Дієтична добавка «Сомешварi Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра» – натуральний органічний препарат, який формує для організму оптимальне дієтичне середовище при захворюваннях бронхолегеневої системи. Добавка виготовляється тільки з натуральних компонентів, серед яких – екстракт з кори мімози леббек, сік чорного пасльону, концентрат з кореня клеродендрума серратума, екстракт кореня куркуми і солодки голої. Препарат забезпечує організму оптимальне дієтичне середовище при хронічному бронхіті, респіраторних інфекціях дихальних шляхів, алергічнiй нежиті, бронхіальнiй і алергічній астмі.

Артикул: 3901 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра» – унікальний органічний препарат, формула якого розроблена кращими фахівцями альтернативної індійської медицини Аюрведи. Добавка виготовляється як допоміжний засіб, здатний формувати оптимальні дієтичнi умови для стабільного функціонування бронхолегеневої системи людини. Крім того, «Сомешварi Ультра» надає на лор-органи людини додаткову загальнозміцнюючу дію, допомагаючи організму справлятися з алергічними реакціями верхніх дихальних шляхів.

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра» – натуральний препарат, який допомагає організму боротися не з наслідками, а з причинами бронхолегеневих захворювань. За Аюрведою, такі поширені захворювання, як алергічна нежить і бронхіальна астма – наслідок незадовільної засвоюваності організмом поживних речовин, збою в обмінних процесах, ослаблення імунної системи, а також концентрації в організмі солей важких металів і токсичних компонентів навколишнього середовища. Тому збалансоване дієтичне харчування – основа боротьби з алергічними захворюваннями.

Дієтична добавка «Сомешварi Ультра» – природний засіб, що створює ідеальні дієтичнi умови при таких захворюваннях, як хронічний бронхіт, алергічна нежить, гострі респіраторні інфекції нижніх дихальних шляхів, алергічна та бронхіальна астма, обструктивна хвороба легень, а також астма з переважанням алергічного компонента. Щоб підсилити дію добавки, фахівці аюрведичних практик рекомендують виключити з раціону м’ясо, напівкопчені і сирокопчені м’ясні вироби, жирні м’ясні бульйони, алкогольні напої.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Сомешварi Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *