Дієтична добавка «Тайро Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Тайро Ультра» – інноваційний природний препарат, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик. Це один з кращих профілактичних, нормалізуючих і загальнозміцнюючих засобів при порушеннях роботи ендокринної системи. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для організму, схильного до найбільш поширених ендокринних захворювань. Серед них – гіпотиреоз, гіпертиреоз, дисфункція щитовидної залози, спадковий дефект перенесення йоду щитовидної залози, а також руйнування тканин щитовидної залози за рахунок регресивного імунологічного процесу.

Артикул: 3905 Категорія: Тег:
Опис

Дієтична добавка «Тайро Ультра» – натуральний органічний препарат, розроблений фахівцями аюрведичних практик для підтримки роботи ендокринної системи людини. Природна добавка створює ідеальні дієтичнi умови для організму, схильного до захворювань щитовидної залози. Аюрведичні трактати відносять щитовидну залозу до центральних органів ендокринної системи. Недотримання принципів здорового харчування, недолік в організмі йоду, надмірні нервові навантаження призводять до порушення роботи щитовидної залози – її гіперфункції чи гіпофункції. Збій в роботі «щитовидки» негативно відображається на роботі всього організму.

Дієтична добавка «Тайро Ультра» – 100% натуральний органічний препарат, технологія виробництва якого виключає застосування хімічно активних і генетично модифікованих інгредієнтів. Добавка виготовляється з компонентів лікарських рослин, серед яких – екстракт з кори баугiнії, концентрат камеді гіркої мірри, глибока витяжка з соку ахирантеса (шорсткого соломоцвiту), екстракт з кореня витанії, концентрат з кореня солодки голої і екстракт муміє. Завдяки збалансованому складу, дієтичний комплекс надає на організм потужну загальнозміцнюючу і нормалізуючу дію.

Дієтична добавка «Тайро Ультра» – унікальний дієтичний продукт з допоміжним ефектом. Фахівці Аюрведи рекомендують приймати препарат як профілактичний і загальнозміцнюючий природний засіб при порушеннях роботи щитовидної залози. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для організму при найбільш поширених захворюваннях ендокринної системи. Серед них – гіпотиреоз, гіпертиреоз, дисфункція щитовидної залози, спадковий дефект перенесення йоду щитовидної залози, а також руйнування тканин щитовидної залози за рахунок регресивного імунологічного процесу.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Тайро Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *