить ваш організм такими вітамінами як, А, В2, В3, В12, С, Е, Н, К і Р. Еліксир «Фітопектус» рекомендують вживати при порушенні роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту. А також при захворюванні нирок і печінки. Препарат прискорює метаболізм і нормалізує артеріальний тиск. Крім того, «Фітопектус» знижує рівень поганого холестерину в крові. І сприяє підвищенню потенції у чоловіків.

Проданий
Жир борсуковий топлений харчовий
Закрити

EKOBARS, 60 г

115,00 грн

Борсуковий жир – це досить затребуваний продукт особливої ​​цінності, який має лікувальні властивості. Даний продукт досить популярний не тільки для лікувальних процедур в нетрадиційній медицині, але і в звичайній медичній практиці, вже не менше 200 років. Це пов'язано з тим, що борсуковий жир відрізняється високою ефективністю в лікувальних і профілактичних цілях.

Склад: борсуковий жир 100%

Проданий
Жир борсуковий топлений харчовий
Закрити

EKOBARS, 120 г

239,00 грн

Борсуковий жир – це досить затребуваний продукт особливої ​​цінності, який має лікувальні властивості. Даний продукт досить популярний не тільки для лікувальних процедур в нетрадиційній медицині, але і в звичайній медичній практиці, вже не менше 200 років. Це пов’язано з тим, що борсуковий жир відрізняється високою ефективністю в лікувальних і профілактичних цілях.

Склад: борсуковий жир 100%

Проданий
Фіто-вітамінний комплекс «Формула для очей»
Закрити

Biola, 100 шт.

179,00 грн

Ви годинами сидите за комп'ютером або цілими днями за кермом? У вас різко погіршується зір і вітамін А не допомагає? Зверніть увагу на ці таблетки для зору. Препарат містить екстракти трав, комплекс вітамінів і мінералів. Завдяки комплексному впливу препарат допоможе впоратися з різними проблемами: «дисплейна» хвороба, короткозорість, далекозорість, катаракта, глаукома, ангіопатія, сітківки і так далі. Також можна використовувати таблетки в профілактичних цілях, щоб підтримати зір.